FIN5 suunnistusviikko 2010, 12.7. - 17.7.2010

H45A 4. dag

Smart Follow

        Starttid Mål
5,6 km
 
1.   Alexander Afonyushkin Ramenskoye  RUS  12:14:00   35:51  
2.   Vesa Koskinen Hiisirasti    12:50:00   36:15  
3.   Juha Partanen Rasti-Hyry    12:20:00   36:48  
4.   Mika Vuorela Tampereen Pyrintö    13:54:00   37:22  
5.   Markku Huostila Lammin Säkiä    12:42:00   37:31  
6.   Jarmo Launonen Keravan Urheilijat    12:58:00   38:09  
7.   Sergey Fedorov MGAU  RUS  12:48:00   38:15  
8.   Jukka Kyhäräinen Helsingin Suunnistajat    12:12:00   38:20  
9.   Hannu Heiskanen Sonkajärven Pahka    13:06:00   38:25  
10.   Ilkka Peltola Itä-Hämeen Rasti    11:02:00   38:50  
11.   Timo Natunen Savon Suunta    13:34:00   39:08  
12.   Harri Mehto Vaajakosken Terä    13:00:00   40:11  
13.   Panu Kärkkäinen Jämsän Retki-Veikot    12:52:00   40:34  
14.   Markku Mänty Turun Metsänkävijät    13:20:00   41:05  
15.   Jarmo Reiman Angelniemen Ankkuri    13:14:00   41:30  
16.   Juha Tuomisto Vaasan Suunnistajat    13:26:00   41:39  
17.   Arto Nissinen Ulvilan Ura    12:04:00   41:50  
18.   Petri Kotro Sippurasti    11:50:00   41:57  
19.   Seppo Jylhä Kälviän Tarmo    13:48:00   42:26  
20.   Juha-Pekka Harju Tampereen Pyrintö    12:34:00   42:29  
21.   Reijo Mattinen Joutsenon Kullervo    13:12:00   43:39  
22.   Vesa Ihalainen Navi    14:00:00   43:42  
23.   Juha Latvala Alajärven Ankkurit    12:30:00   44:03  
24.   Otto Frenckell OK Raseborg    13:46:00   44:22  
25.   Pekka Juvakka Suunta Jyväskylä    11:18:00   44:24  
26.   Mikko Kimpi Korahdus    12:38:00   44:39  
27.   Jarmo Karjala Delta    12:32:00   44:45  
27.   Olli-Pekka Paavola Kiimingin Urheilijat    13:30:00   44:45  
29.   Leif Haajanen OK Raseborg    12:26:00   45:03  
30.   Markku Hautakoski Suunta Jyväskylä    12:08:00   45:15  
31.   Petteri Vuorinen Hiisirasti    11:34:00   45:25  
32.   Yury Rysev Kirov  RUS  13:18:00   45:49  
33.   Pawel Morawski Flota Gdynia  POL  11:32:00   46:02  
34.   Mikko Kuusinen Helsingin Suunnistajat    11:30:00   46:08  
35.   Raino Lampinen Helsingin Suunnistajat    13:24:00   46:34  
36.   Jukka-Pekka Vapaniemi Ikaalisten Nouseva-Voima    13:22:00   47:18  
37.   Jyri Vuorinen Keski-Karjalan Rasti    12:54:00   47:37  
38.   Victor Potemkin Kirishi  RUS  12:00:00   48:38  
39.   Yury Berezyuk Kirishi-La  RUS  13:42:00   48:46  
40.   Klaus Krischan NF Linz  AUT  13:16:00   49:10  
41.   Jukka Hakulinen Vehkalahden Veikot    11:36:00   49:30  
42.   Oleg Lavryk SFGU  UKR  13:58:00   49:54  
43.   Pasi Lyyluoma Teuvan Rivakka    13:04:00   50:08  
43.   Taisto Maijala Lapin Veikot    13:52:00   50:08  
45.   Ari Hietanen Kuusankosken Urheiluseura    11:22:00   50:20  
46.   Jarmo Kattilakoski Kokkolan Suunnistajat    11:08:00   50:31  
47.   Pasi Koistinen Nastolan Terä    12:44:00   51:21  
48.   Andrey Ivanov Kuzmolovo1  RUS  13:50:00   51:37  
49.   Timo Neuvonen Mustalammen Pallo    11:10:00   51:59  
50.   Tapani Holmijoki Paimion Rasti    12:22:00   52:11  
51.   Mikko Rapakko Ounasvaaran Hiihtoseura    13:36:00   52:35  
52.   Hideo Inaba MikawaOl  JPN  11:38:00   52:52  
53.   Kimmo Valtonen MS Parma    13:08:00   53:14  
54.   Aku Pyymäki Kouvolan Rasti-72    11:54:00   53:38  
55.   Eero Koskivirta Etelä-Kymen Suunnistajat    12:28:00   53:58  
56.   Tommi Lainema Espoon Suunta    12:02:00   54:24  
57.   Simo Uusikartano Turun Metsänkävijät    11:52:00   54:36  
58.   Günter Kradischnig TeamAustri  AUT  13:56:00   55:07  
59.   Ismo Minkkinen Rajamäen Rykmentti    13:28:00   55:08  
60.   Pekka Hakulinen Espoon Suunta    13:44:00   55:27  
61.   Dirk Hartmann SVMietrach  GER  11:42:00   55:28  
62.   Santeri Kenttä OK77    12:24:00   56:14  
63.   Kari Hokka IF Sibbo-Vargarna    11:58:00   56:19  
64.   Timo Ritakallio Lynx    13:38:00   56:24  
65.   Dave Weston Setanta  IRL  12:10:00   56:36  
66.   Heikki Huhtinen Turun Suunnistajat    12:18:00   57:18  
67.   Kimmo Laine Kymin Suunnistajat    11:04:00   57:19  
68.   Jaakko Paasi Tampereen Pyrintö    11:46:00   57:46  
69.   Vladimir Mikhailov ViipuriOri  RUS  11:16:00   58:00  
70.   Ulf Höglund OK Raseborg    11:40:00   58:30  
71.   Jari Valtonen Helsingin Suunnistajat    11:00:00   59:10  
72.   Pekka Ala-Mäyry Koovee    12:40:00   59:14  
73.   Matti Heikkilä Mäntsälän Urheilijat    11:48:00   1:00:15  
74.   Pascal Legere VALMO  FRA  13:02:00   1:00:43  
75.   Arto Nummela Mäntsälän Urheilijat    13:10:00   1:01:06  
76.   Jaanus Viljamaa M:A:R:U:  EST  11:20:00   1:01:58  
77.   Antti Lassila Kuortaneen Kunto    11:06:00   1:03:30  
78.   Andreas Brunner OLGKöllike  SUI  12:16:00   1:04:44  
79.   Alois Mair NFLinz  AUT  13:40:00   1:07:04  
80.   Igor Lazarev Ryazan  RUS  11:28:00   1:12:12  
81.   Ismo Huhtala Yläneen Kiri    12:56:00   1:15:18  
82.   Jukka Hänninen Delta    11:14:00   1:37:31  
   Risto Linnainmaa Kyrös-Rasti    11:24:00   ej startad  
   Markku Virtanen Lammin Säkiä    11:26:00   disk  
   Markku Saksa Teuvan Rivakka    11:44:00   ej startad  
   Vesa Kemppainen Iisu    11:56:00   ej startad  
   Ari Niiranen Kalevan Rasti    12:36:00   ej startad  
   Jyrki Kiviniitty Helsingin Suunnistajat    12:46:00   ej startad  
| Form av resultaten:
Suomi Svenska English