FIN5 suunnistusviikko 2010, 12.7. - 17.7.2010

H20E 4. dag

Smart Follow

        Starttid Mellantid
2,5 km
Mellantid
4,6 km
Mål
5,4 km
 
1.   Einari Heinaro Helsingin Suunnistajat    13:43:00   13:53 (2)  25:20 (1)  29:03  
2.   Robert Merl Austria  AUT  14:05:00   13:46 (1)  26:07 (2)  29:48  
3.   Topi Penttinen OK Orient    13:05:00   14:15 (3)  26:49 (3)  30:44  
4.   Joni Hirvikallio Lappeen Riento    13:11:00         31:28  
5.   Aurel Pleshkan Joutsenon Kullervo    13:45:00   14:38 (5)  27:10 (4)  31:50  
6.   Simon Arbter TeamAustri  AUT  13:55:00   14:59 (7)  27:42 (5)  31:53  
7.   Antto-Iiro Suhonen Kuopion Suunnistajat    13:03:00   15:51 (13)  28:53 (7)  33:02  
8.   Mikko Siren Angelniemen Ankkuri    13:51:00   15:08 (8)  28:05 (6)  33:12  
9.   Joona Viholainen Suunta Jyväskylä    13:59:00   14:32 (4)  29:29 (11)  33:30  
10.   Pol Rafols Catalonia Team  CAT  13:25:00   14:54 (6)  29:08 (10)  33:36  
11.   Alexander Belov Espoon Suunta    13:09:00   17:33 (24)  29:41 (12)  33:38  
12.   Artem Popov NorthernWi  RUS  14:01:00   15:42 (11)  29:54 (13)  34:03  
13.   Tapani Mäkinen Mäntsälän Urheilijat    13:29:00   15:34 (9)  28:59 (8)  34:22  
14.   Tuomas Peltola MS Parma    13:39:00   16:53 (18)  30:08 (15)  34:37  
15.   Rasmus Alén Kangasala SK    13:47:00   15:47 (12)  30:01 (14)  34:40  
16.   Lauri Linnainmaa Koovee    13:15:00   16:38 (16)  30:49 (16)  35:20  
17.   Antti Alppi Kankaanpään Suunnistajat    13:57:00   17:28 (23)  31:02 (17)  35:27  
18.   Patrick Kronberg IF Femman    14:11:00   18:21 (26)  31:38 (23)  35:33  
19.   Mikko Höglund Olavin Rasti    13:37:00   17:24 (22)  31:14 (18)  35:40  
20.   Mikko Haikonen Tampereen Pyrintö    13:07:00   17:22 (21)  31:27 (21)  35:50  
21.   Igor Brykov Iskatel  RUS  13:19:00   16:23 (15)  31:20 (20)  36:22  
22.   Oscar Phillips EskValleyO  AUS  13:53:00   17:03 (19)  31:29 (22)  36:33  
23.   Dmitry Danilchenkov Mäntsälän Urheilijat    14:09:00   18:11 (25)  32:50 (24)  37:06  
24.   Lachlan Dow CanberraCo  AUS  13:13:00   15:38 (10)  29:07 (9)  37:10  
25.   Tatu Piiroinen Turun Suunnistajat    12:59:00   16:45 (17)  31:15 (19)  37:55  
26.   Antti Hakala Kauhavan Wisa    13:35:00   16:13 (14)  34:00 (25)  39:09  
27.   Patrik Bryner OLKArgus  SUI  13:21:00   20:11 (29)  35:15 (28)  40:04  
28.   Juuso Lehtinen Lahden Suunnistajat-37    13:33:00   18:29 (27)  34:05 (26)  40:17  
29.   Lauri Kahila Tampereen Pyrintö    13:41:00   17:06 (20)  36:04 (29)  40:35  
30.   Eerik Sihvola Valkealan Kajo    13:27:00   19:47 (28)  34:44 (27)  41:19  
31.   Antti Kaunisto Tampereen Pyrintö    14:07:00   21:22 (30)  36:55 (30)  41:35  
   Martin Richter TeamAustri  AUT  13:01:00         ej startad  
   Antton Viljakainen Anttolan Urheilijat    13:23:00         ej startad  
   Manuel Gassner TeamAustri  AUT  13:31:00         disk  
   Petteri Huikko Vaajakosken Terä    14:03:00         ej startad  
| Form av resultaten:
Suomi Svenska English