FIN5 suunnistusviikko 2010, 12.7. - 17.7.2010

H18E 3. dag

Smart Follow

        Starttid Mellantid
2,0 km
Mellantid
2,7 km
Mellantid
5,7 km
Mål
7,3 km
 
1.   Jesse Laukkarinen Rajamäen Rykmentti    13:46:00   13:41 (2)  20:27 (1)  41:11 (1)  50:25  
2.   Antti-Pekka Leskinen Lynx    12:50:00   13:54 (3)  22:42 (4)  44:51 (2)  54:02  
3.   Mikko Huhtinen Turun Suunnistajat    12:34:00   13:28 (1)  21:51 (2)  45:21 (3)  54:58  
4.   Miika Arvola Koovee    12:28:00   16:40 (15)  24:13 (9)  46:42 (4)  56:39  
5.   Aapo Aaltio Rajamäen Rykmentti    13:14:00   14:29 (4)  22:27 (3)  46:52 (5)  56:40  
6.   Antti Honkimaa Espoon Suunta    13:34:00   14:48 (5)  23:24 (6)  47:18 (6)  57:02  
7.   Jussi Parkkinen SK Pohjantähti    13:32:00   15:48 (11)  23:57 (8)  47:24 (7)  57:27  
8.   Tero Linnainmaa Ikaalisten Nouseva-Voima    13:38:00   17:15 (19)  26:46 (18)  49:24 (10)  59:03  
9.   Ian Lawford Abominable  AUS  13:48:00   17:09 (18)  25:17 (13)  50:04 (13)  59:12  
10.   Nikita Somov Kuzmolovo1  RUS  12:32:00   15:31 (9)  23:00 (5)  50:34 (14)  59:28  
11.   Janne Kukkonen Rasti-Pielinen    13:30:00   15:10 (8)  23:53 (7)  49:23 (9)  59:35  
12.   Panu Kangas Helsingin Suunnistajat    14:02:00   15:08 (7)  24:23 (10)  49:43 (11)  59:47  
13.   Philipp Schiel TeamAustri  AUT  13:44:00   17:15 (19)  25:36 (15)  49:58 (12)  59:56  
14.   Santeri Sainio Kangasala SK    12:38:00   15:06 (6)     48:31 (8)  1:00:25  
15.   Pyry Huhtanen Koovee    13:28:00   17:39 (23)  27:05 (21)  51:28 (15)  1:01:38  
16.   Erik Haajanen OK Raseborg    13:24:00   18:21 (28)  26:50 (20)  52:10 (17)  1:02:16  
17.   Aleksi Tuovinen Kuopion Suunnistajat    12:40:00   15:34 (10)  24:41 (12)  52:08 (16)  1:02:35  
18.   Miika Suominen Rajamäen Rykmentti    12:56:00   16:08 (14)  29:07 (26)  53:35 (18)  1:03:15  
19.   Aleksi Anttolainen Lahden Suunnistajat-37    12:26:00   17:54 (24)  26:17 (17)  54:05 (19)  1:04:46  
20.   Tomi Närvä Suunta Jurva    13:06:00   19:13 (32)  27:09 (22)  55:00 (21)  1:04:57  
21.   Tommi Oksanen Helsingin Suunnistajat    13:16:00   15:57 (13)  25:47 (16)  54:41 (20)  1:05:19  
22.   Otso Seppälä Rajamäen Rykmentti    12:22:00   15:48 (11)  24:40 (11)  56:36 (22)  1:07:08  
23.   Niko Lehtinen Asikkalan Raikas    13:02:00   20:27 (36)  28:53 (25)  56:44 (23)  1:07:40  
24.   Teemu Pajunen Navi    14:04:00   18:01 (26)  27:59 (23)  58:22 (25)  1:08:03  
25.   Pauli Huusari Lahden Suunnistajat-37    14:00:00   16:53 (16)  25:32 (14)  57:18 (24)  1:09:42  
