FIN5 suunnistusviikko 2010, 12.7. - 17.7.2010

H40A 2. dag

Smart Follow

        Starttid Mål
8,0 km
 
1.   Sören Nymalm Pargas IF    13:04:00   59:33  
2.   Mika Ahola Navi    12:48:00   1:00:16  
3.   Mikael Boström Lynx    12:56:00   1:00:22  
4.   Kenneth Cederberg Pargas IF    12:00:00   1:01:27  
5.   Jan Donner OK77    11:20:00   1:04:41  
6.   Jarmo Puttonen Vaajakosken Terä    12:14:00   1:05:01  
7.   Timo Karppinen SK Pohjantähti    11:56:00   1:05:49  
8.   Petteri Niskanen Rasti-Hyry    11:54:00   1:06:11  
9.   Sergey Makeychik Voronezh  RUS  11:58:00   1:06:41  
10.   Marko Lehtonen Hankasalmen Hanka    11:26:00   1:07:10  
11.   Jyrki Jäppinen OK77    12:10:00   1:08:02  
12.   Ilya Gusev YarkiyMir  RUS  12:02:00   1:08:37  
13.   Jarmo Mauriala Koovee    12:50:00   1:09:32  
14.   Audrius Smilgius Azuolas  LTU  12:16:00   1:09:39  
15.   Herkko Plit Lynx    11:50:00   1:10:14  
16.   Jouni Nykänen Navi    11:44:00   1:10:26  
17.   Tuomas Ojanen Helsingin Suunnistajat    13:16:00   1:10:30  
18.   Mika Kerkola Suomusjärven Sisu    11:06:00   1:11:06  
19.   Alexey Morozov AMOR  RUS  12:46:00   1:11:44  
20.   Jouni Vidqvist Mäntsälän Urheilijat    12:08:00   1:11:47  
21.   Juha Miettinen Espoon Suunta    12:22:00   1:11:51  
22.   Asmo Vuorenpää Rastihaukat    11:38:00   1:13:18  
23.   Mika Kulmala Rajamäen Rykmentti    13:14:00   1:14:11  
24.   Tero Leppämäki Viitasaaren Suunta    12:54:00   1:14:59  
25.   Ossi Heikkilä Suunta Jyväskylä    12:34:00   1:16:43  
26.   Mika Lehtonen Tuusulan Voima-Veikot    13:10:00   1:18:04  
27.   Alexander Petrov Saint-Pete  RUS  12:24:00   1:18:21  
28.   Jori Arrakoski OK77    12:52:00   1:18:24  
29.   Alexander Angelov AMOR  RUS  11:40:00   1:18:29  
30.   Pasi Poikonen Joutsenon Kullervo    12:06:00   1:19:05  
31.   Vesa Takaoja Olavin Rasti    11:28:00   1:19:52  
32.   Marko Virta Turun Suunnistajat    12:36:00   1:20:08  
33.   Pekka Saalasti Mustalammen Pallo    12:12:00   1:21:32  
34.   Veli-Matti Rytkönen Espoon Suunta    13:08:00   1:21:51  
35.   Vesa Klemettinen Suunta Jyväskylä    13:18:00   1:21:55  
36.   Mika Elo Kuusankosken Urheiluseura    12:20:00   1:22:10  
37.   Pasi Nevala Teuvan Rivakka    13:06:00   1:22:19  
38.   Heikki Aarrejoki Vaajakosken Terä    11:04:00   1:23:09  
39.   Thomas Ekström MS Parma    12:40:00   1:23:11  
40.   Rauno Autio Karkki-Rasti    11:08:00   1:23:28  
41.   Tommi Tervakangas Espoon Suunta    11:32:00   1:23:38  
42.   Vesa Tähtinen Päijät-Rasti    11:16:00   1:23:41  
43.   Jari Kahiala Pihkaniskat    11:10:00   1:23:50  
44.   Mikko Talvitie Keravan Urheilijat    13:12:00   1:24:04  
45.   Milko Lehto Karjaan Ura    11:00:00   1:24:21  
46.   Juha Prittinen Hämeenlinnan Tarmo    11:12:00   1:26:03  
47.   Kalle Poikonen Espoon Akilles    11:48:00   1:26:39  
48.   Pekka Torvinen Siilin Rasti    11:14:00   1:33:25  
49.   Camp Richard Van Suunta Jyväskylä    11:46:00   1:34:11  
50.   Timo Tähtinen Helsingin Suunnistajat    11:18:00   1:35:32  
51.   Risto Ruohola MS Parma    11:34:00   1:35:53  
52.   Reko Rantamäki Helsingin Suunnistajat    12:18:00   1:39:09  
53.   Smirnov Maxim Orienta-Ky  RUS  11:52:00   1:47:31  
54.   Juha Ruokonen Lappeen Riento    11:30:00   1:48:03  
55.   Timo Reinikka Vaasan Suunnistajat    12:30:00   1:49:45  
56.   Christian Gillet ASUBOrient  BEL  11:22:00   2:09:23  
57.   Jyrki Louhi Helsingin Suunnistajat    12:44:00   2:11:23  
58.   Majeed Omer Canada  CAN  11:24:00   2:18:59  
59.   Markku Reiman Järvenpään Palo    12:58:00   2:33:11  
   Vesa Tielinen Luumäen Rasti    11:36:00   ej startad  
   Jarkko Ryyppö Rastivarsat    12:26:00   ej startad  
   Juha Siljander Vehkalahden Veikot    12:32:00   bröt  
   Ville Viisanen Olavin Rasti    12:38:00   bröt  
   Ilpo Pietiläinen SK Pohjantähti    13:00:00   ej startad  
| Form av resultaten:
Suomi Svenska English