FIN5 suunnistusviikko 2010, 12.7. - 17.7.2010

H16A 2. dag

Sammanlagt

12600Nikita VinogradovNordWestRUS1:12:15
22575Dmitry NaumovBelieNochiRUS1:13:58+1:43
32536German AmirovBaltiyskiyRUS1:21:04+8:49
42589Nikita StepanovNord WestRUS1:24:00+11:45
52581Konstantin SerebryanitskiyKuzmolovo1RUS1:24:24+12:09
62571Gleb MaletinKuzmolovo1RUS1:24:28+12:13
72580Antti SainioKeravan Urheilijat1:24:57+12:42
82570Osku LyytikäinenLappeen Riento1:25:21+13:06
92539Aleksey BuzovVestaRUS1:27:29+15:14
102599Pavel VershenkoTambovRUS1:31:08+18:53
112568Maxim LuchaginSestroretsRUS1:33:27+21:12
122543Alexander GorbachevRamenskoyeRUS1:34:41+22:26
132540Maxim DmitrievLegendaCheRUS1:35:30+23:15
142586Arsi Sievi-KorteHiisirasti1:36:54+24:39
152561Vladimir LapushkinBelieNochiRUS1:37:05+24:50
162566Mitja LievonenKeski-Karjalan Rasti1:38:14+25:59
172556Iliya KudryavtsevKuzmolovo1RUS1:42:41+30:26
182577Ilya PakhomovNorthernWiRUS1:45:56+33:41
192602Ismo VoutilainenKarjaan Ura1:47:31+35:16
202554Erno KorsimoPaimion Rasti1:48:14+35:59
212548Riku JuhalaHiisirasti1:50:05+37:50
222574Aleksi MäenpääTuusulan Voima-Veikot1:50:41+38:26
232562Konstantin LebedevKalinkaRUS1:52:07+39:52
242569Lauri LuurilaMellunkylän Kontio1:54:02+41:47
252550Evgeniy KlinkJuventaRUS1:54:41+42:26
262583Lunkin SergeyOrienta-KyRUS1:56:10+43:55
272587Joel SihvonenNavi1:56:11+43:56
282564Elias LehtoKarjaan Ura1:57:54+45:39
292579Maxim RozanovABCSt-PeteRUS1:59:18+47:03
302601Santtu VirjulaNavi2:00:01+47:46
312558Markus-Mikko KylmäläMäntsälän Urheilijat2:03:48+51:33
322549Riku KerkolaSuomusjärven Sisu2:05:11+52:56
332542Denis FedotovTambovRUS2:07:25+55:10
342565Ivan LibakJuventaRUS2:09:26+57:11
352552Taavi KorjaDelta2:09:38+57:23
362560Markus LaaksoHelsingin Suunnistajat2:14:17+1:02:02
372557Sergey KurdiumovVestaRUS2:25:32+1:13:17
382546Markus HolopainenSuunta-Veikot2:31:40+1:19:25
392537Enric BertranCatalonia TeamCAT3:09:33+1:57:18
402572Ville MelenderRasti-Jussit3:40:35+2:28:20
2541Andrey DrobyshevVoronezhRUSbröt
2551Alexander KlochkovOlimp-VidnRUSbröt
2553Joonas KorpelaLappeen Rientobröt
2588Mikhail SolodeynikovGulfstreamRUSdisk
2584Sergey SetkovPeterhofRUSdisk
2545Teemu HakulinenEspoon Suuntadisk
2604Ilya ZhatkinOlimp-VidnRUSdisk
2576Alexey NechaevOlimp-VidnRUSdisk
2573Alexandr MylnikovSestroretsRUSej startad
2603Sami VälimaaTampereen Pyrintöej startad
2578Maxim RazuvaevTambovRUSej startad
| Form av resultaten:
Suomi Svenska English