26.   Vitaliy Chaban NorthernWi  RUS  13:26:00   17:07 (17)  26:46 (18)  59:17 (26)  1:10:08  
27.   Heikki Virekunnas Tampereen Pyrintö    13:52:00   21:13 (40)  30:23 (30)  59:47 (27)  1:10:57  
28.   Rene Post Hiisirasti    13:18:00   18:26 (29)  30:02 (29)  1:01:00 (28)  1:11:51  
29.   Miika Laine Kymin Suunnistajat    13:08:00   18:01 (26)  29:15 (27)  1:01:19 (29)  1:12:17  
30.   Tuomo Stenberg MS Parma    13:10:00   19:15 (33)  31:00 (32)  1:01:51 (30)  1:14:11  
31.   Joonas Hirvi Raja-Karjalan Suunnistajat    14:10:00   19:04 (31)  29:54 (28)  1:02:01 (32)  1:14:22  
32.   Eetu Nykänen Navi    13:22:00   17:57 (25)  28:43 (24)  1:01:53 (31)  1:15:12  
33.   Aleksi Koskiaho Vehkalahden Veikot    14:08:00   21:07 (39)  31:58 (34)  1:03:52 (35)  1:15:30  
34.   Oskari Pekkala Keravan Urheilijat    13:50:00   18:48 (30)  31:58 (34)  1:02:20 (33)  1:15:45  
35.   Julien Gillet ASUBOrient  BEL  12:42:00   26:45 (44)  37:31 (40)  1:05:21 (37)  1:16:12  
36.   Markus Hakkarainen Raja-Karjalan Suunnistajat    13:12:00   19:43 (34)  30:32 (31)  1:02:59 (34)  1:16:25  
37.   Matias Kankkunen OK77    13:04:00   20:42 (38)  32:03 (36)  1:05:11 (36)  1:17:14  
38.   Roope Koskinen Hiisirasti    12:24:00   24:22 (43)  37:43 (41)  1:07:19 (39)  1:17:51  
39.   Roy Wickholm OK Raseborg    14:06:00   19:59 (35)  35:18 (38)  1:06:53 (38)  1:18:52  
40.   Jussi Uitto Rasti-Jussit    12:44:00   28:32 (45)  38:45 (42)  1:08:18 (41)  1:20:02  
41.   Vili Valjakka Navi    12:46:00   22:17 (42)  34:21 (37)  1:08:01 (40)  1:20:24  
42.   Tuukka Jurvakainen Suunta Jyväskylä    12:30:00   17:18 (21)  31:41 (33)  1:08:50 (42)  1:21:09  
43.   Daniil Sulatskiy Juventa  RUS  12:20:00   22:00 (41)  43:27 (45)  1:11:33 (44)  1:22:31  
44.   Janne Nyberg OK Raseborg    12:48:00   20:38 (37)  40:14 (43)  1:12:57 (45)  1:26:13  
45.   Lauri Laasanen Laihian Luja    13:56:00   17:21 (22)  36:22 (39)  1:10:14 (43)  1:26:16  
46.   Sami Mänty Hirvensalon Heitto    13:40:00   32:56 (47)  46:43 (46)  1:18:30 (46)  1:31:55  
47.   Jarkko Hänninen Delta    13:42:00   30:59 (46)  42:52 (44)  1:22:11 (47)  1:36:33  
   Janne Holmijoki Paimion Rasti    12:36:00            bröt  
   Lukas Scharnagl TeamAustri  AUT  12:54:00            bröt  
   Sergey Zhukov O.Ural.Ru  RUS  12:58:00            ej startad  
   Eero Kahila Tampereen Pyrintö    13:00:00            bröt  
   Juho Matikainen Kuusankosken Urheiluseura    13:20:00            ej startad  
   Topias Peltonen Itä-Päijänteen Rasti    13:54:00            bröt  
| Form av resultaten:
Suomi Svenska English