FIN5 suunnistusviikko 2010, 12.7. - 17.7.2010

H21AL 5. dag

Smart Follow

        Starttid Mål
6,2 km
 
1.   Mika Rautanen Tuupovaaran Sepot    11:14:00   45:16  
2.   Jouni Mähönen Tampereen Pyrintö    10:08:00   45:26  
3.   Veli-Matti Lonka Kalevan Rasti    11:12:00   47:16  
4.   Tuomas Metsälä Lynx    10:24:00   48:01  
5.   Miika Vennelä Mäntän Seudun Eräpirkat    10:48:00   48:27  
6.   Tero Kopra Oriveden Ponnistus    10:06:00   48:51  
7.   Sergey Kalugin Inkeroisten Terho    11:04:00   50:13  
8.   Panu Karhu Ylämaan Pyrkijät    10:30:00   51:21  
8.   Sergey Smirnov Gulfstream  RUS  10:50:00   51:21  
10.   Saku Ylijoki Rasti-Lukko    11:24:00   51:42  
11.   Heikki Toivio Delta    11:02:00   51:48  
12.   Turo Väätäinen Espoon Suunta    10:36:00   52:01  
13.   Olli Väätäinen Hiisirasti    10:16:00   52:15  
13.   Alexander Efimov O.Ural.Ru  RUS  10:44:00   52:15  
15.   Denis Zhelomonov Gulfstream  RUS  10:02:00   52:54  
16.   Pavel Petrov NorthernWi  RUS  11:28:00   53:17  
17.   Matti Kärkkäinen Jämsän Retki-Veikot    11:06:00   53:28  
18.   Kalle Laine Kauhajoen Karhu    10:26:00   56:11  
19.   Pasi Lehtimäki Reilut Miehet Havumetsien    10:38:00   56:39  
20.   Ville-Petteri Saarela Keminmaan Urheilijat    10:10:00   56:56  
21.   Arttu Pulli Tampereen Pyrintö    10:52:00   57:15  
22.   Niko Metsämuuronen Ylämaan Pyrkijät    11:38:00   57:21  
23.   Sami Hyvönen Rasti-Pielinen    11:32:00   58:00  
24.   Tuomas Soininen Rasti-Pielinen    10:42:00   58:50  
25.   Mikko Piispanen Ylämaan Pyrkijät    10:56:00   59:39  
26.   Esa Viitanen Turun Suunnistajat    11:16:00   1:01:00  
27.   Antti Matula Rasti-Nokia    10:14:00   1:01:39  
28.   Risto Kiilberg Tammed  EST  11:18:00   1:01:53  
29.   Olli Kara Turun Suunnistajat    10:28:00   1:02:54  
30.   Mikko Pynnönen Vihtavuoren Pamaus    10:34:00   1:03:38  
31.   Sampsa Husu Ylämaan Pyrkijät    10:12:00   1:04:25  
32.   Alexander Shein K110  RUS  10:20:00   1:05:10  
33.   Benny Forsström OK Raseborg    11:30:00   1:07:31  
34.   Justas Arasimavicius Labirintas  LTU  10:32:00   1:10:20  
35.   Aki Lahti Itä-Hämeen Rasti    11:00:00   1:13:27  
36.   Ignas Krasuckis Labirintas  LTU  11:22:00   1:14:02  
37.   Petri Tilli Ylämaan Pyrkijät    10:46:00   1:14:07  
38.   Tomi Suominen Delta    10:18:00   1:14:28  
39.   Vladimir Shibanov Ryazan  RUS  10:58:00   1:15:35  
40.   Markku Lehtimäki Reilut Miehet Havumetsien    11:26:00   1:21:57  
41.   Arto Tielinen Ylämaan Pyrkijät    11:20:00   1:24:03  
42.   Mika Murtola Kalvolan Keihäs    11:10:00   1:24:33  
43.   Juho Yli-Kaatiala Kuortaneen Kunto    10:04:00   1:29:34  
   Tero Väisänen Lappeen Riento    10:00:00   bröt  
   Miikael Nelimarkka Suunta 2000    11:08:00   bröt  
   Mikko Kiljunen Lappeen Riento    11:34:00   ej startad  
   Viacheslav Verilov O.Ural.Ru  RUS  11:36:00   disk  
| Form av resultaten:
Suomi Svenska English