FIN5 suunnistusviikko 2010, 12.7. - 17.7.2010

H45A 3. dag

Smart Follow

        Starttid Mål
6,5 km
 
1.   Alexander Afonyushkin Ramenskoye  RUS  12:50:00   50:40  
2.   Vesa Koskinen Hiisirasti    13:56:00   52:30  
3.   Ilkka Peltola Itä-Hämeen Rasti    13:10:00   53:47  
4.   Jarmo Reiman Angelniemen Ankkuri    13:18:00   54:38  
5.   Panu Kärkkäinen Jämsän Retki-Veikot    13:38:00   54:41  
6.   Markku Mänty Turun Metsänkävijät    12:46:00   54:44  
7.   Juha Partanen Rasti-Hyry    12:10:00   55:28  
8.   Jyrki Tuomala Suunta Jyväskylä    12:32:00   56:59  
9.   Timo Natunen Savon Suunta    12:42:00   57:31  
10.   Markku Virtanen Lammin Säkiä    12:16:00   57:48  
11.   Arto Nissinen Ulvilan Ura    12:52:00   58:46  
12.   Juha Tuomisto Vaasan Suunnistajat    12:02:00   59:04  
13.   Pekka Juvakka Suunta Jyväskylä    13:32:00   59:19  
14.   Leif Haajanen OK Raseborg    13:26:00   59:22  
15.   Petteri Vuorinen Hiisirasti    12:24:00   1:00:42  
16.   Sergey Fedorov MGAU  RUS  14:00:00   1:02:03  
17.   Jarmo Karjala Delta    13:40:00   1:02:20  
18.   Jarmo Launonen Keravan Urheilijat    11:02:00   1:03:24  
19.   Harri Mehto Vaajakosken Terä    13:44:00   1:04:07  
20.   Petri Kotro Sippurasti    11:04:00   1:04:51  
21.   Pawel Morawski Flota Gdynia  POL  12:06:00   1:05:31  
22.   Pekka Pekkala Keravan Urheilijat    12:28:00   1:06:12  
23.   Markku Huostila Lammin Säkiä    13:48:00   1:06:24  
24.   Vesa Ihalainen Navi    11:18:00   1:06:31  
25.   Seppo Jylhä Kälviän Tarmo    11:00:00   1:06:38  
26.   Raino Lampinen Helsingin Suunnistajat    12:38:00   1:06:51  
27.   Reijo Mattinen Joutsenon Kullervo    11:52:00   1:07:12  
28.   Juha-Pekka Harju Tampereen Pyrintö    11:30:00   1:08:35  
29.   Aku Pyymäki Kouvolan Rasti-72    11:24:00   1:08:44  
30.   Simo Uusikartano Turun Metsänkävijät    11:12:00   1:09:07  
31.   Mikko Rapakko Ounasvaaran Hiihtoseura    12:14:00   1:09:09  
32.   Dirk Hartmann SVMietrach  GER  12:12:00   1:09:10  
33.   Ari Hietanen Kuusankosken Urheiluseura    11:44:00   1:10:03  
34.   Klaus Krischan NF Linz  AUT  11:46:00   1:10:16  
35.   Yury Rysev Kirov  RUS  11:08:00   1:10:52  
36.   Olli-Pekka Paavola Kiimingin Urheilijat    11:10:00   1:11:09  
37.   Jarmo Kattilakoski Kokkolan Suunnistajat    13:28:00   1:11:21  
38.   Alois Mair NFLinz  AUT  12:34:00   1:11:45  
39.   Jyri Vuorinen Keski-Karjalan Rasti    13:30:00   1:12:34  
40.   Tapani Holmijoki Paimion Rasti    13:00:00   1:12:40  
41.   Eero Koskivirta Etelä-Kymen Suunnistajat    11:06:00   1:12:54  
42.   Juha Latvala Alajärven Ankkurit    11:20:00   1:13:07  
43.   Yury Berezyuk Kirishi-La  RUS  13:20:00   1:14:07  
