FIN5 suunnistusviikko 2010, 12.7. - 17.7.2010

H16A 2. dag

Mål 5,5 km

12600Nikita VinogradovNordWestRUS46:49
22575Dmitry NaumovBelieNochiRUS46:52+3
32536German AmirovBaltiyskiyRUS49:14+2:25
42538Valeriy BondarenkoPeterhofRUS52:05+5:16
52581Konstantin SerebryanitskiyKuzmolovo1RUS53:53+7:04
62582Daniel SergeevPeterhofRUS54:20+7:31
72539Aleksey BuzovVestaRUS54:36+7:47
82580Antti SainioKeravan Urheilijat54:53+8:04
92589Nikita StepanovNord WestRUS56:20+9:31
102570Osku LyytikäinenLappeen Riento56:40+9:51
112568Maxim LuchaginSestroretsRUS57:07+10:18
122591Ruslan UldanovBelieNochiRUS57:33+10:44
132571Gleb MaletinKuzmolovo1RUS57:49+11:00
142543Alexander GorbachevRamenskoyeRUS58:19+11:30
152561Vladimir LapushkinBelieNochiRUS1:00:04+13:15
162599Pavel VershenkoTambovRUS1:01:43+14:54
172554Erno KorsimoPaimion Rasti1:02:50+16:01
182540Maxim DmitrievLegendaCheRUS1:04:51+18:02
192586Arsi Sievi-KorteHiisirasti1:05:06+18:17
202566Mitja LievonenKeski-Karjalan Rasti1:06:51+20:02
212574Aleksi MäenpääTuusulan Voima-Veikot1:06:56+20:07
222556Iliya KudryavtsevKuzmolovo1RUS1:08:53+22:04
232577Ilya PakhomovNorthernWiRUS1:09:43+22:54
2548Riku JuhalaHiisirasti1:09:43+22:54
252562Konstantin LebedevKalinkaRUS1:10:55+24:06
262602Ismo VoutilainenKarjaan Ura1:13:10+26:21
272555Mikhail KrasnyanskiyVoronezhRUS1:13:24+26:35
282585Vjacheslav SheljapinBelieNochiRUS1:15:55+29:06
292583Lunkin SergeyOrienta-KyRUS1:16:25+29:36
302601Santtu VirjulaNavi1:17:22+30:33
312587Joel SihvonenNavi1:17:35+30:46
322550Evgeniy KlinkJuventaRUS1:18:18+31:29
332564Elias LehtoKarjaan Ura1:18:20+31:31
342579Maxim RozanovABCSt-PeteRUS1:18:46+31:57
352569Lauri LuurilaMellunkylän Kontio1:18:58+32:09
362560Markus LaaksoHelsingin Suunnistajat1:20:17+33:28
372542Denis FedotovTambovRUS1:23:07+36:18
382549Riku KerkolaSuomusjärven Sisu1:23:13+36:24
392558Markus-Mikko KylmäläMäntsälän Urheilijat1:25:11+38:22
402552Taavi KorjaDelta1:25:52+39:03
412565Ivan LibakJuventaRUS1:30:00+43:11
422546Markus HolopainenSuunta-Veikot1:34:28+47:39
432557Sergey KurdiumovVestaRUS1:37:44+50:55
442537Enric BertranCatalonia TeamCAT2:08:04+1:21:15
452567Dmitry LomaiaOlimp-VidnRUS2:16:40+1:29:51
462572Ville MelenderRasti-Jussit2:44:00+1:57:11
2553Joonas KorpelaLappeen Rientobröt
2551Alexander KlochkovOlimp-VidnRUSbröt
2541Andrey DrobyshevVoronezhRUSbröt
2576Alexey NechaevOlimp-VidnRUSdisk
2604Ilya ZhatkinOlimp-VidnRUSdisk
2545Teemu HakulinenEspoon Suuntadisk
2584Sergey SetkovPeterhofRUSdisk
2588Mikhail SolodeynikovGulfstreamRUSdisk
2578Maxim RazuvaevTambovRUSej startad
2603Sami VälimaaTampereen Pyrintöej startad
2573Alexandr MylnikovSestroretsRUSej startad
| Form av resultaten:
Suomi Svenska English