FIN5 suunnistusviikko 2010, 12.7. - 17.7.2010

H40A 4. dag

Smart Follow

        Starttid Mål
5,8 km
 
1.   Mika Ahola Navi    12:14:00   33:41  
2.   Jan Donner OK77    12:20:00   34:41  
3.   Sören Nymalm Pargas IF    11:50:00   35:59  
4.   Ilya Gusev YarkiyMir  RUS  13:02:00   36:08  
5.   Mikael Boström Lynx    11:44:00   36:31  
6.   Sergey Makeychik Voronezh  RUS  11:12:00   37:44  
7.   Asmo Vuorenpää Rastihaukat    12:26:00   38:35  
8.   Audrius Smilgius Azuolas  LTU  12:04:00   38:44  
9.   Timo Karppinen SK Pohjantähti    11:40:00   38:56  
10.   Jouni Nykänen Navi    11:18:00   39:10  
11.   Mika Kerkola Suomusjärven Sisu    11:54:00   39:19  
12.   Ossi Heikkilä Suunta Jyväskylä    11:24:00   39:49  
13.   Tero Leppämäki Viitasaaren Suunta    11:20:00   40:20  
14.   Kenneth Cederberg Pargas IF    11:00:00   40:24  
15.   Vesa Klemettinen Suunta Jyväskylä    12:48:00   40:32  
16.   Alexey Morozov AMOR  RUS  11:56:00   40:47  
17.   Marko Lehtonen Hankasalmen Hanka    12:12:00   40:55  
18.   Milko Lehto Karjaan Ura    12:28:00   40:57  
19.   Alexander Angelov AMOR  RUS  11:04:00   41:35  
20.   Jouni Vidqvist Mäntsälän Urheilijat    12:16:00   41:40  
21.   Ville Viisanen Olavin Rasti    12:46:00   42:12  
22.   Vesa Tielinen Luumäen Rasti    11:14:00   42:24  
23.   Tommi Tervakangas Espoon Suunta    12:22:00   42:26  
24.   Juha Prittinen Hämeenlinnan Tarmo    12:44:00   43:02  
25.   Pasi Poikonen Joutsenon Kullervo    12:40:00   43:04  
26.   Jyrki Jäppinen OK77    11:02:00   43:33  
27.   Petteri Niskanen Rasti-Hyry    12:00:00   43:35  
28.   Niklas Björkqvist Hämeenlinnan Suunnistajat    12:58:00   44:01  
29.   Alexander Petrov Saint-Pete  RUS  12:52:00   44:07  
30.   Vesa Tähtinen Päijät-Rasti    12:24:00   44:28  
31.   Vesa Takaoja Olavin Rasti    11:38:00   45:00  
31.   Pasi Nevala Teuvan Rivakka    12:38:00   45:00  
33.   Mika Lehtonen Tuusulan Voima-Veikot    11:42:00   45:08  
34.   Herkko Plit Lynx    13:04:00   45:10  
35.   Heikki Aarrejoki Vaajakosken Terä    12:34:00   45:27  
36.   Jarmo Mauriala Koovee    11:58:00   45:40  
37.   Kalle Poikonen Espoon Akilles    11:06:00   46:03  
38.   Pekka Saalasti Mustalammen Pallo    12:08:00   46:05  
39.   Thomas Ekström MS Parma    11:16:00   46:06  
40.   Juha Siljander Vehkalahden Veikot    11:34:00   46:11  
41.   Mika Kulmala Rajamäen Rykmentti    11:26:00   47:17  
42.   Tuomas Ojanen Helsingin Suunnistajat    11:48:00   47:50  
43.   Timo Tähtinen Helsingin Suunnistajat    11:32:00   47:57  
43.   Pekka Torvinen Siilin Rasti    12:50:00   47:57  
45.   Rauno Autio Karkki-Rasti    12:30:00   48:34  
46.   Risto Ruohola MS Parma    12:10:00   49:08  
47.   Timo Reinikka Vaasan Suunnistajat    11:28:00   49:27  
48.   Smirnov Maxim Orienta-Ky  RUS  12:42:00   57:46  
49.   Christian Gillet ASUBOrient  BEL  11:30:00   58:13  
50.   Juha Ruokonen Lappeen Riento    12:02:00   1:00:54  
   Veli-Matti Rytkönen Espoon Suunta    11:08:00   disk  
   Camp Richard Van Suunta Jyväskylä    11:52:00   disk  
   Jyrki Louhi Helsingin Suunnistajat    12:18:00   ej startad  
   Mika Elo Kuusankosken Urheiluseura    12:32:00   ej startad  
   Reko Rantamäki Helsingin Suunnistajat    12:54:00   ej startad  
   Jarkko Ryyppö Rastivarsat    12:56:00   ej startad  
| Form av resultaten:
Suomi Svenska English