FIN5 suunnistusviikko 2010, 12.7. - 17.7.2010

H14A 4. dag

Smart Follow

        Starttid Mål
2,6 km
 
1.   Olli Ojanaho Ounasvaaran Hiihtoseura    13:54:00   17:15  
2.   Nikita Gusak NorthernWi  RUS  13:44:00   18:22  
3.   Antti Saikko Lappeen Riento    13:58:00   18:24  
4.   Topi Raitanen Tuusulan Voima-Veikot    12:16:00   18:43  
5.   Anton Kuukka Tampereen Pyrintö    13:18:00   19:15  
6.   Jonas Jern IF Femman    13:40:00   19:42  
7.   Jan Brunner OLGKöllike  SUI  13:42:00   20:19  
8.   Sampo Hyppölä Sotkamon Jymy    13:08:00   20:52  
9.   Arttu Nummela Mäntsälän Urheilijat    12:20:00   21:12  
10.   Alexander Shakhunov Kalinka  RUS  13:38:00   21:32  
10.   Adeev Sergey Orienta-Ky  RUS  13:50:00   21:32  
12.   Atte Jurvakainen Suunta Jyväskylä    12:14:00   21:46  
13.   Nikita Rodnov Juventa  RUS  12:34:00   21:57  
14.   Miika Irtola Kouvolan Rasti-72    12:36:00   22:06  
15.   Alexander Zaslonkin NW  RUS  12:08:00   22:13  
16.   Mathias Peter TeamAustri  AUT  12:58:00   22:25  
17.   Aaro Ruohola MS Parma    12:06:00   22:46  
18.   Jooseppi Kalliokoski Perhon Kiri    13:46:00   23:05  
19.   Sauli Pietikäinen Kuusankosken Urheiluseura    12:48:00   23:30  
20.   Nikolay Shaykin BelieNochi  RUS  12:42:00   23:31  
21.   Markku Bergman Ounasvaaran Hiihtoseura    12:44:00   23:50  
22.   Mikko Hulkkonen Pihkaniskat    13:14:00   24:04  
23.   Miro Tuomala Suunta Jyväskylä    13:24:00   24:32  
24.   Jonas Björkgård Kokkolan Suunnistajat    12:18:00   24:42  
25.   Rasmus Niinimäki Kyrös-Rasti    12:04:00   25:03  
26.   Dennis Rehn OK Raseborg    13:36:00   25:10  
27.   Kasatkin Ilya Orienta-Ky  RUS  12:40:00   25:37  
28.   Riku Vidqvist Mäntsälän Urheilijat    13:56:00   26:03  
29.   Waltteri Hyvönen Delta    12:02:00   26:13  
30.   Matti Mörsky Keuruun Kisailijat    13:02:00   26:31  
31.   Jussi Rauhala Kyrös-Rasti    13:12:00   26:56  
32.   Ilya Didenko Polar Star  RUS  14:10:00   27:02  
33.   Linus Lehto Karjaan Ura    12:24:00   27:07  
34.   Nikita Biletskiy K110  RUS  13:00:00   27:15  
35.   Tomi Minkkinen Rajamäen Rykmentti    13:10:00   27:16  
36.   Egor Shein Juventa  RUS  13:22:00   27:51  
37.   Sami Kattilakoski Kokkolan Suunnistajat    13:26:00   28:10  
38.   Nikita Popov Voronezh  RUS  13:28:00   29:13  
39.   Caj Snickars Solf IK    12:56:00   29:32  
40.   Joonas Rantala Riihimäen Suunnistajat    12:22:00   29:33  
41.   Joonatan Kivelä Perhon Kiri    12:38:00   30:00  
41.   Max-Mikael Wörlin Helsingin Suunnistajat    13:20:00   30:00  
43.   Axel Granberg IF Femman    12:12:00   30:11  
44.   Petrus Hanhijärvi Espoon Akilles    14:00:00   30:38  
45.   Tuomo Niskanen Mäntsälän Urheilijat    13:04:00   30:45  
46.   Mikael Mandell IF Femman    12:54:00   31:57  
47.   Juho Lehto Riihimäen Suunnistajat    13:32:00   32:20  
48.   Mikhail Kuznetsov BelieNochi  RUS  13:52:00   33:02  
49.   Tuomas Sainio Kangasala SK    12:52:00   33:21  
50.   Jussi Harju Tampereen Pyrintö    12:10:00   33:25  
51.   Evgeniy Nikolaychuk Olimp-Vidn  RUS  13:16:00   34:21  
52.   Anton Nozdrachev Lytkarino  RUS  13:34:00   35:05  
53.   Henrik Stubb IK Falken    12:32:00   38:40  
54.   Markus Hautamäki Koovee    12:46:00   38:54  
55.   Sergey Kochetkov Olimp-Vidn  RUS  12:30:00   41:42  
56.   Leonid Bogmatser Juventa  RUS  14:06:00   42:26  
57.   Oskari Koskivirta Kymin Suunnistajat    12:00:00   42:34  
58.   Alfred Figueras Catalonia Team  CAT  12:26:00   44:58  
59.   Pietu Heiskanen Kangasniemen Kalske    14:08:00   45:12  
60.   Ivan Kaloshin Olimp-Vidn  RUS  14:02:00   45:44  
| Form av resultaten:
Suomi Svenska English