FIN5 suunnistusviikko 2010, 12.7. - 17.7.2010

H13A 3. dag

Smart Follow

        Starttid Mål
3,0 km
 
1.   Topi Syrjäläinen Navi    14:35:00   19:52  
2.   Eevert Toivonen Kangasala SK    12:37:00   22:00  
3.   Joona Tynys Kouvolan Rasti-72    13:11:00   24:08  
4.   Sergey Krasilnikov Polar Star  RUS  13:21:00   24:23  
5.   Juuso Toivonen Lammin Säkiä    12:43:00   24:43  
6.   Anton Sihvonen Navi    13:23:00   24:45  
7.   Kirill Komarov Kalinka  RUS  14:01:00   25:03  
8.   Arttu Taulavuori Alatornion Pirkat    12:49:00   25:59  
9.   Tommi Huostila Lammin Säkiä    13:45:00   26:15  
10.   Juuso Lahikainen Suunta Jyväskylä    12:35:00   26:18  
11.   Jesper Lindahl Akilles OK    13:43:00   27:10  
11.   Aleksi Sorsa Pihkaniskat    13:47:00   27:10  
13.   Eero Heinonen Turun Suunnistajat    14:25:00   27:32  
14.   Olli Jalonen Hämeenlinnan Suunnistajat    12:33:00   27:56  
15.   Evgeny Tsapin NordWest  RUS  14:39:00   28:00  
16.   Aapo Linjama Espoon Suunta    13:09:00   28:04  
17.   Joona Kirmula Angelniemen Ankkuri    12:51:00   28:43  
18.   Evgeny Mukhin Kalinka  RUS  12:59:00   29:06  
19.   Juha Rauhala Espoon Suunta    14:37:00   29:34  
20.   Artem Klishevich ABCSt-Pete  RUS  14:07:00   30:05  
21.   Aleksi Ilmonen Itä-Päijänteen Rasti    14:19:00   30:19  
22.   Nikolay Dmitrenko NorthernWi  RUS  14:41:00   30:52  
23.   Tuomas Oikarinen Ounasvaaran Hiihtoseura    13:17:00   30:59  
24.   Antti Nurmi Lappeen Riento    14:43:00   31:11  
25.   Ilya Mogilniy BelieNochi  RUS  13:39:00   31:28  
26.   Vladislav Kudryavtsev EVEREST-RU  RUS  13:29:00   31:32  
27.   Janne Ovaska Luumäen Rasti    14:17:00   31:53  
28.   Mikael Lindholm OK Raseborg    13:07:00   32:53  
29.   Samuli Saukkonen Pihkaniskat    12:47:00   34:35  
30.   Panu Ternola Kangasala SK    13:37:00   34:43  
31.   Nikolay Kashin Peterhof  RUS  13:05:00   35:16  
32.   Kasperi Niemi Helsingin Suunnistajat    13:59:00   35:36  
33.   Johannes Louhi Helsingin Suunnistajat    14:45:00   36:45  
34.   Aleksi Mattila Kyrös-Rasti    13:03:00   37:03  
35.   Severi Salonen Ulvilan Ura    14:03:00   37:08  
36.   Bolotov Artem Orienta-Ky  RUS  13:35:00   37:10  
37.   Teemu Sundström Helsingin Suunnistajat    13:13:00   37:38  
38.   Ilari Korsimo Paimion Rasti    13:41:00   38:06  
39.   Roope Ruusuvuori Vakka-Rasti    14:31:00   38:50  
40.   Vesa Suonurmi Kyrös-Rasti    14:05:00   38:53  
41.   Vasiliy Kosarev Sestrorets  RUS  13:57:00   39:03  
42.   Niklas Kankkunen OK77    12:45:00   40:47  
43.   Danila Kachalin Lytkarino  RUS  13:31:00   41:00  
44.   Paavo Simola Lounais-Hämeen Rasti    13:51:00   41:14  
45.   Timo Trachsel OLGThun  SUI  14:13:00   42:02  
46.   Valtteri Laine Kokkolan Suunnistajat    14:11:00   43:50  
47.   Aleksandr Rozhdestvenskiy Peterhof  RUS  14:15:00   44:02  
48.   Kirill Vorovich Nesta  RUS  13:53:00   44:21  
49.   Antti Kalela Kuusankosken Urheiluseura    13:55:00   44:30  
50.   Andrey Shanin Lytkarino  RUS  14:21:00   45:28  
51.   Dmitry Rudenko Polar Star  RUS  14:29:00   45:48  
52.   Niko Larmala Espoon Suunta    13:49:00   45:54  
53.   Nico Kerkola Suomusjärven Sisu    12:31:00   46:44  
54.   Kalle Melender Rasti-Jussit    14:23:00   47:18  
55.   Olli Liikkanen Rastivarsat    13:33:00   59:30  
56.   Kirill Elizarov BelieNochi  RUS  12:39:00   1:03:31  
57.   Rene Peltonen Lappeen Riento    13:25:00   1:05:47  
58.   Egor Teplov Juventa  RUS  13:19:00   1:08:21  
59.   Aleksandr Bessedin Lytkarino  RUS  12:55:00   1:16:23  
   Viacheslav Podorvanov Kirishi-La  RUS  12:53:00   disk  
   Ville Nissinen Ulvilan Ura    13:01:00   ej startad  
   Ollipekka Heikkilä Lynx    13:15:00   bröt  
   Eero Ylipulli Vaasan Suunnistajat    14:27:00   ej startad  
| Form av resultaten:
Suomi Svenska English