FIN5 suunnistusviikko 2010, 12.7. - 17.7.2010

H13-14B 4. dag

Sträcktider

    L-1 1-2 2-3 3-4 4-5 5-6 6-7 7-8 8-Mål Resultat  
1   Aleksandr Afonin
LytkarinoK
1:03 (9)
2:52 (1)
1:49 (1)
3:38 (1)
46 (1)
4:40 (1)
1:02 (3)
7:28 (1)
2:48 (2)
8:36 (1)
1:08 (3)
9:48 (1)
1:12 (1)
11:12 (1)
1:24 (4)
11:30 (1)
18 (10)
11:28  Aleksandr Afonin
2   Simo Vaittinen
Someron Esa
49 (1)
2:52 (1)
2:03 (2)
3:54 (2)
1:02 (6)
5:14 (2)
1:20 (17)
7:47 (2)
2:33 (1)
8:56 (2)
1:09 (4)
10:21 (2)
1:25 (3)
11:55 (2)
1:34 (9)
12:12 (2)
17 (4)
12:12  Simo Vaittinen
3   Alexandr Bektashev
Sestrorets
54 (3)
3:57 (9)
3:03 (11)
4:54 (8)
57 (3)
5:58 (5)
1:04 (5)
9:23 (3)
3:25 (5)
10:28 (3)
1:05 (2)
11:52 (3)
1:24 (2)
13:13 (3)
1:21 (3)
13:30 (3)
17 (4)
13:30  Alexandr Bektashev
4   Arseniy Railtjanin
Gulfstream
1:35 (22)
3:47 (7)
2:12 (4)
4:45 (6)
58 (4)
5:45 (4)
1:00 (1)
9:53 (5)
4:08 (8)
11:07 (4)
1:14 (6)
12:37 (4)
1:30 (5)
14:06 (4)
1:29 (6)
14:24 (4)
18 (10)
14:25  Arseniy Railtjanin
5   Rasmus Kiviluoma
Vaasan Suunnistajat
1:26 (21)
4:36 (15)
3:10 (12)
5:38 (13)
1:02 (6)
6:59 (12)
1:21 (19)
9:51 (4)
2:52 (3)
11:07 (4)
1:16 (10)
12:47 (5)
1:40 (11)
14:29 (5)
1:42 (16)
14:51 (5)
22 (25)
14:51  Rasmus Kiviluoma
6   Nikolay Vasilenko
Voronezh
51 (2)
3:11 (4)
2:20 (6)
4:41 (5)
1:30 (21)
6:21 (6)
1:40 (22)
10:11 (6)
3:50 (6)
11:35 (6)
1:24 (18)
13:12 (6)
1:37 (9)
14:37 (6)
1:25 (5)
14:53 (6)
16 (3)
14:53  Nikolay Vasilenko
7   Andrey Abalmasov
Voronezh
1:00 (8)
3:14 (5)
2:14 (5)
4:12 (3)
58 (4)
5:18 (3)
1:06 (7)
11:06 (9)
5:48 (23)
12:09 (7)
1:03 (1)
13:46 (7)
1:37 (9)
15:26 (7)
1:40 (14)
15:48 (7)
22 (25)
15:47  Andrey Abalmasov
8   Anton Ena
IK Falken
56 (4)
3:49 (8)
2:53 (10)
5:15 (10)
1:26 (19)
6:22 (8)
1:07 (8)
11:05 (8)
4:43 (15)
12:33 (9)
1:28 (20)
14:01 (8)
1:28 (4)
15:38 (8)
1:37 (11)
15:57 (8)
19 (15)
15:57  Anton Ena
9   Eero Luurila
Mellunkylän Kontio
56 (4)
3:38 (6)
2:42 (8)
4:52 (7)
1:14 (13)
6:21 (6)
1:29 (20)
11:01 (7)
4:40 (13)
12:25 (8)
1:24 (18)
14:16 (9)
1:51 (17)
16:02 (9)
1:46 (17)
16:21 (9)
19 (15)
16:20  Eero Luurila
10   Kirill Rumyantsev
Sestrorets
1:06 (10)
4:23 (11)
3:17 (13)
5:36 (12)
1:13 (12)
6:37 (11)
1:01 (2)
12:32 (14)
5:55 (24)
13:45 (13)
1:13 (5)
15:15 (12)
1:30 (5)
16:53 (10)
1:38 (12)
17:10 (10)
17 (4)
17:10  Kirill Rumyantsev
11   Joni Saarela
Keminmaan Urheilijat
