FIN5 suunnistusviikko 2010, 12.7. - 17.7.2010

H50A 1. dag

Smart Follow

        Starttid Mål
4,2 km
 
1.   Ari Anjala Tampereen Pyrintö    13:41:00   27:57  
2.   Arvo Ahola Rasti-Kurikka    14:23:00   32:22  
3.   Timo Asikainen Hiisirasti    12:43:00   33:59  
4.   Teijo Laasanen Navi    13:57:00   34:23  
5.   Pekka Partanen Kalevan Rasti    13:35:00   34:45  
6.   Jussi Silvennoinen Kalevan Rasti    12:05:00   34:47  
7.   Hannu Arki Turun Metsänkävijät    14:17:00   34:48  
8.   Tapio Markki Espoon Suunta    12:37:00   34:56  
9.   Pertti Syrjälä Keravan Urheilijat    12:27:00   35:08  
10.   Arto Niemi Rajamäen Rykmentti    12:01:00   35:16  
11.   Jyrki Routsi Hiisirasti    14:39:00   35:38  
12.   Juhani Jetsonen Kuopion Suunnistajat    12:13:00   35:50  
13.   Reima Liikkanen Rastivarsat    14:05:00   36:02  
14.   Aimo Aalto Rasti-Nokia    13:43:00   36:26  
15.   Pekka Pulkkinen Joutsenon Kullervo    14:33:00   37:07  
16.   Konstantin Smirnov VALMO  FRA  14:41:00   37:20  
17.   Ilpo Seppänen Vaalan Karhu    14:31:00   37:21  
18.   Jouko Malinen Helsingin Suunnistajat    14:27:00   37:28  
19.   Jorma Nissilä Kokkolan Suunnistajat    12:17:00   38:16  
20.   Ilkka Kujanpää Lynx    14:09:00   38:18  
21.   Jouko Karamo Helsingin Suunnistajat    12:35:00   38:34  
22.   Ivan Shlykov Tambov  RUS  14:29:00   38:39  
23.   Kari-Veli Niemi Lappeen Riento    13:49:00   38:44  
24.   Jukka-Pekka Rantio Hauhon Sisu    12:23:00   39:18  
25.   Jukka Heikura Tuupovaaran Sepot    12:45:00   39:36  
26.   Stefan Stubb IK Falken    14:37:00   40:12  
27.   Markku Laine Mäntsälän Urheilijat    14:45:00   40:20  
28.   Roy Parnetti Hyvinkään Rasti    13:23:00   40:40  
29.   Kyösti Kukonlehto Valkeakosken Haka    12:39:00   40:43  
30.   Rein Rooni Hiisirasti    13:51:00   40:44  
31.   Taito Jeskanen Ilomantsin Urheilijat    13:29:00   40:49  
32.   Heikki Korppi Ounasvaaran Hiihtoseura    12:47:00   40:50  
33.   Jouni Hakala Raision Kuula    13:09:00   41:04  
34.   Björn-Erik Wickholm OK Raseborg    13:19:00   41:53  
35.   Jari Mahlamäki Teuvan Rivakka    14:03:00   43:02  
36.   Jorma Kauppila Vehkalahden Veikot    12:19:00   43:03  
37.   Juha Lahti Valkeakosken Haka    14:11:00   43:04  
38.   Jukka Alho Rajamäen Rykmentti    12:55:00   43:14  
39.   Jukka Pajunen Navi    12:29:00   43:29  
40.   Antti Uotila Oriveden Ponnistus    12:09:00   43:41  
41.   Hannu Tamminen Suunta Jurva    14:53:00   44:14  
42.   Stanislav Kazus Energotran  RUS  13:01:00   45:27  
43.   Kyösti Kämä Ounasvaaran Hiihtoseura    13:53:00   45:45  
44.   Jari Järvinen Hämeenlinnan Tarmo    13:17:00   45:59  
45.   Jari Jurvakainen Suunta Jyväskylä    12:53:00   46:48  
46.   Viktor Rylov St.-Petersburg  RUS  13:15:00   47:32  
47.   Heikki Hakala Kortesjärven Järvi-Veikot    13:11:00   47:42  
48.   Heikki Tamminen Suunta Jurva    13:55:00   48:00  
49.   Kari Vuorio Rajamäen Rykmentti    13:59:00   48:12  
50.   Kari Laukkarinen Tuusulan Voima-Veikot    14:25:00   48:50  
51.   Sergey Bondarev Baltiyskiy  RUS  13:31:00   49:13  
51.   Esa Saarela Kokkolan Suunnistajat    13:47:00   49:13  
53.   Jouni Volotinen Ilomantsin Urheilijat    14:51:00   51:18  
54.   Reino Kurkela Ounasvaaran Hiihtoseura    14:47:00   51:29  
55.   Timo Herranen Rasti-Jyry    13:07:00   52:04  
56.   Hannu Peni Sippurasti    12:07:00   54:05  
57.   Kari Rintaluoma Teuvan Rivakka    12:31:00   54:27  
58.   Pertti Räihä Mäntsälän Urheilijat    13:27:00   54:49  
59.   Mauri Toppari Delta    12:03:00   55:27  
60.   Henrik Karlsson Kuusankosken Urheiluseura    13:33:00   55:47  
61.   Jacques Hofmans ASUBOrient  BEL  14:35:00   56:13  
62.   Erkki Tamminen Suunta Jurva    12:49:00   56:27  
63.   Harri Viitasalo Riihimäen Suunnistajat    12:25:00   56:51  
64.   Markus Karjalainen Kuopion Suunnistajat    13:39:00   56:56  
65.   Jakke Mänttäri Inkeroisten Terho    14:19:00   58:19  
66.   Tarmo Pietilä Lounais-Hämeen Rasti    12:59:00   59:57  
67.   Kauko Jylhä Kälviän Tarmo    12:51:00   1:00:59  
68.   Mikko Saleva Tuusulan Voima-Veikot    13:05:00   1:01:35  
69.   Esko Turkka Kouvolan Rasti-72    13:03:00   1:01:42  
70.   Kari Papinsaari Kangasala SK    12:11:00   1:15:19  
71.   Josep M Dedeu Catalonia Team  CAT  12:33:00   1:41:47  
   Almir Safin Moscow  RUS  12:21:00   disk  
   Risto Vairinen Kontiolahden Urheilijat    13:13:00   bröt  
   Pekka Vuorinen OK Orient    13:21:00   disk  
   Jarmo Laakso Helsingin Suunnistajat    13:37:00   disk  
   Timo Partanen Rasti-Hyry    14:01:00   ej startad  
   Ari Honkimaa Espoon Suunta    14:07:00   disk  
   Leonid Molotkov Voronezh  RUS  14:15:00   disk  
   Hannu Kosonen Olavin Rasti    14:49:00   disk  
| Form av resultaten:
Suomi Svenska English