FIN5 suunnistusviikko 2010, 12.7. - 17.7.2010

H14A 3. dag

Smart Follow

        Starttid Mål
3,6 km
 
1.   Topi Raitanen Tuusulan Voima-Veikot    12:58:00   24:36  
2.   Olli Ojanaho Ounasvaaran Hiihtoseura    12:04:00   26:04  
3.   Nikolay Shaykin BelieNochi  RUS  11:54:00   26:54  
4.   Nikita Gusak NorthernWi  RUS  13:00:00   28:23  
5.   Miro Tuomala Suunta Jyväskylä    11:36:00   28:54  
6.   Joonas Rantala Riihimäen Suunnistajat    11:52:00   28:57  
7.   Arttu Nummela Mäntsälän Urheilijat    11:46:00   29:27  
8.   Jan Brunner OLGKöllike  SUI  12:54:00   29:50  
9.   Alexander Zaslonkin NW  RUS  12:38:00   29:59  
10.   Anton Kuukka Tampereen Pyrintö    12:32:00   31:42  
11.   Sampo Hyppölä Sotkamon Jymy    11:28:00   32:21  
12.   Miika Irtola Kouvolan Rasti-72    11:20:00   32:44  
13.   Sauli Pietikäinen Kuusankosken Urheiluseura    12:12:00   33:03  
14.   Antti Saikko Lappeen Riento    11:12:00   33:37  
15.   Tomi Minkkinen Rajamäen Rykmentti    11:16:00   33:50  
16.   Kasatkin Ilya Orienta-Ky  RUS  11:08:00   33:54  
17.   Aaro Ruohola MS Parma    12:28:00   34:07  
18.   Ilya Didenko Polar Star  RUS  12:34:00   34:29  
19.   Mikko Hulkkonen Pihkaniskat    12:22:00   34:40  
20.   Egor Shein Juventa  RUS  13:02:00   34:55  
21.   Jonas Jern IF Femman    11:34:00   35:25  
22.   Markku Bergman Ounasvaaran Hiihtoseura    11:06:00   35:42  
23.   Alexander Shakhunov Kalinka  RUS  12:42:00   36:17  
24.   Dennis Rehn OK Raseborg    12:48:00   36:18  
25.   Mathias Peter TeamAustri  AUT  12:20:00   36:23  
26.   Joonatan Kivelä Perhon Kiri    12:50:00   37:21  
27.   Jonas Björkgård Kokkolan Suunnistajat    11:04:00   37:35  
28.   Sami Kattilakoski Kokkolan Suunnistajat    11:58:00   38:16  
29.   Adeev Sergey Orienta-Ky  RUS  12:06:00   38:54  
30.   Jussi Harju Tampereen Pyrintö    11:30:00   39:32  
31.   Petrus Hanhijärvi Espoon Akilles    11:42:00   39:48  
32.   Max-Mikael Wörlin Helsingin Suunnistajat    12:26:00   40:34  
33.   Rasmus Niinimäki Kyrös-Rasti    11:48:00   40:51  
34.   Riku Vidqvist Mäntsälän Urheilijat    11:10:00   41:22  
35.   Leonid Bogmatser Juventa  RUS  11:32:00   42:21  
36.   Linus Lehto Karjaan Ura    12:08:00   42:22  
37.   Caj Snickars Solf IK    12:52:00   42:34  
38.   Nikita Rodnov Juventa  RUS  12:14:00   42:46  
39.   Juho Lehto Riihimäen Suunnistajat    13:08:00   42:56  
40.   Waltteri Hyvönen Delta    11:24:00   43:06  
41.   Nikita Biletskiy K110  RUS  12:40:00   43:13  
42.   Axel Granberg IF Femman    13:06:00   44:21  
43.   Tuomo Niskanen Mäntsälän Urheilijat    12:24:00   44:59  
44.   Matti Mörsky Keuruun Kisailijat    11:38:00   45:42  
45.   Atte Jurvakainen Suunta Jyväskylä    12:46:00   47:10  
46.   Evgeniy Nikolaychuk Olimp-Vidn  RUS  12:44:00   49:53  
47.   Jooseppi Kalliokoski Perhon Kiri    11:40:00   50:35  
48.   Mikael Mandell IF Femman    12:16:00   52:52  
49.   Mikhail Kuznetsov BelieNochi  RUS  11:02:00   54:54  
50.   Pietu Heiskanen Kangasniemen Kalske    11:00:00   55:47  
51.   Sergey Kochetkov Olimp-Vidn  RUS  11:22:00   57:23  
52.   Oskari Koskivirta Kymin Suunnistajat    12:10:00   1:00:32  
53.   Tuomas Sainio Kangasala SK    11:18:00   1:03:06  
54.   Anton Nozdrachev Lytkarino  RUS  12:02:00   1:12:22  
55.   Henrik Stubb IK Falken    11:50:00   1:15:26  
56.   Alfred Figueras Catalonia Team  CAT  12:30:00   1:40:35  
   Ivan Kaloshin Olimp-Vidn  RUS  11:56:00   disk  
   Nikita Popov Voronezh  RUS  12:36:00   bröt  
   Jussi Rauhala Kyrös-Rasti    12:56:00   disk  
| Form av resultaten:
Suomi Svenska English