1:12 (14)
5:25 (20)
4:13 (22)
6:47 (18)
1:22 (17)
8:00 (16)
1:13 (13)
12:12 (13)
4:12 (10)
13:33 (12)
1:21 (16)
15:16 (13)
1:43 (14)
16:55 (11)
1:39 (13)
17:15 (11)
20 (20)
17:15  Joni Saarela
12   Ilya Burenev
ViipuriOri
1:15 (17)
4:34 (12)
3:19 (14)
6:02 (14)
1:28 (20)
7:53 (15)
1:51 (24)
11:51 (12)
3:58 (7)
13:12 (11)
1:21 (16)
15:11 (11)
1:59 (18)
17:14 (12)
2:03 (25)
17:38 (12)
24 (28)
17:38  Ilya Burenev
13   Patrik Holopainen
Suunta-Veikot
2:12 (27)
5:46 (21)
3:34 (16)
6:55 (19)
1:09 (9)
8:04 (17)
1:09 (10)
12:49 (16)
4:45 (16)
14:03 (15)
1:14 (6)
15:35 (14)
1:32 (7)
17:24 (13)
1:49 (20)
17:41 (13)
17 (4)
17:39  Patrik Holopainen
14   Jesse Härkönen
Enonkosken Urheilijat
1:41 (23)
4:02 (10)
2:21 (7)
5:09 (9)
1:07 (8)
6:29 (9)
1:20 (17)
11:11 (10)
4:42 (14)
12:53 (10)
1:42 (24)
15:08 (10)
2:15 (23)
17:33 (14)
2:25 (29)
17:52 (14)
19 (15)
17:51  Jesse Härkönen
15   Ivan Zolkin
Gulfstream
1:06 (10)
4:34 (12)
3:28 (15)
5:30 (11)
56 (2)
6:32 (10)
1:02 (3)
12:52 (17)
6:20 (25)
14:11 (16)
1:19 (15)
16:21 (15)
2:10 (21)
17:34 (15)
1:13 (1)
17:54 (15)
20 (20)
17:53  Ivan Zolkin
16   Igor Burov
NorthernWi
1:11 (13)
5:08 (18)
3:57 (20)
6:17 (15)
1:09 (9)
7:27 (13)
1:10 (11)
12:33 (15)
5:06 (19)
13:47 (14)
1:14 (6)
17:05 (17)
3:18 (28)
18:34 (16)
1:29 (6)
18:52 (16)
18 (10)
18:51  Igor Burov
17   Evgeniy Oleynikov
Voronezh
1:14 (15)
6:08 (23)
4:54 (25)
7:59 (22)
1:51 (27)
9:37 (21)
1:38 (21)
13:56 (19)
4:19 (11)
15:14 (19)
1:18 (13)
16:47 (16)
1:33 (8)
18:35 (17)
1:48 (19)
18:53 (17)
18 (10)
18:54  Evgeniy Oleynikov
18   Sasu Wallenius
Helsingin Suunnistajat
1:17 (18)
5:06 (17)
3:49 (18)
6:20 (16)
1:14 (13)
8:31 (18)
2:11 (27)
11:43 (11)
3:12 (4)
15:07 (17)
3:24 (29)
17:38 (18)
2:31 (24)
18:56 (18)
1:18 (2)
19:16 (18)
20 (20)
19:17  Sasu Wallenius
19   Stepan Lebedev
LytkarinoK
1:09 (12)
6:41 (25)
5:32 (26)
8:11 (24)
1:30 (21)
10:05 (23)
1:54 (25)
15:06 (22)
5:01 (18)
16:24 (21)
1:18 (13)
18:06 (19)
1:42 (13)
19:37 (19)
1:31 (8)
19:59 (19)
22 (25)
19:58  Stepan Lebedev
20   Elmeri Numminen
Espoon Akilles
1:19 (20)
5:02 (16)
3:43 (17)
6:26 (17)
1:24 (18)
7:30 (14)
1:04 (5)
13:08 (18)
5:38 (21)
15:08 (18)
2:00 (27)
18:09 (20)
3:01 (26)
20:02 (20)
1:53 (22)
20:19 (20)
17 (4)
20:19  Elmeri Numminen
21   Oleg Sviytov
Juventa
57 (6)
3:02 (3)
2:05 (3)
4:19 (4)
1:17 (15)
10:03 (22)
