FIN5 suunnistusviikko 2010, 12.7. - 17.7.2010

H21AL 1. dag

Smart Follow

        Starttid Mål
3,7 km
 
1.   Jouni Mähönen Tampereen Pyrintö    13:26:00   25:56  
2.   Ville-Petteri Saarela Keminmaan Urheilijat    12:52:00   27:30  
3.   Olli Väätäinen Hiisirasti    13:10:00   27:59  
4.   Mika Rautanen Tuupovaaran Sepot    12:50:00   29:28  
5.   Heikki Toivio Delta    12:18:00   29:45  
6.   Denis Zhelomonov Gulfstream  RUS  13:22:00   29:47  
7.   Miika Vennelä Mäntän Seudun Eräpirkat    13:28:00   30:39  
8.   Saku Ylijoki Rasti-Lukko    12:42:00   30:48  
9.   Tero Kopra Oriveden Ponnistus    13:04:00   31:19  
10.   Matti Kärkkäinen Jämsän Retki-Veikot    13:16:00   31:41  
11.   Pavel Petrov NorthernWi  RUS  12:06:00   32:49  
12.   Alexander Efimov O.Ural.Ru  RUS  13:12:00   33:13  
13.   Turo Väätäinen Espoon Suunta    12:02:00   33:34  
14.   Sergey Smirnov Gulfstream  RUS  12:28:00   35:00  
15.   Olli Kara Turun Suunnistajat    13:20:00   35:23  
16.   Sergey Kalugin Inkeroisten Terho    12:16:00   35:44  
17.   Alexander Shein K110  RUS  12:58:00   36:24  
18.   Tuomas Metsälä Lynx    12:44:00   36:31  
19.   Sami Hyvönen Rasti-Pielinen    12:12:00   36:41  
20.   Pasi Lehtimäki Reilut Miehet Havumetsien    12:00:00   36:49  
21.   Esa Viitanen Turun Suunnistajat    12:26:00   36:59  
22.   Antti Matula Rasti-Nokia    13:14:00   37:02  
23.   Juho Yli-Kaatiala Kuortaneen Kunto    12:48:00   38:20  
24.   Mikko Piispanen Ylämaan Pyrkijät    13:06:00   39:34  
25.   Kalle Laine Kauhajoen Karhu    12:40:00   39:44  
26.   Benny Forsström OK Raseborg    12:54:00   40:17  
27.   Aki Lahti Itä-Hämeen Rasti    12:46:00   40:18  
28.   Viacheslav Verilov O.Ural.Ru  RUS  12:22:00   40:24  
29.   Risto Kiilberg Tammed  EST  12:20:00   40:58  
30.   Hannu Lassila Tuupovaaran Sepot    12:10:00   42:39  
31.   Vladimir Shibanov Ryazan  RUS  12:24:00   44:35  
32.   Arttu Pulli Tampereen Pyrintö    12:30:00   45:06  
33.   Mika Murtola Kalvolan Keihäs    13:24:00   46:52  
34.   Justas Arasimavicius Labirintas  LTU  12:04:00   48:41  
35.   Ignas Krasuckis Labirintas  LTU  12:36:00   49:39  
36.   Pauli Huhtiniemi Luumäen Rasti    13:00:00   51:11  
37.   Markku Lehtimäki Reilut Miehet Havumetsien    12:34:00   54:30  
38.   Miikael Nelimarkka Suunta 2000    13:08:00   55:06  
39.   Tomi Suominen Delta    13:02:00   55:16  
   Mikko Pynnönen Vihtavuoren Pamaus    12:14:00   disk  
   Mikko Kiljunen Lappeen Riento    12:38:00   ej startad  
| Form av resultaten:
Suomi Svenska English