44.   Pekka Hakulinen Espoon Suunta    13:34:00   1:14:08  
45.   Markku Hautakoski Suunta Jyväskylä    11:28:00   1:14:14  
46.   Ulf Höglund OK Raseborg    12:26:00   1:14:59  
47.   Taisto Maijala Lapin Veikot    12:30:00   1:15:36  
48.   Heikki Huhtinen Turun Suunnistajat    13:12:00   1:17:21  
49.   Victor Potemkin Kirishi  RUS  11:48:00   1:18:17  
50.   Santeri Kenttä OK77    12:56:00   1:18:26  
51.   Timo Ritakallio Lynx    11:50:00   1:18:43  
52.   Ismo Minkkinen Rajamäen Rykmentti    12:00:00   1:19:21  
53.   Sauli Viitasaari Kokkolan Suunnistajat    11:54:00   1:19:43  
54.   Oleg Lavryk SFGU  UKR  11:38:00   1:19:46  
55.   Timo Neuvonen Mustalammen Pallo    13:46:00   1:20:07  
56.   Jukka Hakulinen Vehkalahden Veikot    11:34:00   1:20:36  
57.   Pasi Koistinen Nastolan Terä    13:42:00   1:21:07  
58.   Mikko Kimpi Korahdus    12:40:00   1:21:14  
59.   Arto Nummela Mäntsälän Urheilijat    12:22:00   1:22:18  
60.   Otto Frenckell OK Raseborg    11:22:00   1:22:19  
61.   Jukka Hänninen Delta    12:08:00   1:23:23  
62.   Kari Hokka IF Sibbo-Vargarna    13:02:00   1:23:58  
63.   Jari Valtonen Helsingin Suunnistajat    12:04:00   1:25:49  
64.   Andrey Ivanov Kuzmolovo1  RUS  11:42:00   1:26:28  
65.   Mikko Kuusinen Helsingin Suunnistajat    11:32:00   1:27:21  
66.   Günter Kradischnig TeamAustri  AUT  11:14:00   1:27:48  
67.   Antti Lassila Kuortaneen Kunto    13:52:00   1:28:02  
68.   Andreas Brunner OLGKöllike  SUI  11:16:00   1:28:47  
69.   Jaakko Paasi Tampereen Pyrintö    13:36:00   1:29:13  
70.   Pekka Ala-Mäyry Koovee    12:20:00   1:32:10  
71.   Pasi Lyyluoma Teuvan Rivakka    13:04:00   1:33:34  
72.   Vladimir Mikhailov ViipuriOri  RUS  12:48:00   1:37:34  
73.   Jaanus Viljamaa M:A:R:U:  EST  13:58:00   1:40:04  
74.   Ismo Huhtala Yläneen Kiri    13:24:00   1:44:06  
75.   Igor Lazarev Ryazan  RUS  13:14:00   1:59:26  
76.   Pascal Legere VALMO  FRA  13:50:00   2:00:05  
   Markku Saksa Teuvan Rivakka    11:26:00   ej startad  
   Risto Linnainmaa Kyrös-Rasti    11:36:00   ej startad  
   Jukka-Pekka Vapaniemi Ikaalisten Nouseva-Voima    11:40:00   ej startad  
   Ari Niiranen Kalevan Rasti    11:56:00   ej startad  
   Tommi Lainema Espoon Suunta    11:58:00   disk  
   Kimmo Valtonen MS Parma    12:18:00   disk  
   Mika Vuorela Tampereen Pyrintö    12:36:00   ej startad  
   Dave Weston Setanta  IRL  12:58:00   bröt  
   Vesa Kemppainen Iisu    13:06:00   ej startad  
   Jyrki Kiviniitty Helsingin Suunnistajat    13:08:00   ej startad  
   Kimmo Laine Kymin Suunnistajat    13:16:00   disk  
   Matti Heikkilä Mäntsälän Urheilijat    13:54:00   bröt  
| Form av resultaten:
Suomi Svenska English