FIN5 suunnistusviikko 2010, 12.7. - 17.7.2010

H13-14B 3. dag

Smart Follow

        Starttid Mål
2,5 km
 
1.   Aleksandr Afonin LytkarinoK  RUS  12:30:00   23:18  
2.   Arseniy Railtjanin Gulfstream  RUS  12:26:00   24:09  
3.   Alexandr Bektashev Sestrorets  RUS  12:48:00   25:26  
4.   Stepan Lebedev LytkarinoK  RUS  13:12:00   28:06  
5.   Nikolay Vasilenko Voronezh  RUS  12:46:00   29:40  
6.   Rasmus Kiviluoma Vaasan Suunnistajat    12:52:00   30:26  
7.   Elmeri Aikio Kuusamon Erä-Veikot    12:58:00   30:37  
8.   Eero Luurila Mellunkylän Kontio    12:10:00   30:45  
9.   Aleksandr Borovik Lytkarino  RUS  12:08:00   30:59  
10.   Joni Saarela Keminmaan Urheilijat    13:08:00   31:45  
11.   Kirill Rumyantsev Sestrorets  RUS  12:16:00   32:07  
12.   Elmeri Numminen Espoon Akilles    12:36:00   34:24  
13.   Igor Burov NorthernWi  RUS  12:06:00   34:38  
14.   Patrik Holopainen Suunta-Veikot    12:28:00   34:43  
15.   Evgeniy Oleynikov Voronezh  RUS  13:02:00   35:41  
16.   Matias Varonen Leppävaaran Sisu    12:20:00   35:59  
17.   Simo Vaittinen Someron Esa    12:12:00   36:10  
18.   Oleg Sviytov Juventa  RUS  12:04:00   37:46  
19.   Sasu Wallenius Helsingin Suunnistajat    12:56:00   38:39  
20.   Ilya Burenev ViipuriOri  RUS  12:44:00   39:07  
21.   Ivan Yakovlev BelieNochi  RUS  13:00:00   42:22  
22.   Kristoffer Gustafsson Tuusulan Voima-Veikot    12:32:00   42:23  
23.   Markus Rantala Helsingin Suunnistajat    12:24:00   42:35  
24.   Mihail Shostakovskiy LytkarinoK  RUS  12:50:00   44:48  
25.   Lauri Rossi SK Pohjantähti    13:10:00   50:44  
26.   Matias Latvala Tuusulan Voima-Veikot    13:06:00   57:13  
27.   Denis Zazdravnykh Voronezh  RUS  12:14:00   59:36  
   Pavel Peshkov Voronezh  RUS  12:02:00   disk  
   Anton Ena IK Falken    12:22:00   disk  
   Andrey Abalmasov Voronezh  RUS  12:34:00   disk  
   Vladislav Kolpakov Juventa  RUS  12:42:00   ej startad  
   Ivan Zolkin Gulfstream  RUS  13:04:00   disk  
| Form av resultaten:
Suomi Svenska English