FIN5 suunnistusviikko 2010, 12.7. - 17.7.2010

H21AL 3. dag

Smart Follow

        Starttid Mål
6,1 km
 
1.   Jouni Mähönen Tampereen Pyrintö    12:04:00   45:10  
2.   Ville-Petteri Saarela Keminmaan Urheilijat    12:12:00   48:04  
3.   Tuomas Metsälä Lynx    11:08:00   50:31  
4.   Sergey Smirnov Gulfstream  RUS  12:10:00   51:10  
5.   Tero Kopra Oriveden Ponnistus    12:20:00   51:42  
6.   Sergey Kalugin Inkeroisten Terho    12:24:00   53:01  
7.   Saku Ylijoki Rasti-Lukko    11:20:00   53:07  
8.   Olli Väätäinen Hiisirasti    11:00:00   53:12  
9.   Turo Väätäinen Espoon Suunta    12:14:00   55:09  
10.   Pasi Lehtimäki Reilut Miehet Havumetsien    12:06:00   56:03  
11.   Alexander Efimov O.Ural.Ru  RUS  11:02:00   56:15  
12.   Denis Zhelomonov Gulfstream  RUS  11:30:00   56:25  
13.   Pavel Petrov NorthernWi  RUS  11:22:00   57:11  
14.   Heikki Toivio Delta    11:54:00   57:32  
15.   Sami Hyvönen Rasti-Pielinen    12:18:00   59:59  
16.   Mika Rautanen Tuupovaaran Sepot    11:04:00   1:00:50  
17.   Esa Viitanen Turun Suunnistajat    11:18:00   1:03:40  
18.   Benny Forsström OK Raseborg    11:42:00   1:04:07  
19.   Miika Vennelä Mäntän Seudun Eräpirkat    11:10:00   1:04:27  
20.   Mikko Kiljunen Lappeen Riento    11:58:00   1:05:56  
21.   Risto Kiilberg Tammed  EST  11:52:00   1:07:46  
22.   Antti Matula Rasti-Nokia    11:24:00   1:08:39  
23.   Olli Kara Turun Suunnistajat    12:00:00   1:10:06  
24.   Alexander Shein K110  RUS  11:44:00   1:10:30  
25.   Matti Kärkkäinen Jämsän Retki-Veikot    11:32:00   1:11:29  
26.   Arttu Pulli Tampereen Pyrintö    11:26:00   1:12:12  
27.   Ignas Krasuckis Labirintas  LTU  11:36:00   1:12:23  
28.   Hannu Lassila Tuupovaaran Sepot    11:50:00   1:17:40  
29.   Vladimir Shibanov Ryazan  RUS  11:12:00   1:21:17  
30.   Viacheslav Verilov O.Ural.Ru  RUS  11:46:00   1:22:06  
31.   Sampsa Husu Ylämaan Pyrkijät    12:02:00   1:23:04  
32.   Justas Arasimavicius Labirintas  LTU  12:22:00   1:24:15  
33.   Markku Lehtimäki Reilut Miehet Havumetsien    11:28:00   1:25:55  
34.   Mikko Pynnönen Vihtavuoren Pamaus    11:48:00   1:27:02  
35.   Mika Murtola Kalvolan Keihäs    11:40:00   1:28:44  
36.   Aki Lahti Itä-Hämeen Rasti    12:16:00   1:31:56  
37.   Juho Yli-Kaatiala Kuortaneen Kunto    11:16:00   1:31:59  
38.   Tomi Suominen Delta    11:06:00   1:35:52  
39.   Miikael Nelimarkka Suunta 2000    11:38:00   1:40:09  
   Kalle Laine Kauhajoen Karhu    11:56:00   disk  
| Form av resultaten:
Suomi Svenska English