FIN5 suunnistusviikko 2010, 12.7. - 17.7.2010

H21AL 2. dag

Smart Follow

        Starttid Mål
6,7 km
 
1.   Jouni Mähönen Tampereen Pyrintö    12:34:00   45:29  
2.   Tuomas Metsälä Lynx    13:30:00   48:16  
3.   Ville-Petteri Saarela Keminmaan Urheilijat    12:50:00   48:43  
4.   Sergey Smirnov Gulfstream  RUS  12:14:00   50:57  
5.   Olli Väätäinen Hiisirasti    13:06:00   51:12  
6.   Tero Kopra Oriveden Ponnistus    12:46:00   52:05  
7.   Turo Väätäinen Espoon Suunta    12:38:00   52:25  
8.   Sergey Kalugin Inkeroisten Terho    12:54:00   53:17  
9.   Heikki Toivio Delta    12:42:00   53:18  
10.   Ville Sabel Hiisirasti    12:20:00   53:37  
11.   Saku Ylijoki Rasti-Lukko    12:58:00   55:14  
12.   Denis Zhelomonov Gulfstream  RUS  12:56:00   55:17  
13.   Pasi Lehtimäki Reilut Miehet Havumetsien    13:26:00   56:17  
14.   Miika Vennelä Mäntän Seudun Eräpirkat    12:30:00   56:32  
15.   Alexander Efimov O.Ural.Ru  RUS  12:22:00   56:33  
16.   Sami Hyvönen Rasti-Pielinen    13:08:00   58:45  
17.   Esa Viitanen Turun Suunnistajat    12:52:00   59:57  
18.   Risto Kiilberg Tammed  EST  13:02:00   59:58  
19.   Pavel Petrov NorthernWi  RUS  13:14:00   1:00:39  
20.   Kalle Laine Kauhajoen Karhu    13:24:00   1:01:04  
21.   Mika Rautanen Tuupovaaran Sepot    12:28:00   1:01:34  
22.   Antti Matula Rasti-Nokia    13:00:00   1:01:59  
23.   Matti Kärkkäinen Jämsän Retki-Veikot    12:48:00   1:03:58  
24.   Mikko Kiljunen Lappeen Riento    12:00:00   1:05:20  
25.   Vladimir Shibanov Ryazan  RUS  13:20:00   1:05:56  
26.   Olli Kara Turun Suunnistajat    12:02:00   1:08:16  
27.   Alexander Shein K110  RUS  12:08:00   1:08:38  
28.   Aki Lahti Itä-Hämeen Rasti    12:12:00   1:08:52  
29.   Mikko Pynnönen Vihtavuoren Pamaus    13:12:00   1:10:05  
30.   Arttu Pulli Tampereen Pyrintö    13:22:00   1:12:42  
31.   Justas Arasimavicius Labirintas  LTU  13:04:00   1:13:45  
32.   Benny Forsström OK Raseborg    12:32:00   1:14:30  
33.   Viacheslav Verilov O.Ural.Ru  RUS  13:10:00   1:14:38  
34.   Hannu Lassila Tuupovaaran Sepot    13:16:00   1:18:47  
35.   Juho Yli-Kaatiala Kuortaneen Kunto    12:40:00   1:22:02  
36.   Pauli Huhtiniemi Luumäen Rasti    12:16:00   1:23:45  
37.   Ignas Krasuckis Labirintas  LTU  12:18:00   1:25:21  
38.   Mika Murtola Kalvolan Keihäs    12:04:00   1:35:49  
39.   Markku Lehtimäki Reilut Miehet Havumetsien    12:36:00   1:41:35  
40.   Tomi Suominen Delta    13:28:00   1:43:34  
   Miikael Nelimarkka Suunta 2000    12:06:00   disk  
   Timo Savonen Hämeenlinnan Suunnistajat    12:26:00   ej startad  
| Form av resultaten:
Suomi Svenska English