FIN5 suunnistusviikko 2010, 12.7. - 17.7.2010

H21E 3. dag

Mål 9,6 km

159Jani LakanenVaajakosken Terä1:02:58
21Markus LindeqvistPaimion Rasti1:06:00+3:02
360Jonne LakanenVaajakosken Terä1:06:42+3:44
455Tuomas KariAngelniemen Ankkuri1:07:56+4:58
55Jarno ParkkinenRajamäen Rykmentti1:08:10+5:12
63Johan BäckmanOK Orient1:08:13+5:15
72Denis GrishmanTampereen Pyrintö1:08:49+5:51
84Esa HuttunenOK Orient1:09:44+6:46
97Juha TommilaHiisirasti1:10:24+7:26
1068Ville SabelHiisirasti1:10:41+7:43
1150Sergey GorokhovRasti-Kurikka1:12:04+9:06
1244Johannes PohjalaHiisirasti1:12:09+9:11
136Janne SalmiTurun Suunnistajat1:12:14+9:16
1410Pekka HyvönenTurun Suunnistajat1:12:45+9:47
1543Lasse KauttoAngelniemen Ankkuri1:13:14+10:16
1654Timo JoensuuVaajakosken Terä1:13:42+10:44
178Jouni HeinonenValkeakosken Haka1:15:36+12:38
1819Marko TölliSuunta Jyväskylä1:15:42+12:44
1915Biel RafolsCatalonia TeamCAT1:16:59+14:01
2013Ville UittoRasti-Kurikka1:18:36+15:38
2116Juha HyyryläinenAnttolan Urheilijat1:18:58+16:00
2214Mikko SipiläKangasala SK1:19:55+16:57
2311Jarkko SaarinenDelta1:20:33+17:35
2445Jaakko IstolahtiYlistaron Kilpa-Veljet1:20:51+17:53
2522Juha LuomaLapuan Virkiä1:22:07+19:09
2620Lauri PohjolaSuunta Jyväskylä1:23:18+20:20
9Mikko HölsöYlistaron Kilpa-Veljet1:23:18+20:20
2858Teemu KöngäsSotkamon Jymy1:23:46+20:48
2918Juho KinniTampereen Pyrintö1:24:29+21:31
3012Juri KirjanovHämeenlinnan Suunnistajat1:25:38+22:40
3126Oskari HeiskanenPaimion Rasti1:26:32+23:34
3225Ossi KarvonenKuusankosken Urheiluseura1:26:58+24:00
3321Jani TamminenTurun Suunnistajat1:27:35+24:37
3424Lauri SorsaMäntsälän Urheilijat1:27:51+24:53
3517Henrik VäisänenHiisirasti1:28:04+25:06
3630Mar‡al SerralongaCatalonia TeamCAT1:28:25+25:27
3723Erkka MehtäläDelta1:29:51+26:53
3848Christian PfeiferTeamAustriAUT1:33:00+30:02
3962Harri LehtimäkiReilut Miehet Havumetsien1:35:44+32:46
4051Sergey DoroninSneGoViko-RUS1:46:26+43:28
4136Teemu PeräläLapuan Virkiä1:57:16+54:18
4227Llu¡s BedosCatalonia TeamCAT2:00:36+57:38
4329Jari LehtonenRastivarsat2:07:12+1:04:14
33Harri PoutiainenTurun Metsänkävijätbröt
64Oskari LiukkonenDeltabröt
40Antti TurpeinenVaajakosken Teräbröt
56Matti KiveläDeltabröt
37Olli-Markus TaivainenPellon Ponsidisk
49Asgeir MjösundMS Parmadisk
34Timo SaarinenTampereen Pyrintöej startad
35Michal RosinskiSportClubPOLej startad
42Mikhail ChegarovskiyIF Sibbo-Vargarnaej startad
46Jouni KahelinVaajakosken Teräej startad
47Juuso KujanpääLynxej startad
63Aapo LeskinenLynxej startad
66Tuomo MäkeläAngelniemen Ankkuriej startad
41Kalle ManninenHaukivuoren Kisailijatej startad
32Petri NoponenDeltaej startad
31Mikko VäisänenAnttolan Urheilijatej startad
52Tero FöhrVehkalahden Veikotej startad
28Olle KärnerDeltaej startad
| Form av resultaten:
Suomi Svenska English