FIN5 suunnistusviikko 2010, 12.7. - 17.7.2010

H13A 2. dag

Smart Follow

        Starttid Mål
2,1 km
 
1.   Topi Syrjäläinen Navi    12:25:00   14:35  
2.   Kirill Komarov Kalinka  RUS  12:15:00   16:24  
3.   Eevert Toivonen Kangasala SK    13:03:00   16:33  
4.   Jesper Lindahl Akilles OK    12:55:00   17:31  
5.   Anton Sihvonen Navi    11:17:00   18:05  
6.   Tommi Huostila Lammin Säkiä    13:11:00   18:57  
7.   Juuso Toivonen Lammin Säkiä    12:03:00   18:58  
8.   Sergey Krasilnikov Polar Star  RUS  13:13:00   19:21  
9.   Joona Tynys Kouvolan Rasti-72    12:21:00   19:37  
10.   Aleksi Sorsa Pihkaniskat    11:41:00   19:40  
11.   Eero Heinonen Turun Suunnistajat    12:19:00   20:55  
12.   Joona Kirmula Angelniemen Ankkuri    11:39:00   21:00  
13.   Juha Rauhala Espoon Suunta    11:23:00   21:27  
13.   Ollipekka Heikkilä Lynx    12:51:00   21:27  
15.   Janne Ovaska Luumäen Rasti    11:13:00   21:57  
16.   Evgeny Tsapin NordWest  RUS  12:45:00   22:34  
17.   Bolotov Artem Orienta-Ky  RUS  11:35:00   22:37  
18.   Aleksi Ilmonen Itä-Päijänteen Rasti    12:11:00   22:45  
19.   Panu Ternola Kangasala SK    11:49:00   22:55  
20.   Evgeny Mukhin Kalinka  RUS  11:09:00   23:43  
21.   Juuso Lahikainen Suunta Jyväskylä    11:29:00   24:00  
22.   Antti Kalela Kuusankosken Urheiluseura    12:07:00   24:09  
23.   Kasperi Niemi Helsingin Suunnistajat    11:11:00   24:12  
24.   Samuli Saukkonen Pihkaniskat    12:53:00   24:29  
25.   Aleksandr Rozhdestvenskiy Peterhof  RUS  11:37:00   24:40  
26.   Mikael Lindholm OK Raseborg    12:59:00   25:11  
27.   Danila Kachalin Lytkarino  RUS  11:33:00   25:28  
28.   Dmitry Rudenko Polar Star  RUS  12:05:00   26:22  
29.   Vladislav Kudryavtsev EVEREST-RU  RUS  11:51:00   26:56  
30.   Niko Larmala Espoon Suunta    12:57:00   27:09  
31.   Ilari Korsimo Paimion Rasti    11:27:00   27:16  
32.   Nikolay Dmitrenko NorthernWi  RUS  11:55:00   28:25  
33.   Timo Trachsel OLGThun  SUI  12:01:00   28:54  
34.   Arttu Taulavuori Alatornion Pirkat    12:33:00   29:16  
35.   Vesa Suonurmi Kyrös-Rasti    12:13:00   29:25  
36.   Aleksi Mattila Kyrös-Rasti    11:05:00   29:40  
37.   Teemu Sundström Helsingin Suunnistajat    11:43:00   29:49  
38.   Rene Peltonen Lappeen Riento    11:25:00   30:01  
39.   Niklas Kankkunen OK77    12:29:00   30:02  
40.   Severi Salonen Ulvilan Ura    13:15:00   30:04  
41.   Olli Jalonen Hämeenlinnan Suunnistajat    12:27:00   30:35  
42.   Nico Kerkola Suomusjärven Sisu    13:05:00   31:26  
43.   Nikolay Kashin Peterhof  RUS  12:47:00   32:00  
44.   Egor Teplov Juventa  RUS  12:35:00   33:03  
45.   Antti Nurmi Lappeen Riento    12:39:00   33:07  
46.   Vasiliy Kosarev Sestrorets  RUS  11:01:00   34:24  
47.   Ilya Mogilniy BelieNochi  RUS  11:19:00   36:19  
48.   Johannes Louhi Helsingin Suunnistajat    12:43:00   36:35  
49.   Valtteri Laine Kokkolan Suunnistajat    13:01:00   37:46  
50.   Viacheslav Podorvanov Kirishi-La  RUS  11:57:00   38:51  
51.   Paavo Simola Lounais-Hämeen Rasti    11:07:00   40:29  
52.   Andrey Shanin Lytkarino  RUS  12:23:00   41:17  
53.   Artem Klishevich ABCSt-Pete  RUS  11:47:00   44:22  
54.   Kalle Melender Rasti-Jussit    11:59:00   47:40  
55.   Aleksandr Bessedin Lytkarino  RUS  13:07:00   50:42  
56.   Roope Ruusuvuori Vakka-Rasti    11:21:00   57:41  
57.   Kirill Vorovich Nesta  RUS  13:09:00   1:03:34  
   Olli Liikkanen Rastivarsat    11:15:00   ej startad  
   Eero Ylipulli Vaasan Suunnistajat    11:45:00   ej startad  
   Ville Nissinen Ulvilan Ura    12:09:00   ej startad  
   Kirill Elizarov BelieNochi  RUS  12:31:00   bröt  
   Tuomas Oikarinen Ounasvaaran Hiihtoseura    12:37:00   ej startad  
| Form av resultaten:
Suomi Svenska English