FIN5 suunnistusviikko 2010, 12.7. - 17.7.2010

H21E 3. dag

Sammanlagt

11Markus LindeqvistPaimion Rasti2:53:11
22Denis GrishmanTampereen Pyrintö2:54:51+1:40
33Johan BäckmanOK Orient2:55:50+2:39
44Esa HuttunenOK Orient2:59:28+6:17
55Jarno ParkkinenRajamäen Rykmentti3:02:57+9:46
66Janne SalmiTurun Suunnistajat3:03:09+9:58
77Juha TommilaHiisirasti3:03:51+10:40
88Jouni HeinonenValkeakosken Haka3:08:27+15:16
910Pekka HyvönenTurun Suunnistajat3:12:46+19:35
1011Jarkko SaarinenDelta3:14:31+21:20
1113Ville UittoRasti-Kurikka3:15:32+22:21
129Mikko HölsöYlistaron Kilpa-Veljet3:15:35+22:24
1315Biel RafolsCatalonia TeamCAT3:17:39+24:28
1414Mikko SipiläKangasala SK3:18:12+25:01
1512Juri KirjanovHämeenlinnan Suunnistajat3:19:22+26:11
1616Juha HyyryläinenAnttolan Urheilijat3:19:41+26:30
1717Henrik VäisänenHiisirasti3:26:48+33:37
1818Juho KinniTampereen Pyrintö3:28:09+34:58
1919Marko TölliSuunta Jyväskylä3:29:20+36:09
2020Lauri PohjolaSuunta Jyväskylä3:30:41+37:30
2121Jani TamminenTurun Suunnistajat3:35:06+41:55
2222Juha LuomaLapuan Virkiä3:36:31+43:20
2323Erkka MehtäläDelta3:39:22+46:11
2425Ossi KarvonenKuusankosken Urheiluseura3:45:38+52:27
2524Lauri SorsaMäntsälän Urheilijat3:47:59+54:48
2626Oskari HeiskanenPaimion Rasti3:51:49+58:38
2727Llu¡s BedosCatalonia TeamCAT4:28:39+1:35:28
33Harri PoutiainenTurun Metsänkävijätbröt
64Oskari LiukkonenDeltabröt
40Antti TurpeinenVaajakosken Teräbröt
56Matti KiveläDeltabröt
37Olli-Markus TaivainenPellon Ponsidisk
49Asgeir MjösundMS Parmadisk
34Timo SaarinenTampereen Pyrintöej startad
35Michal RosinskiSportClubPOLej startad
42Mikhail ChegarovskiyIF Sibbo-Vargarnaej startad
46Jouni KahelinVaajakosken Teräej startad
47Juuso KujanpääLynxej startad
63Aapo LeskinenLynxej startad
66Tuomo MäkeläAngelniemen Ankkuriej startad
41Kalle ManninenHaukivuoren Kisailijatej startad
32Petri NoponenDeltaej startad
31Mikko VäisänenAnttolan Urheilijatej startad
52Tero FöhrVehkalahden Veikotej startad
28Olle KärnerDeltaej startad
| Form av resultaten:
Suomi Svenska English