FIN5 suunnistusviikko 2010, 12.7. - 17.7.2010

H21AL 4. dag

Smart Follow

        Starttid Mål
4,4 km
 
1.   Mika Rautanen Tuupovaaran Sepot    12:54:00   25:31  
2.   Jouni Mähönen Tampereen Pyrintö    12:16:00   26:10  
3.   Pavel Petrov NorthernWi  RUS  12:48:00   26:32  
3.   Heikki Toivio Delta    13:20:00   26:32  
5.   Tuomas Metsälä Lynx    13:08:00   26:34  
6.   Ville-Petteri Saarela Keminmaan Urheilijat    12:40:00   27:00  
7.   Miika Vennelä Mäntän Seudun Eräpirkat    13:06:00   27:14  
8.   Olli Väätäinen Hiisirasti    12:50:00   27:48  
9.   Sergey Smirnov Gulfstream  RUS  13:18:00   28:10  
10.   Saku Ylijoki Rasti-Lukko    12:10:00   29:02  
11.   Sergey Kalugin Inkeroisten Terho    12:06:00   29:15  
12.   Tero Kopra Oriveden Ponnistus    12:36:00   30:00  
13.   Turo Väätäinen Espoon Suunta    13:16:00   30:22  
14.   Alexander Efimov O.Ural.Ru  RUS  12:58:00   30:55  
15.   Kalle Laine Kauhajoen Karhu    12:22:00   30:59  
16.   Denis Zhelomonov Gulfstream  RUS  12:34:00   31:40  
17.   Esa Viitanen Turun Suunnistajat    13:00:00   32:09  
18.   Sami Hyvönen Rasti-Pielinen    12:00:00   32:19  
19.   Pasi Lehtimäki Reilut Miehet Havumetsien    13:04:00   32:21  
20.   Panu Karhu Ylämaan Pyrkijät    13:26:00   32:34  
21.   Risto Kiilberg Tammed  EST  12:14:00   32:42  
22.   Matti Kärkkäinen Jämsän Retki-Veikot    12:02:00   33:18  
23.   Alexander Shein K110  RUS  13:22:00   33:38  
24.   Antti Matula Rasti-Nokia    12:52:00   34:04  
25.   Benny Forsström OK Raseborg    12:24:00   34:17  
26.   Arttu Pulli Tampereen Pyrintö    13:02:00   34:32  
27.   Vladimir Shibanov Ryazan  RUS  12:32:00   35:26  
28.   Mikko Piispanen Ylämaan Pyrkijät    12:20:00   35:54  
29.   Olli Kara Turun Suunnistajat    12:12:00   36:13  
30.   Mikko Pynnönen Vihtavuoren Pamaus    13:24:00   36:57  
31.   Tero Väisänen Lappeen Riento    13:30:00   38:03  
32.   Tomi Suominen Delta    12:42:00   38:05  
33.   Sampsa Husu Ylämaan Pyrkijät    13:10:00   38:25  
34.   Justas Arasimavicius Labirintas  LTU  13:12:00   38:28  
35.   Ignas Krasuckis Labirintas  LTU  12:26:00   38:40  
36.   Aki Lahti Itä-Hämeen Rasti    12:38:00   38:59  
37.   Markku Lehtimäki Reilut Miehet Havumetsien    12:18:00   46:36  
38.   Petri Tilli Ylämaan Pyrkijät    12:04:00   46:43  
39.   Mika Murtola Kalvolan Keihäs    12:28:00   48:20  
40.   Miikael Nelimarkka Suunta 2000    12:30:00   52:39  
41.   Juho Yli-Kaatiala Kuortaneen Kunto    13:28:00   54:05  
   Viacheslav Verilov O.Ural.Ru  RUS  12:08:00   disk  
   Mikko Kiljunen Lappeen Riento    12:44:00   ej startad  
   Hannu Lassila Tuupovaaran Sepot    13:32:00   ej startad  
| Form av resultaten:
Suomi Svenska English