FIN5 suunnistusviikko 2010, 12.7. - 17.7.2010

H16A 5. dag

Smart Follow

        Starttid Mål
5,3 km
 
1.   Dmitry Naumov BelieNochi  RUS  11:48:00   43:32  
2.   Daniel Sergeev Peterhof  RUS  12:12:00   48:36  
3.   Aleksey Buzov Vesta  RUS  11:58:00   49:00  
4.   Alexander Gorbachev Ramenskoye  RUS  11:38:00   50:07  
5.   Nikita Vinogradov NordWest  RUS  10:00:00   50:22  
6.   Valeriy Bondarenko Peterhof  RUS  11:20:00   51:05  
7.   Nikita Stepanov Nord West  RUS  11:08:00   52:14  
8.   Pavel Vershenko Tambov  RUS  10:16:00   52:24  
9.   Iliya Kudryavtsev Kuzmolovo1  RUS  11:44:00   52:32  
10.   Mitja Lievonen Keski-Karjalan Rasti    11:54:00   52:39  
11.   German Amirov Baltiyskiy  RUS  10:42:00   53:31  
12.   Gleb Maletin Kuzmolovo1  RUS  11:10:00   53:40  
13.   Antti Sainio Keravan Urheilijat    11:04:00   54:08  
14.   Ruslan Uldanov BelieNochi  RUS  10:14:00   54:20  
15.   Osku Lyytikäinen Lappeen Riento    12:10:00   55:56  
16.   Vladimir Lapushkin BelieNochi  RUS  11:16:00   56:42  
17.   Sergey Setkov Peterhof  RUS  10:38:00   57:17  
18.   Aleksi Mäenpää Tuusulan Voima-Veikot    12:06:00   58:18  
19.   Mikhail Krasnyanskiy Voronezh  RUS  10:54:00   59:26  
20.   Ismo Voutilainen Karjaan Ura    10:22:00   1:00:10  
21.   Elias Lehto Karjaan Ura    11:26:00   1:01:04  
22.   Erno Kähkönen Helsingin Suunnistajat    11:22:00   1:01:06  
23.   Maxim Dmitriev LegendaChe  RUS  11:14:00   1:01:10  
24.   Maxim Luchagin Sestrorets  RUS  11:30:00   1:02:47  
25.   Andrey Drobyshev Voronezh  RUS  12:02:00   1:04:14  
26.   Taavi Korja Delta    11:52:00   1:05:15  
27.   Denis Fedotov Tambov  RUS  11:42:00   1:05:48  
28.   Markus Laakso Helsingin Suunnistajat    10:18:00   1:06:06  
29.   Teemu Hakulinen Espoon Suunta    10:10:00   1:06:16  
30.   Arsi Sievi-Korte Hiisirasti    11:34:00   1:07:46  
31.   Joel Sihvonen Navi    10:56:00   1:07:56  
32.   Santtu Virjula Navi    12:08:00   1:08:08  
33.   Markus-Mikko Kylmälä Mäntsälän Urheilijat    12:14:00   1:08:10  
34.   Konstantin Lebedev Kalinka  RUS  12:04:00   1:08:38  
35.   Konstantin Serebryanitskiy Kuzmolovo1  RUS  10:20:00   1:08:44  
36.   Vjacheslav Sheljapin BelieNochi  RUS  10:44:00   1:09:11  
37.   Maxim Rozanov ABCSt-Pete  RUS  11:32:00   1:10:51  
38.   Joonas Korpela Lappeen Riento    11:02:00   1:12:51  
39.   Lauri Luurila Mellunkylän Kontio    10:02:00   1:13:44  
40.   Ivan Libak Juventa  RUS  11:28:00   1:14:56  
41.   Erno Korsimo Paimion Rasti    10:12:00   1:15:56  
42.   Mikhail Solodeynikov Gulfstream  RUS  10:32:00   1:16:05  
43.   Evgeniy Klink Juventa  RUS  10:26:00   1:17:17  
44.   Markus Holopainen Suunta-Veikot    10:30:00   1:19:15  
45.   Sergey Kurdiumov Vesta  RUS  10:50:00   1:19:23  
46.   Dmitry Lomaia Olimp-Vidn  RUS  11:40:00   1:19:34  
47.   Alexey Nechaev Olimp-Vidn  RUS  10:04:00   1:20:21  
48.   Lunkin Sergey Orienta-Ky  RUS  11:50:00   1:20:44  
49.   Riku Kerkola Suomusjärven Sisu    10:08:00   1:21:26  
50.   Ilya Zhatkin Olimp-Vidn  RUS  10:36:00   1:46:05  
51.   Alexander Klochkov Olimp-Vidn  RUS  11:12:00   1:47:49  
52.   Enric Bertran Catalonia Team  CAT  12:00:00   2:22:04  
53.   Ville Melender Rasti-Jussit    10:52:00   2:41:28  
   Alexandr Mylnikov Sestrorets  RUS  10:28:00   ej startad  
   Riku Juhala Hiisirasti    10:34:00   ej startad  
   Sami Välimaa Tampereen Pyrintö    10:46:00   ej startad  
   Maxim Razuvaev Tambov  RUS  11:00:00   ej startad  
   Ilya Pakhomov NorthernWi  RUS  11:24:00   bröt  
| Form av resultaten:
Suomi Svenska English