FIN5 suunnistusviikko 2010, 12.7. - 17.7.2010

H16A 3. dag

Smart Follow

        Starttid Mål
4,9 km
 
1.   Dmitry Naumov BelieNochi  RUS  12:22:00   36:03  
2.   Nikita Stepanov Nord West  RUS  12:30:00   37:33  
3.   Ruslan Uldanov BelieNochi  RUS  12:58:00   41:14  
4.   Nikita Vinogradov NordWest  RUS  11:30:00   44:17  
5.   Ilya Pakhomov NorthernWi  RUS  11:44:00   45:36  
6.   Pavel Vershenko Tambov  RUS  12:48:00   46:46  
7.   Gleb Maletin Kuzmolovo1  RUS  12:34:00   46:56  
8.   Maxim Dmitriev LegendaChe  RUS  12:46:00   47:46  
9.   Konstantin Serebryanitskiy Kuzmolovo1  RUS  11:02:00   47:49  
10.   Valeriy Bondarenko Peterhof  RUS  12:14:00   47:56  
11.   Maxim Luchagin Sestrorets  RUS  13:14:00   48:15  
12.   Antti Sainio Keravan Urheilijat    11:14:00   48:32  
13.   German Amirov Baltiyskiy  RUS  11:22:00   48:40  
14.   Aleksey Buzov Vesta  RUS  12:16:00   50:02  
15.   Osku Lyytikäinen Lappeen Riento    12:00:00   50:24  
16.   Iliya Kudryavtsev Kuzmolovo1  RUS  11:56:00   50:48  
17.   Sergey Setkov Peterhof  RUS  13:04:00   50:53  
18.   Konstantin Lebedev Kalinka  RUS  11:48:00   53:18  
19.   Daniel Sergeev Peterhof  RUS  11:24:00   55:02  
20.   Alexander Gorbachev Ramenskoye  RUS  11:00:00   55:20  
21.   Erno Korsimo Paimion Rasti    12:24:00   55:40  
22.   Kimi Lehtinen Asikkalan Raikas    11:46:00   55:53  
23.   Riku Juhala Hiisirasti    11:16:00   57:58  
24.   Mitja Lievonen Keski-Karjalan Rasti    11:52:00   58:18  
25.   Evgeniy Klink Juventa  RUS  13:12:00   58:29  
26.   Denis Fedotov Tambov  RUS  11:10:00   58:45  
27.   Ivan Libak Juventa  RUS  12:08:00   59:02  
28.   Elias Lehto Karjaan Ura    11:42:00   59:55  
29.   Ville Melender Rasti-Jussit    12:02:00   1:00:34  
30.   Taavi Korja Delta    12:36:00   1:00:36  
31.   Vladimir Lapushkin BelieNochi  RUS  11:50:00   1:01:14  
32.   Maxim Rozanov ABCSt-Pete  RUS  11:26:00   1:02:08  
33.   Lunkin Sergey Orienta-Ky  RUS  12:42:00   1:02:12  
34.   Vjacheslav Sheljapin BelieNochi  RUS  11:08:00   1:02:38  
35.   Mikhail Solodeynikov Gulfstream  RUS  11:18:00   1:02:49  
36.   Arsi Sievi-Korte Hiisirasti    12:28:00   1:02:50  
37.   Mikhail Krasnyanskiy Voronezh  RUS  11:32:00   1:06:58  
38.   Joel Sihvonen Navi    11:40:00   1:07:16  
39.   Ismo Voutilainen Karjaan Ura    12:54:00   1:07:20  
40.   Teemu Hakulinen Espoon Suunta    12:20:00   1:09:40  
41.   Riku Kerkola Suomusjärven Sisu    13:02:00   1:09:45  
42.   Santtu Virjula Navi    12:52:00   1:10:56  
43.   Markus-Mikko Kylmälä Mäntsälän Urheilijat    11:20:00   1:11:01  
44.   Markus Laakso Helsingin Suunnistajat    13:08:00   1:11:27  
45.   Andrey Drobyshev Voronezh  RUS  12:40:00   1:11:39  
46.   Ilya Zhatkin Olimp-Vidn  RUS  13:16:00   1:12:08  
47.   Lauri Luurila Mellunkylän Kontio    11:38:00   1:13:07  
48.   Aleksi Mäenpää Tuusulan Voima-Veikot    11:54:00   1:16:14  
49.   Dmitry Lomaia Olimp-Vidn  RUS  12:12:00   1:22:23  
50.   Sergey Kurdiumov Vesta  RUS  11:04:00   1:25:38  
51.   Alexey Nechaev Olimp-Vidn  RUS  11:34:00   1:33:09  
52.   Enric Bertran Catalonia Team  CAT  11:06:00   1:46:22  
53.   Markus Holopainen Suunta-Veikot    12:26:00   1:58:49  
   Erno Kähkönen Helsingin Suunnistajat    12:04:00   ej startad  
   Maxim Razuvaev Tambov  RUS  12:06:00   ej startad  
   Alexandr Mylnikov Sestrorets  RUS  12:10:00   ej startad  
   Alexander Klochkov Olimp-Vidn  RUS  12:44:00   bröt  
   Sami Välimaa Tampereen Pyrintö    12:56:00   ej startad  
   Joonas Korpela Lappeen Riento    13:06:00   ej startad  
| Form av resultaten:
Suomi Svenska English