FIN5 suunnistusviikko 2010, 12.7. - 17.7.2010

H40AL 4. dag

Smart Follow

        Starttid Mål
4,0 km
 
1.   Jarkko Heikkinen Vehkalahden Veikot    12:03:00   24:39  
2.   Asko Lautamäki Hämeenlinnan Suunnistajat    13:01:00   24:57  
3.   Juha Tilli Lynx    13:29:00   25:34  
4.   Tero Taulavuori Alatornion Pirkat    12:35:00   26:09  
5.   Ilkka Laakso Suunta Jyväskylä    12:57:00   26:40  
6.   Petri Lyytikäinen Lappeen Riento    13:15:00   26:46  
7.   Pekka Nurminen Kouvolan Rasti-72    12:39:00   26:56  
8.   Henrik Palmen Espoon Suunta    13:33:00   26:59  
9.   Stefan Höstman Malax IF    13:57:00   27:26  
10.   Jarmo Munck Olavin Rasti    12:23:00   27:58  
11.   Arkadiy Ashkinadzi YarkiyMir  RUS  13:25:00   28:05  
12.   Timo Tuovinen Kuopion Suunnistajat    12:21:00   28:09  
13.   Mika Ternola Kangasala SK    12:37:00   28:14  
14.   Sergey Bakun St.-Petersburg  RUS  13:51:00   28:23  
15.   Mika Luukkonen Joutsenon Kullervo    13:39:00   28:26  
16.   Markus Kössler AUstria  AUT  13:09:00   28:36  
17.   Jukka Peltonen Lappeen Riento    12:07:00   28:41  
18.   Juha-Pekka Larmala Etelä-Kymen Suunnistajat    13:17:00   28:46  
19.   Jukka Jokela Nivalan Urheilijat    13:41:00   28:50  
20.   Antti Pellinen Joutsenon Kullervo    12:27:00   29:04  
21.   Jurg Niggli OJura  FRA  12:19:00   29:27  
21.   Alexander Zirnig TeamAustri  AUT  12:49:00   29:27  
23.   Jarmo Joutsensaari Kangasala SK    11:43:00   29:31  
24.   Evgeny Tchernenko OK AKFA  RUS  11:51:00   29:32  
25.   Tommi Salminen Kouvolan Rasti-72    13:23:00   29:47  
26.   Anssi Kokkonen Kalevan Rasti    12:41:00   29:51  
27.   Sauli Mäntylä Lynx    12:51:00   30:27  
28.   Janne Syrjälänen Navi    12:15:00   30:29  
29.   Visa Sippu Inkeroisten Terho    11:53:00   30:37  
30.   Jarkko Tynys Kouvolan Rasti-72    11:47:00   30:59  
31.   Juhani Sihvonen Navi    13:49:00   31:08  
32.   Christer Snickars Solf IK    13:37:00   31:15  
33.   Andrey Egorov YarkiyMir  RUS  12:17:00   31:21  
34.   Ismo Aho Navi    13:05:00   31:29  
35.   Heigo Pöld OKMyracadu  EST  13:53:00   31:30  
36.   Alexey Zhestovskiy LegendaVol  RUS  11:55:00   31:32  
37.   Timo Pirtilä Etelä-Kymen Suunnistajat    12:09:00   31:35  
38.   Harri Kaitola Rastiketut    11:49:00   31:37  
39.   Alexander Dobritskiy Vesta  RUS  13:59:00   31:50  
40.   Juha Laasanen Laihian Luja    12:11:00   32:09  
41.   Joni Oja Nivalan Urheilijat    12:29:00   32:10  
42.   Anders Lindahl Akilles OK    11:45:00   32:19  
43.   Matti Ilmonen Itä-Päijänteen Rasti    11:59:00   32:21  
44.   Eero Jalonen Hämeenlinnan Suunnistajat    11:41:00   32:28  
44.   Harri Luurila Mellunkylän Kontio    13:03:00   32:28  
46.   Ari Nieminen Tuupovaaran Sepot    13:35:00   33:01  
47.   Andrey Razmetov Vesta  RUS  12:25:00   33:50  
48.   Pasi Reunanen Tampereen Pyrintö    12:47:00   33:51  
49.   Aki Tapper Rasti 88    12:33:00   34:38  
50.   Pekka Rehn Lynx    11:57:00   35:01  
51.   Markus Korhonen Tuusulan Voima-Veikot    12:05:00   35:29  
52.   Sergey Bessonov VelikyNovg  RUS  13:07:00   35:40  
53.   Tero Kekäläinen Helsingin Suunnistajat    13:19:00   36:16  
54.   Oula Korja Delta    12:45:00   36:28  
55.   Oleg Kisil Onego  RUS  13:31:00   37:00  
56.   Marko Koskiaho Vehkalahden Veikot    13:13:00   37:09  
57.   Pauli Savela Rajamäen Rykmentti    13:43:00   37:22  
58.   Tuomo Ahola Kangasala SK    13:21:00   37:36  
59.   Igor Kirichenko Vesta  RUS  13:11:00   37:57  
60.   Michael Rahn OLGSuhr  SUI  13:45:00   38:08  
61.   Christoph Furer OLGBern  SUI  14:01:00   41:17  
62.   Timo Tiainen Kuopion Suunnistajat    13:27:00   41:19  
63.   Harri Jakobsson Espoon Suunta    12:55:00   41:55  
64.   Yaroslav Zdradovskiy Saint-Pete  RUS  12:01:00   43:05  
65.   Jonny Mandell IF Femman    12:59:00   46:44  
66.   Fredrik Nyman OK Orient    13:47:00   52:17  
   Sergey Gaskevich St.-Petersburg  RUS  12:43:00   ej startad  
   Tuomo Haanpää Tampereen Pyrintö    13:55:00   ej startad  
| Form av resultaten:
Suomi Svenska English