FIN5 suunnistusviikko 2010, 12.7. - 17.7.2010

H16A 2. dag

Smart Follow

        Starttid Mål
5,5 km
 
1.   Nikita Vinogradov NordWest  RUS  13:10:00   46:49  
2.   Dmitry Naumov BelieNochi  RUS  11:50:00   46:52  
3.   German Amirov Baltiyskiy  RUS  13:32:00   49:14  
4.   Valeriy Bondarenko Peterhof  RUS  11:38:00   52:05  
5.   Konstantin Serebryanitskiy Kuzmolovo1  RUS  13:28:00   53:53  
6.   Daniel Sergeev Peterhof  RUS  13:04:00   54:20  
7.   Aleksey Buzov Vesta  RUS  12:56:00   54:36  
8.   Antti Sainio Keravan Urheilijat    13:12:00   54:53  
9.   Nikita Stepanov Nord West  RUS  12:06:00   56:20  
10.   Osku Lyytikäinen Lappeen Riento    12:38:00   56:40  
11.   Maxim Luchagin Sestrorets  RUS  13:22:00   57:07  
12.   Ruslan Uldanov BelieNochi  RUS  12:18:00   57:33  
13.   Gleb Maletin Kuzmolovo1  RUS  12:46:00   57:49  
14.   Alexander Gorbachev Ramenskoye  RUS  13:24:00   58:19  
15.   Vladimir Lapushkin BelieNochi  RUS  13:36:00   1:00:04  
16.   Pavel Vershenko Tambov  RUS  11:52:00   1:01:43  
17.   Erno Korsimo Paimion Rasti    13:30:00   1:02:50  
18.   Maxim Dmitriev LegendaChe  RUS  12:02:00   1:04:51  
19.   Arsi Sievi-Korte Hiisirasti    12:26:00   1:05:06  
20.   Mitja Lievonen Keski-Karjalan Rasti    11:36:00   1:06:51  
21.   Aleksi Mäenpää Tuusulan Voima-Veikot    12:40:00   1:06:56  
22.   Iliya Kudryavtsev Kuzmolovo1  RUS  11:58:00   1:08:53  
23.   Riku Juhala Hiisirasti    11:28:00   1:09:43  
23.   Ilya Pakhomov NorthernWi  RUS  13:16:00   1:09:43  
25.   Konstantin Lebedev Kalinka  RUS  12:34:00   1:10:55  
26.   Ismo Voutilainen Karjaan Ura    11:32:00   1:13:10  
27.   Mikhail Krasnyanskiy Voronezh  RUS  12:08:00   1:13:24  
28.   Vjacheslav Sheljapin BelieNochi  RUS  12:58:00   1:15:55  
29.   Lunkin Sergey Orienta-Ky  RUS  12:20:00   1:16:25  
30.   Santtu Virjula Navi    13:18:00   1:17:22  
31.   Joel Sihvonen Navi    12:04:00   1:17:35  
32.   Evgeniy Klink Juventa  RUS  11:40:00   1:18:18  
33.   Elias Lehto Karjaan Ura    12:32:00   1:18:20  
34.   Maxim Rozanov ABCSt-Pete  RUS  12:00:00   1:18:46  
35.   Lauri Luurila Mellunkylän Kontio    13:08:00   1:18:58  
36.   Markus Laakso Helsingin Suunnistajat    12:30:00   1:20:17  
37.   Denis Fedotov Tambov  RUS  12:42:00   1:23:07  
38.   Riku Kerkola Suomusjärven Sisu    13:00:00   1:23:13  
39.   Markus-Mikko Kylmälä Mäntsälän Urheilijat    12:48:00   1:25:11  
40.   Taavi Korja Delta    12:24:00   1:25:52  
41.   Ivan Libak Juventa  RUS  12:44:00   1:30:00  
42.   Markus Holopainen Suunta-Veikot    12:52:00   1:34:28  
43.   Sergey Kurdiumov Vesta  RUS  11:46:00   1:37:44  
44.   Enric Bertran Catalonia Team  CAT  12:22:00   2:08:04  
45.   Dmitry Lomaia Olimp-Vidn  RUS  11:30:00   2:16:40  
46.   Ville Melender Rasti-Jussit    13:02:00   2:44:00  
   Joonas Korpela Lappeen Riento    11:34:00   bröt  
   Sami Välimaa Tampereen Pyrintö    11:44:00   ej startad  
   Alexey Nechaev Olimp-Vidn  RUS  11:54:00   disk  
   Alexandr Mylnikov Sestrorets  RUS  12:10:00   ej startad  
   Sergey Setkov Peterhof  RUS  12:16:00   disk  
   Ilya Zhatkin Olimp-Vidn  RUS  12:28:00   disk  
   Mikhail Solodeynikov Gulfstream  RUS  12:50:00   disk  
   Alexander Klochkov Olimp-Vidn  RUS  13:06:00   bröt  
   Andrey Drobyshev Voronezh  RUS  13:20:00   bröt  
   Maxim Razuvaev Tambov  RUS  13:26:00   ej startad  
   Teemu Hakulinen Espoon Suunta    13:34:00   disk  
| Form av resultaten:
Suomi Svenska English