FIN5 suunnistusviikko 2010, 12.7. - 17.7.2010

H16A 4. dag

Smart Follow

        Starttid Mål
4,6 km
 
1.   Dmitry Naumov BelieNochi  RUS  12:40:00   27:51  
2.   Valeriy Bondarenko Peterhof  RUS  13:38:00   28:59  
3.   Nikita Vinogradov NordWest  RUS  13:12:00   30:13  
4.   German Amirov Baltiyskiy  RUS  12:38:00   30:53  
5.   Nikita Stepanov Nord West  RUS  11:42:00   32:57  
6.   Aleksey Buzov Vesta  RUS  12:04:00   33:04  
7.   Konstantin Serebryanitskiy Kuzmolovo1  RUS  12:50:00   33:34  
8.   Daniel Sergeev Peterhof  RUS  12:56:00   35:24  
9.   Maxim Dmitriev LegendaChe  RUS  13:28:00   35:28  
10.   Antti Sainio Keravan Urheilijat    13:24:00   35:44  
11.   Gleb Maletin Kuzmolovo1  RUS  12:08:00   35:47  
12.   Iliya Kudryavtsev Kuzmolovo1  RUS  13:32:00   37:20  
13.   Alexander Gorbachev Ramenskoye  RUS  12:28:00   37:40  
14.   Kimi Lehtinen Asikkalan Raikas    13:26:00   37:56  
15.   Sergey Setkov Peterhof  RUS  12:10:00   39:08  
16.   Mikhail Solodeynikov Gulfstream  RUS  13:36:00   39:43  
17.   Osku Lyytikäinen Lappeen Riento    13:00:00   39:54  
18.   Maxim Rozanov ABCSt-Pete  RUS  12:42:00   40:11  
19.   Maxim Luchagin Sestrorets  RUS  12:00:00   40:14  
20.   Elias Lehto Karjaan Ura    13:40:00   40:19  
21.   Vladimir Lapushkin BelieNochi  RUS  13:22:00   40:45  
22.   Pavel Vershenko Tambov  RUS  12:18:00   40:57  
23.   Andrey Drobyshev Voronezh  RUS  12:02:00   42:02  
24.   Lauri Luurila Mellunkylän Kontio    12:48:00   43:21  
25.   Teemu Hakulinen Espoon Suunta    12:24:00   43:42  
26.   Ismo Voutilainen Karjaan Ura    12:30:00   43:56  
27.   Mitja Lievonen Keski-Karjalan Rasti    12:34:00   44:10  
28.   Ivan Libak Juventa  RUS  12:54:00   44:11  
29.   Mikhail Krasnyanskiy Voronezh  RUS  13:06:00   44:15  
30.   Ilya Pakhomov NorthernWi  RUS  11:40:00   44:49  
31.   Konstantin Lebedev Kalinka  RUS  11:48:00   44:56  
32.   Evgeniy Klink Juventa  RUS  11:44:00   46:19  
33.   Denis Fedotov Tambov  RUS  13:08:00   46:29  
34.   Arsi Sievi-Korte Hiisirasti    12:32:00   47:36  
35.   Joonas Korpela Lappeen Riento    11:50:00   47:37  
36.   Markus-Mikko Kylmälä Mäntsälän Urheilijat    12:20:00   47:54  
37.   Aleksi Mäenpää Tuusulan Voima-Veikot    11:36:00   48:26  
38.   Taavi Korja Delta    12:46:00   49:18  
39.   Ville Melender Rasti-Jussit    11:52:00   49:22  
40.   Erno Kähkönen Helsingin Suunnistajat    12:12:00   49:56  
41.   Lunkin Sergey Orienta-Ky  RUS  11:56:00   51:34  
42.   Joel Sihvonen Navi    12:44:00   51:39  
43.   Santtu Virjula Navi    11:34:00   53:20  
44.   Alexander Klochkov Olimp-Vidn  RUS  11:54:00   53:49  
45.   Markus Holopainen Suunta-Veikot    11:46:00   54:47  
46.   Riku Kerkola Suomusjärven Sisu    12:22:00   57:18  
47.   Alexey Nechaev Olimp-Vidn  RUS  13:02:00   57:53  
48.   Markus Laakso Helsingin Suunnistajat    13:16:00   1:00:07  
49.   Enric Bertran Catalonia Team  CAT  13:18:00   1:20:58  
50.   Dmitry Lomaia Olimp-Vidn  RUS  12:26:00   1:23:43  
51.   Sergey Kurdiumov Vesta  RUS  13:10:00   1:29:09  
   Maxim Razuvaev Tambov  RUS  11:28:00   ej startad  
   Vjacheslav Sheljapin BelieNochi  RUS  11:30:00   disk  
   Ruslan Uldanov BelieNochi  RUS  12:14:00   disk  
   Sami Välimaa Tampereen Pyrintö    12:52:00   ej startad  
   Alexandr Mylnikov Sestrorets  RUS  13:04:00   ej startad  
   Erno Korsimo Paimion Rasti    13:20:00   disk  
   Ilya Zhatkin Olimp-Vidn  RUS  13:34:00   bröt  
   Riku Juhala Hiisirasti    13:42:00   ej startad  
| Form av resultaten:
Suomi Svenska English