FIN5 suunnistusviikko 2010, 12.7. - 17.7.2010

H45AL 1. dag

Smart Follow

        Starttid Mål
3,1 km
 
1.   Pekka Inkeri Olavin Rasti    15:04:00   23:12  
2.   Teijo Oksanen Helsingin Suunnistajat    13:30:00   23:42  
3.   Juha Kauria Olavin Rasti    14:20:00   24:01  
4.   Nikolay Fedorov St.-Petersburg  RUS  13:34:00   24:22  
5.   Seppo Rantanen Lappeen Riento    14:04:00   25:53  
6.   Kari Ranta-Puska Espoon Akilles    15:06:00   27:24  
7.   Timo Salonen Valkeakosken Haka    13:26:00   27:31  
8.   Kai Hilo Lynx    14:02:00   28:28  
9.   Igor Kunitskiy Saint-Pete  RUS  14:08:00   28:37  
10.   Hannu Numminen Espoon Akilles    14:34:00   28:41  
11.   Andrey Kuzmin AzimutSPB  RUS  14:10:00   29:49  
12.   Yuri Pechenkin YarkiyMir  RUS  13:50:00   30:06  
13.   Robertas Mikalauskas Labirintas  LTU  13:48:00   30:29  
14.   Ari Kuusholma Hiisirasti    14:14:00   30:57  
15.   Maxim Gureev Mile-Sport  RUS  13:58:00   31:07  
16.   Jarmo Könönen Espoon Akilles    14:00:00   31:16  
17.   Jyrki Melender Rasti-Jussit    14:24:00   31:42  
18.   Harry Perälä Keravan Urheilijat    14:38:00   31:44  
19.   Pekka Lyytinen SulkU    14:50:00   32:39  
20.   Andrey Mitenkov St.-Petersburg  RUS  14:18:00   32:52  
21.   Ilkka Korhonen Kuopion Suunnistajat    14:16:00   33:23  
22.   Heikki Ovaska Luumäen Rasti    14:26:00   33:27  
23.   Ossi Huhtanen Tampereen Pyrintö    13:36:00   33:50  
24.   Asko Senttula Suunta Jyväskylä    13:32:00   34:00  
25.   Hannu Lusa Rasti-Jussit    15:10:00   34:16  
26.   Seppo Kylliäinen Lappeen Riento    14:40:00   34:42  
27.   Ari Piitulainen Kalevan Rasti    15:00:00   35:22  
28.   Pekka Nurmilaukas Lappeen Riento    13:24:00   35:26  
29.   Arto Kalliokoski Perhon Kiri    13:46:00   35:59  
30.   Kim Österberg OK77    14:06:00   36:47  
31.   Eero Hakala IF Femman    14:44:00   37:25  
32.   Pasi Isokallio Rasti-Nokia    14:32:00   37:46  
33.   Olli Heikkinen Pihkaniskat    14:56:00   38:15  
34.   Andrey Tkachenko WN  RUS  13:42:00   38:58  
35.   Timo Suhonen Kuopion Suunnistajat    13:20:00   39:46  
36.   Jari Kivelä Perhon Kiri    14:42:00   41:57  
37.   Igor Berezin Saint-Pete  RUS  15:12:00   42:15  
38.   Andrey Sorokin Nord West  RUS  14:52:00   42:43  
39.   Christian Lukasczyk OLGZürich  SUI  15:08:00   43:31  
40.   Kasperi Launis Raisu Lumous    14:30:00   43:42  
41.   Laurent Compere O Caen  FRA  13:28:00   43:51  
42.   Arto Pesonen Savon Suunta    13:56:00   45:01  
43.   Ari Kolehmainen TSVGrünwal  GER  13:54:00   46:50  
44.   Antti Hanhijärvi Espoon Akilles    13:40:00   46:56  
45.   Heikki Heinaro Helsingin Suunnistajat    14:28:00   48:37  
46.   Jari Heikkinen Espoon Akilles    14:22:00   51:27  
47.   Ari Kyöstilä Rastivarsat    13:44:00   52:53  
48.   Andrey Andreev St.-Petersburg  RUS  15:02:00   55:33  
49.   Jussi Myllys Olavin Rasti    13:38:00   56:43  
50.   Arto Raivio Suunta Jyväskylä    14:58:00   1:01:12  
51.   Archakov Alexey Orienta-Ky  RUS  14:48:00   1:06:18  
52.   Reijo Toivonen Espoon Akilles    13:22:00   1:06:21  
53.   Martin Melin IK Falken    14:46:00   1:08:27  
   Heikki Sorsa HPV    13:52:00   disk  
   Jouni Mutka Suunta Jyväskylä    14:12:00   disk  
   Vesa Ala-Rasula Kuortaneen Kunto    14:36:00   disk  
| Form av resultaten:
Suomi Svenska English