FIN5 suunnistusviikko 2010, 12.7. - 17.7.2010

H13A 5. dag

Smart Follow

        Starttid Mål
2,5 km
 
1.   Eevert Toivonen Kangasala SK    11:51:00   18:24  
2.   Topi Syrjäläinen Navi    13:19:00   19:00  
3.   Kirill Komarov Kalinka  RUS  12:49:00   19:03  
4.   Tommi Huostila Lammin Säkiä    12:21:00   19:30  
5.   Vladislav Kudryavtsev EVEREST-RU  RUS  12:59:00   19:57  
6.   Juuso Toivonen Lammin Säkiä    13:23:00   20:17  
7.   Jesper Lindahl Akilles OK    12:01:00   20:20  
8.   Joona Tynys Kouvolan Rasti-72    13:43:00   20:42  
9.   Kirill Vorovich Nesta  RUS  13:29:00   21:30  
10.   Sergey Krasilnikov Polar Star  RUS  11:57:00   22:08  
11.   Samuli Saukkonen Pihkaniskat    12:33:00   22:32  
12.   Ollipekka Heikkilä Lynx    11:41:00   22:54  
13.   Anton Sihvonen Navi    12:13:00   23:03  
14.   Aapo Linjama Espoon Suunta    13:11:00   23:14  
15.   Nico Kerkola Suomusjärven Sisu    12:25:00   23:43  
16.   Aleksandr Rozhdestvenskiy Peterhof  RUS  12:47:00   23:55  
17.   Janne Ovaska Luumäen Rasti    13:09:00   24:36  
17.   Danila Kachalin Lytkarino  RUS  13:27:00   24:36  
19.   Nikolay Dmitrenko NorthernWi  RUS  11:53:00   24:37  
20.   Kalle Melender Rasti-Jussit    11:31:00   24:42  
21.   Arttu Taulavuori Alatornion Pirkat    12:39:00   24:55  
22.   Eero Heinonen Turun Suunnistajat    13:05:00   24:57  
23.   Panu Ternola Kangasala SK    12:51:00   25:00  
24.   Aleksi Sorsa Pihkaniskat    13:45:00   25:30  
25.   Viacheslav Podorvanov Kirishi-La  RUS  12:19:00   25:37  
26.   Tuomas Oikarinen Ounasvaaran Hiihtoseura    11:59:00   25:54  
27.   Vasiliy Kosarev Sestrorets  RUS  12:11:00   26:22  
28.   Joona Kirmula Angelniemen Ankkuri    12:37:00   26:29  
29.   Vesa Suonurmi Kyrös-Rasti    12:23:00   26:34  
30.   Juha Rauhala Espoon Suunta    12:27:00   26:42  
31.   Johannes Louhi Helsingin Suunnistajat    12:29:00   26:44  
32.   Nikolay Kashin Peterhof  RUS  11:47:00   27:37  
33.   Evgeny Mukhin Kalinka  RUS  11:49:00   27:48  
34.   Olli Jalonen Hämeenlinnan Suunnistajat    12:31:00   28:27  
35.   Antti Kalela Kuusankosken Urheiluseura    11:35:00   29:14  
36.   Egor Teplov Juventa  RUS  11:39:00   29:57  
37.   Valtteri Laine Kokkolan Suunnistajat    12:43:00   30:27  
38.   Ilari Korsimo Paimion Rasti    13:35:00   30:51  
39.   Paavo Simola Lounais-Hämeen Rasti    13:21:00   31:04  
40.   Teemu Sundström Helsingin Suunnistajat    13:17:00   31:17  
41.   Ilya Mogilniy BelieNochi  RUS  13:03:00   31:25  
42.   Niklas Kankkunen OK77    13:39:00   31:29  
43.   Roope Ruusuvuori Vakka-Rasti    13:15:00   31:49  
44.   Juuso Lahikainen Suunta Jyväskylä    12:53:00   32:01  
45.   Severi Salonen Ulvilan Ura    12:55:00   32:19  
46.   Dmitry Rudenko Polar Star  RUS  12:57:00   34:36  
47.   Kasperi Niemi Helsingin Suunnistajat    11:45:00   36:01  
48.   Aleksi Mattila Kyrös-Rasti    13:25:00   37:24  
49.   Niko Larmala Espoon Suunta    11:43:00   38:13  
50.   Kirill Elizarov BelieNochi  RUS  12:07:00   39:59  
51.   Mikael Lindholm OK Raseborg    13:01:00   40:22  
52.   Rene Peltonen Lappeen Riento    12:09:00   40:39  
53.   Andrey Shanin Lytkarino  RUS  12:03:00   43:39  
54.   Aleksandr Bessedin Lytkarino  RUS  12:41:00   47:37  
55.   Timo Trachsel OLGThun  SUI  13:33:00   53:11  
   Eero Ylipulli Vaasan Suunnistajat    11:33:00   ej startad  
   Ville Nissinen Ulvilan Ura    11:55:00   ej startad  
   Aleksi Ilmonen Itä-Päijänteen Rasti    12:05:00   ej startad  
   Evgeny Tsapin NordWest  RUS  12:15:00   ej startad  
   Antti Nurmi Lappeen Riento    13:07:00   disk  
   Olli Liikkanen Rastivarsat    13:13:00   ej startad  
   Artem Klishevich ABCSt-Pete  RUS  13:31:00   disk  
   Bolotov Artem Orienta-Ky  RUS  13:41:00   ej startad  
| Form av resultaten:
Suomi Svenska English