FIN5 suunnistusviikko 2010, 12.7. - 17.7.2010

H21E 2. dag

Sammanlagt

12Denis GrishmanTampereen Pyrintö1:46:02
21Markus LindeqvistPaimion Rasti1:47:11+1:09
33Johan BäckmanOK Orient1:47:37+1:35
432Petri NoponenDelta1:47:46+1:44
54Esa HuttunenOK Orient1:49:44+3:42
639Jonne LehtoVehkalahden Veikot1:49:58+3:56
76Janne SalmiTurun Suunnistajat1:50:55+4:53
89Mikko HölsöYlistaron Kilpa-Veljet1:52:17+6:15
98Jouni HeinonenValkeakosken Haka1:52:51+6:49
107Juha TommilaHiisirasti1:53:27+7:25
1112Juri KirjanovHämeenlinnan Suunnistajat1:53:44+7:42
1211Jarkko SaarinenDelta1:53:58+7:56
135Jarno ParkkinenRajamäen Rykmentti1:54:47+8:45
1446Jouni KahelinVaajakosken Terä1:54:49+8:47
1540Antti TurpeinenVaajakosken Terä1:54:51+8:49
1631Mikko VäisänenAnttolan Urheilijat1:56:32+10:30
1713Ville UittoRasti-Kurikka1:56:56+10:54
1842Mikhail ChegarovskiyIF Sibbo-Vargarna1:58:11+12:09
1914Mikko SipiläKangasala SK1:58:17+12:15
2034Timo SaarinenTampereen Pyrintö1:58:25+12:23
2117Henrik VäisänenHiisirasti1:58:44+12:42
2265Sören LöschUSVJenaGER1:59:42+13:40
2310Pekka HyvönenTurun Suunnistajat2:00:01+13:59
2415Biel RafolsCatalonia TeamCAT2:00:40+14:38
2516Juha HyyryläinenAnttolan Urheilijat2:00:43+14:41
2669Juho-Matti TaivainenPellon Ponsi2:02:54+16:52
2718Juho KinniTampereen Pyrintö2:03:40+17:38
2820Lauri PohjolaSuunta Jyväskylä2:07:23+21:21
2921Jani TamminenTurun Suunnistajat2:07:31+21:29
3073Jani VirtaIF Sibbo-Vargarna2:08:35+22:33
3137Olli-Markus TaivainenPellon Ponsi2:09:20+23:18
3223Erkka MehtäläDelta2:09:31+23:29
3319Marko TölliSuunta Jyväskylä2:13:38+27:36
3422Juha LuomaLapuan Virkiä2:14:24+28:22
3553Jari HannukselaSK Pohjantähti2:17:38+31:36
3625Ossi KarvonenKuusankosken Urheiluseura2:18:40+32:38
3724Lauri SorsaMäntsälän Urheilijat2:20:08+34:06
3841Kalle ManninenHaukivuoren Kisailijat2:20:23+34:21
3926Oskari HeiskanenPaimion Rasti2:25:17+39:15
4027Llu¡s BedosCatalonia TeamCAT2:28:03+42:01
50Sergey GorokhovRasti-Kurikkabröt
30Mar‡al SerralongaCatalonia TeamCATbröt
74Oleg VokulovSaarijärven PullistusRUSbröt
43Lasse KauttoAngelniemen Ankkuribröt
36Teemu PeräläLapuan Virkiädisk
45Jaakko IstolahtiYlistaron Kilpa-Veljetej startad
48Christian PfeiferTeamAustriAUTej startad
35Michal RosinskiSportClubPOLej startad
33Harri PoutiainenTurun Metsänkävijätej startad
57Jouni KujalaSK Pohjantähtiej startad
49Asgeir MjösundMS Parmaej startad
67Totte PackalénLynxej startad
47Juuso KujanpääLynxej startad
44Johannes PohjalaHiisirastiej startad
28Olle KärnerDeltaej startad
29Jari LehtonenRastivarsatej startad
| Form av resultaten:
Suomi Svenska English