FIN5 suunnistusviikko 2010, 12.7. - 17.7.2010

H16A 1. dag

Smart Follow

        Starttid Mål
3,0 km
 
1.   Nikita Vinogradov NordWest  RUS  13:04:00   25:26  
2.   Gleb Maletin Kuzmolovo1  RUS  13:44:00   26:39  
3.   Dmitry Naumov BelieNochi  RUS  12:16:00   27:06  
4.   Nikita Stepanov Nord West  RUS  14:04:00   27:40  
5.   Osku Lyytikäinen Lappeen Riento    12:24:00   28:41  
6.   Mikhail Solodeynikov Gulfstream  RUS  13:14:00   29:17  
7.   Pavel Vershenko Tambov  RUS  13:20:00   29:25  
8.   Antti Sainio Keravan Urheilijat    12:48:00   30:04  
9.   Konstantin Serebryanitskiy Kuzmolovo1  RUS  13:00:00   30:31  
10.   Maxim Dmitriev LegendaChe  RUS  12:08:00   30:39  
11.   Mitja Lievonen Keski-Karjalan Rasti    13:18:00   31:23  
12.   Arsi Sievi-Korte Hiisirasti    12:42:00   31:48  
13.   German Amirov Baltiyskiy  RUS  13:24:00   31:50  
14.   Aleksey Buzov Vesta  RUS  12:46:00   32:53  
15.   Iliya Kudryavtsev Kuzmolovo1  RUS  12:12:00   33:48  
16.   Ismo Voutilainen Karjaan Ura    14:00:00   34:21  
17.   Lauri Luurila Mellunkylän Kontio    13:58:00   35:04  
18.   Ilya Pakhomov NorthernWi  RUS  13:08:00   36:13  
19.   Maxim Luchagin Sestrorets  RUS  12:06:00   36:20  
20.   Alexander Gorbachev Ramenskoye  RUS  13:06:00   36:22  
21.   Evgeniy Klink Juventa  RUS  13:48:00   36:23  
22.   Vladimir Lapushkin BelieNochi  RUS  12:54:00   37:01  
23.   Joel Sihvonen Navi    13:30:00   38:36  
24.   Markus-Mikko Kylmälä Mäntsälän Urheilijat    12:58:00   38:37  
25.   Joonas Korpela Lappeen Riento    13:36:00   39:01  
26.   Ivan Libak Juventa  RUS  12:34:00   39:26  
27.   Elias Lehto Karjaan Ura    12:44:00   39:34  
28.   Lunkin Sergey Orienta-Ky  RUS  12:22:00   39:45  
29.   Riku Juhala Hiisirasti    13:54:00   40:22  
30.   Maxim Rozanov ABCSt-Pete  RUS  13:52:00   40:32  
31.   Alexey Nechaev Olimp-Vidn  RUS  13:32:00   41:00  
32.   Konstantin Lebedev Kalinka  RUS  13:40:00   41:12  
33.   Riku Kerkola Suomusjärven Sisu    13:02:00   41:58  
34.   Sergey Setkov Peterhof  RUS  12:40:00   42:23  
35.   Santtu Virjula Navi    12:18:00   42:39  
36.   Teemu Hakulinen Espoon Suunta    13:22:00   43:21  
37.   Aleksi Mäenpää Tuusulan Voima-Veikot    13:38:00   43:45  
38.   Taavi Korja Delta    12:26:00   43:46  
39.   Denis Fedotov Tambov  RUS  12:30:00   44:18  
40.   Erno Korsimo Paimion Rasti    12:36:00   45:24  
41.   Sergey Kurdiumov Vesta  RUS  14:02:00   47:48  
42.   Andrey Drobyshev Voronezh  RUS  12:10:00   52:54  
43.   Markus Laakso Helsingin Suunnistajat    12:50:00   54:00  
44.   Ilya Zhatkin Olimp-Vidn  RUS  12:56:00   54:20  
45.   Ville Melender Rasti-Jussit    13:50:00   56:35  
46.   Markus Holopainen Suunta-Veikot    14:10:00   57:12  
47.   Enric Bertran Catalonia Team  CAT  12:38:00   1:01:29  
   Daniel Sergeev Peterhof  RUS  12:02:00   disk  
   Alexander Klochkov Olimp-Vidn  RUS  12:20:00   disk  
   Alexandr Mylnikov Sestrorets  RUS  13:10:00   ej startad  
   Mikhail Krasnyanskiy Voronezh  RUS  13:16:00   disk  
   Valeriy Bondarenko Peterhof  RUS  13:26:00   disk  
   Vjacheslav Sheljapin BelieNochi  RUS  13:28:00   disk  
   Sami Välimaa Tampereen Pyrintö    13:46:00   ej startad  
   Ruslan Uldanov BelieNochi  RUS  14:06:00   disk  
   Dmitry Lomaia Olimp-Vidn  RUS  14:08:00   disk  
   Maxim Razuvaev Tambov  RUS  14:12:00   ej startad  
| Form av resultaten:
Suomi Svenska English