FIN5 suunnistusviikko 2010, 12.7. - 17.7.2010

H14A 5. dag

Smart Follow

        Starttid Mål
3,2 km
 
1.   Nikolay Shaykin BelieNochi  RUS  11:32:00   21:36  
2.   Antti Saikko Lappeen Riento    11:14:00   23:29  
3.   Olli Ojanaho Ounasvaaran Hiihtoseura    11:36:00   24:13  
4.   Arttu Nummela Mäntsälän Urheilijat    11:56:00   25:06  
5.   Alexander Zaslonkin NW  RUS  10:32:00   25:07  
5.   Aaro Ruohola MS Parma    11:54:00   25:07  
7.   Topi Raitanen Tuusulan Voima-Veikot    10:56:00   26:30  
8.   Jan Brunner OLGKöllike  SUI  10:06:00   26:41  
9.   Kasatkin Ilya Orienta-Ky  RUS  10:26:00   27:44  
10.   Miika Irtola Kouvolan Rasti-72    12:02:00   28:28  
11.   Mikko Hulkkonen Pihkaniskat    10:38:00   28:32  
12.   Anton Kuukka Tampereen Pyrintö    11:22:00   28:47  
13.   Egor Shein Juventa  RUS  11:52:00   29:04  
14.   Nikita Gusak NorthernWi  RUS  10:14:00   29:11  
15.   Tomi Minkkinen Rajamäen Rykmentti    10:40:00   29:23  
16.   Jonas Björkgård Kokkolan Suunnistajat    10:44:00   29:55  
16.   Adeev Sergey Orienta-Ky  RUS  11:34:00   29:55  
18.   Sampo Hyppölä Sotkamon Jymy    10:34:00   30:56  
19.   Ilya Didenko Polar Star  RUS  10:42:00   31:21  
20.   Nikita Rodnov Juventa  RUS  10:20:00   31:58  
21.   Jussi Rauhala Kyrös-Rasti    10:48:00   32:43  
22.   Jussi Harju Tampereen Pyrintö    10:18:00   32:55  
23.   Rasmus Niinimäki Kyrös-Rasti    11:46:00   33:05  
24.   Sami Kattilakoski Kokkolan Suunnistajat    11:44:00   33:06  
25.   Mathias Peter TeamAustri  AUT  12:00:00   33:23  
26.   Max-Mikael Wörlin Helsingin Suunnistajat    10:22:00   33:26  
27.   Sergey Kochetkov Olimp-Vidn  RUS  11:24:00   33:38  
28.   Petrus Hanhijärvi Espoon Akilles    11:26:00   34:00  
29.   Markku Bergman Ounasvaaran Hiihtoseura    10:28:00   34:48  
30.   Alexander Shakhunov Kalinka  RUS  11:00:00   35:48  
31.   Mikael Mandell IF Femman    10:16:00   35:49  
32.   Tuomo Niskanen Mäntsälän Urheilijat    10:36:00   36:12  
33.   Oskari Koskivirta Kymin Suunnistajat    11:06:00   36:24  
34.   Linus Lehto Karjaan Ura    10:46:00   36:32  
35.   Jonas Jern IF Femman    11:50:00   36:34  
36.   Waltteri Hyvönen Delta    11:08:00   36:49  
37.   Juho Lehto Riihimäen Suunnistajat    10:50:00   37:38  
38.   Jooseppi Kalliokoski Perhon Kiri    11:18:00   39:06  
39.   Atte Jurvakainen Suunta Jyväskylä    11:38:00   40:31  
40.   Joonatan Kivelä Perhon Kiri    10:04:00   40:32  
41.   Mikhail Kuznetsov BelieNochi  RUS  10:24:00   41:09  
42.   Joonas Rantala Riihimäen Suunnistajat    11:48:00   41:16  
43.   Riku Vidqvist Mäntsälän Urheilijat    11:16:00   41:32  
44.   Caj Snickars Solf IK    10:08:00   41:39  
45.   Anton Nozdrachev Lytkarino  RUS  10:02:00   42:47  
46.   Axel Granberg IF Femman    10:58:00   43:37  
47.   Ivan Kaloshin Olimp-Vidn  RUS  12:04:00   44:34  
48.   Evgeniy Nikolaychuk Olimp-Vidn  RUS  10:52:00   44:46  
49.   Matti Mörsky Keuruun Kisailijat    11:28:00   45:06  
50.   Nikita Popov Voronezh  RUS  10:10:00   45:55  
50.   Nikita Biletskiy K110  RUS  10:12:00   45:55  
52.   Dennis Rehn OK Raseborg    11:10:00   46:03  
53.   Alfred Figueras Catalonia Team  CAT  11:12:00   46:06  
54.   Leonid Bogmatser Juventa  RUS  11:04:00   47:30  
55.   Pietu Heiskanen Kangasniemen Kalske    11:40:00   47:34  
56.   Henrik Stubb IK Falken    12:08:00   48:53  
57.   Tuomas Sainio Kangasala SK    11:30:00   1:12:32  
   Miro Tuomala Suunta Jyväskylä    10:30:00   ej startad  
   Markus Hautamäki Koovee    12:06:00   disk  
| Form av resultaten:
Suomi Svenska English