5:44 (29)
14:42 (21)
4:39 (12)
16:45 (22)
2:03 (28)
18:28 (21)
1:43 (14)
20:15 (21)
1:47 (18)
20:30 (21)
15 (1)
20:31  Oleg Sviytov
22   Elmeri Aikio
Kuusamon Erä-Veikot
1:43 (25)
4:34 (12)
2:51 (9)
9:28 (26)
4:54 (29)
10:40 (25)
1:12 (12)
15:29 (23)
4:49 (17)
17:09 (23)
1:40 (23)
18:54 (22)
1:45 (16)
20:30 (22)
1:36 (10)
20:48 (22)
18 (10)
20:48  Elmeri Aikio
23   Ivan Yakovlev
BelieNochi
57 (6)
5:15 (19)
4:18 (23)
7:47 (21)
2:32 (28)
8:55 (20)
1:08 (9)
14:35 (20)
5:40 (22)
15:51 (20)
1:16 (10)
19:02 (23)
3:11 (27)
21:07 (23)
2:05 (26)
21:27 (23)
20 (20)
21:27  Ivan Yakovlev
24   Lauri Rossi
SK Pohjantähti
5:24 (29)
9:28 (27)
4:04 (21)
11:00 (27)
1:32 (23)
12:18 (27)
1:18 (16)
16:28 (24)
4:10 (9)
17:43 (24)
1:15 (9)
19:23 (24)
1:40 (11)
21:15 (24)
1:52 (21)
21:30 (24)
15 (1)
21:30  Lauri Rossi
25   Mihail Shostakovskiy
LytkarinoK
2:10 (26)
7:49 (26)
5:39 (27)
9:01 (25)
1:12 (11)
11:42 (26)
2:41 (28)
19:48 (25)
8:06 (27)
21:04 (25)
1:16 (10)
23:16 (25)
2:12 (22)
24:56 (25)
1:40 (14)
25:15 (25)
19 (15)
25:14  Mihail Shostakovskiy
26   Kristoffer Gustafsson
Tuusulan Voima-Veikot
2:27 (28)
6:18 (24)
3:51 (19)
8:03 (23)
1:45 (25)
10:11 (24)
2:08 (26)
20:09 (26)
9:58 (28)
21:38 (26)
1:29 (21)
23:38 (26)
2:00 (19)
25:35 (26)
1:57 (24)
25:54 (26)
19 (15)
25:54  Kristoffer Gustafsson
27   Markus Rantala
Helsingin Suunnistajat
1:14 (15)
6:04 (22)
4:50 (24)
7:24 (20)
1:20 (16)
8:40 (19)
1:16 (14)
22:35 (28)
13:55 (29)
24:18 (28)
1:43 (25)
26:27 (27)
2:09 (20)
28:35 (27)
2:08 (27)
28:52 (27)
17 (4)
28:53  Markus Rantala
28   Denis Zazdravnykh
Voronezh
1:41 (23)
12:41 (28)
11:00 (28)
14:28 (28)
1:47 (26)
15:45 (28)
1:17 (15)
21:10 (27)
5:25 (20)
22:44 (27)
1:34 (22)
27:31 (28)
4:47 (29)
29:27 (28)
1:56 (23)
29:55 (28)
28 (29)
29:55  Denis Zazdravnykh
29   Matias Latvala
Tuusulan Voima-Veikot
1:18 (19)
17:48 (29)
16:30 (29)
19:22 (29)
1:34 (24)
21:10 (29)
1:48 (23)
27:56 (29)
6:46 (26)
29:55 (29)
1:59 (26)
32:36 (29)
2:41 (25)
34:45 (29)
2:09 (28)
35:05 (29)
20 (20)
35:04  Matias Latvala
   Pavel Peshkov
Voronezh
1:03
4:55
3:52
6:10
1:15
15:11
9:01
-
-
23:38
-
27:22
3:44
28:47
1:25
29:08
21
disk  Pavel Peshkov
   Aleksandr Borovik
Lytkarino
1:06
4:17
3:11
5:04
47
6:15
1:11
19:31
13:16
-
-
-
-
23:07
-
23:30
23
bröt  Aleksandr Borovik
| Form av resultaten:
Suomi Svenska English