FIN5 suunnistusviikko 2010, 12.7. - 17.7.2010

H13A 4. dag

Smart Follow

        Starttid Mål
2,0 km
 
1.   Tommi Huostila Lammin Säkiä    12:35:00   13:09  
2.   Topi Syrjäläinen Navi    11:33:00   13:14  
3.   Joona Tynys Kouvolan Rasti-72    11:25:00   14:21  
4.   Eevert Toivonen Kangasala SK    11:39:00   14:25  
5.   Kasperi Niemi Helsingin Suunnistajat    13:07:00   14:36  
6.   Vasiliy Kosarev Sestrorets  RUS  12:19:00   15:32  
7.   Juuso Toivonen Lammin Säkiä    11:21:00   15:35  
8.   Kirill Komarov Kalinka  RUS  11:59:00   15:53  
9.   Aapo Linjama Espoon Suunta    13:01:00   16:25  
10.   Anton Sihvonen Navi    12:43:00   16:35  
11.   Juuso Lahikainen Suunta Jyväskylä    12:07:00   16:51  
12.   Aleksi Sorsa Pihkaniskat    12:45:00   17:05  
13.   Joona Kirmula Angelniemen Ankkuri    13:03:00   17:29  
14.   Jesper Lindahl Akilles OK    11:07:00   17:34  
15.   Kirill Vorovich Nesta  RUS  12:05:00   17:38  
16.   Nikolay Dmitrenko NorthernWi  RUS  12:37:00   17:39  
17.   Panu Ternola Kangasala SK    12:49:00   17:54  
18.   Vladislav Kudryavtsev EVEREST-RU  RUS  11:15:00   17:58  
19.   Eero Heinonen Turun Suunnistajat    11:51:00   18:17  
20.   Juha Rauhala Espoon Suunta    11:31:00   18:28  
21.   Evgeny Mukhin Kalinka  RUS  12:59:00   18:32  
22.   Sergey Krasilnikov Polar Star  RUS  11:11:00   18:49  
22.   Janne Ovaska Luumäen Rasti    12:25:00   18:49  
24.   Aleksandr Rozhdestvenskiy Peterhof  RUS  12:15:00   19:07  
25.   Dmitry Rudenko Polar Star  RUS  12:21:00   19:18  
26.   Nico Kerkola Suomusjärven Sisu    11:55:00   19:20  
27.   Samuli Saukkonen Pihkaniskat    11:35:00   19:58  
28.   Artem Klishevich ABCSt-Pete  RUS  11:05:00   20:24  
29.   Tuomas Oikarinen Ounasvaaran Hiihtoseura    11:19:00   20:32  
30.   Olli Jalonen Hämeenlinnan Suunnistajat    11:41:00   21:09  
31.   Viacheslav Podorvanov Kirishi-La  RUS  12:53:00   21:15  
32.   Aleksi Mattila Kyrös-Rasti    11:47:00   21:41  
33.   Nikolay Kashin Peterhof  RUS  11:03:00   21:42  
34.   Bolotov Artem Orienta-Ky  RUS  11:17:00   22:09  
35.   Niklas Kankkunen OK77    11:29:00   22:11  
36.   Rene Peltonen Lappeen Riento    12:11:00   22:26  
37.   Teemu Sundström Helsingin Suunnistajat    12:31:00   22:51  
38.   Ollipekka Heikkilä Lynx    12:13:00   22:56  
39.   Vesa Suonurmi Kyrös-Rasti    12:51:00   23:24  
40.   Antti Kalela Kuusankosken Urheiluseura    13:11:00   23:27  
41.   Evgeny Tsapin NordWest  RUS  11:23:00   23:28  
42.   Niko Larmala Espoon Suunta    12:23:00   23:38  
43.   Danila Kachalin Lytkarino  RUS  12:47:00   23:54  
44.   Johannes Louhi Helsingin Suunnistajat    11:37:00   23:56  
45.   Paavo Simola Lounais-Hämeen Rasti    12:09:00   24:19  
46.   Arttu Taulavuori Alatornion Pirkat    13:13:00   25:06  
47.   Andrey Shanin Lytkarino  RUS  12:03:00   25:11  
48.   Ilari Korsimo Paimion Rasti    11:09:00   26:40  
49.   Timo Trachsel OLGThun  SUI  11:27:00   27:36  
50.   Antti Nurmi Lappeen Riento    11:01:00   28:24  
51.   Severi Salonen Ulvilan Ura    11:57:00   28:31  
52.   Kalle Melender Rasti-Jussit    11:53:00   29:02  
53.   Roope Ruusuvuori Vakka-Rasti    12:27:00   30:28  
54.   Egor Teplov Juventa  RUS  12:17:00   30:33  
55.   Ilya Mogilniy BelieNochi  RUS  13:05:00   33:53  
56.   Kirill Elizarov BelieNochi  RUS  12:01:00   34:31  
57.   Aleksandr Bessedin Lytkarino  RUS  11:13:00   38:37  
58.   Valtteri Laine Kokkolan Suunnistajat    11:43:00   50:20  
   Mikael Lindholm OK Raseborg    12:29:00   disk  
   Eero Ylipulli Vaasan Suunnistajat    12:33:00   ej startad  
   Aleksi Ilmonen Itä-Päijänteen Rasti    12:39:00   ej startad  
   Ville Nissinen Ulvilan Ura    12:57:00   ej startad  
   Olli Liikkanen Rastivarsat    13:09:00   ej startad  
| Form av resultaten:
Suomi Svenska English