FIN5 suunnistusviikko 2010, 12.7. - 17.7.2010

H50A 4. dag

Smart Follow

        Starttid Mål
5,2 km
 
1.   Ari Anjala Tampereen Pyrintö    11:08:00   33:00  
2.   Jyrki Routsi Hiisirasti    12:22:00   36:03  
3.   Kyösti Kukonlehto Valkeakosken Haka    12:40:00   36:49  
4.   Jukka-Pekka Rantio Hauhon Sisu    12:28:00   37:10  
5.   Juhani Jetsonen Kuopion Suunnistajat    11:56:00   37:11  
6.   Tapio Markki Espoon Suunta    13:36:00   37:13  
7.   Kari-Veli Niemi Lappeen Riento    12:38:00   37:40  
8.   Jussi Silvennoinen Kalevan Rasti    11:36:00   38:22  
9.   Jouko Karamo Helsingin Suunnistajat    13:50:00   38:50  
10.   Teijo Laasanen Navi    13:56:00   38:57  
11.   Arto Niemi Rajamäen Rykmentti    13:30:00   39:45  
12.   Jorma Kauppila Vehkalahden Veikot    12:48:00   39:50  
13.   Timo Asikainen Hiisirasti    11:18:00   39:55  
14.   Markku Helle Saarijärven Pullistus    12:52:00   40:38  
15.   Timo Hyppänen Etelä-Kymen Suunnistajat    12:20:00   41:01  
16.   Hannu Arki Turun Metsänkävijät    12:34:00   41:06  
17.   Taito Jeskanen Ilomantsin Urheilijat    13:20:00   41:39  
18.   Jouni Hakala Raision Kuula    13:42:00   42:07  
19.   Reima Liikkanen Rastivarsat    11:10:00   42:12  
20.   Arvo Ahola Rasti-Kurikka    11:14:00   42:20  
21.   Jouko Malinen Helsingin Suunnistajat    12:50:00   42:31  
22.   Stefan Stubb IK Falken    12:00:00   42:51  
23.   Rein Rooni Hiisirasti    13:18:00   43:37  
24.   Jukka Lehtinen Asikkalan Raikas    13:34:00   44:01  
25.   Jukka Pajunen Navi    12:32:00   44:09  
26.   Antti Uotila Oriveden Ponnistus    13:32:00   44:44  
27.   Heikki Korppi Ounasvaaran Hiihtoseura    13:00:00   44:48  
28.   Stanislav Kazus Energotran  RUS  13:08:00   45:29  
29.   Reino Kurkela Ounasvaaran Hiihtoseura    11:02:00   46:01  
30.   Heikki Hakala Kortesjärven Järvi-Veikot    12:04:00   46:42  
31.   Esa Saarela Kokkolan Suunnistajat    11:58:00   46:47  
32.   Viktor Rylov St.-Petersburg  RUS  11:38:00   47:05  
33.   Ilpo Seppänen Vaalan Karhu    11:42:00   47:12  
34.   Jari Jurvakainen Suunta Jyväskylä    13:54:00   47:30  
35.   Pekka Partanen Kalevan Rasti    13:02:00   47:34  
36.   Timo Herranen Rasti-Jyry    13:14:00   47:59  
37.   Esko Pensas Laihian Luja    12:14:00   48:56  
38.   Kari Maijala Epilän Esa    12:08:00   49:19  
39.   Aimo Aalto Rasti-Nokia    13:48:00   49:32  
40.   Mauri Toppari Delta    13:06:00   49:40  
41.   Ivan Shlykov Tambov  RUS  11:32:00   49:42  
42.   Björn-Erik Wickholm OK Raseborg    11:22:00   49:44  
43.   Jukka Alho Rajamäen Rykmentti    12:30:00   49:47  
44.   Jari Mahlamäki Teuvan Rivakka    12:18:00   50:21  
45.   Kari Heikkilä Kuusankosken Urheiluseura    12:54:00   50:33  
46.   Kyösti Kämä Ounasvaaran Hiihtoseura    12:06:00   50:35  
47.   Sergey Bondarev Baltiyskiy  RUS  11:34:00   50:55  
48.   Kari Laukkarinen Tuusulan Voima-Veikot    12:26:00   51:09  
49.   Jouni Volotinen Ilomantsin Urheilijat    11:52:00   51:34  
50.   Erkki Tamminen Suunta Jurva    11:44:00   51:52  
51.   Konstantin Smirnov VALMO  FRA  12:12:00   52:48  
52.   Jari Järvinen Hämeenlinnan Tarmo    13:28:00   53:01  
53.   Heikki Tamminen Suunta Jurva    13:46:00   53:08  
54.   Kauko Jylhä Kälviän Tarmo    13:12:00   53:27  
55.   Kari Rintaluoma Teuvan Rivakka    13:44:00   55:10  
56.   Jakke Mänttäri Inkeroisten Terho    12:44:00   56:01  
57.   Jukka Heikura Tuupovaaran Sepot    11:20:00   56:50  
58.   Juha Lahti Valkeakosken Haka    11:06:00   57:12  
59.   Pertti Räihä Mäntsälän Urheilijat    11:40:00   57:31  
60.   Ari Honkimaa Espoon Suunta    12:10:00   58:13  
61.   Jacques Hofmans ASUBOrient  BEL  13:24:00   58:44  
62.   Harri Viitasalo Riihimäen Suunnistajat    13:38:00   59:30  
63.   Kari Papinsaari Kangasala SK    12:42:00   1:00:28  
64.   Almir Safin Moscow  RUS  12:46:00   1:02:20  
65.   Esko Turkka Kouvolan Rasti-72    11:00:00   1:04:44  
66.   Leonid Molotkov Voronezh  RUS  11:50:00   1:05:09  
67.   Markus Karjalainen Kuopion Suunnistajat    13:22:00   1:07:26  
68.   Henrik Karlsson Kuusankosken Urheiluseura    11:24:00   1:10:22  
69.   Timo Glad Rasti-Jyry    11:46:00   1:12:05  
70.   Jarmo Laakso Helsingin Suunnistajat    11:54:00   1:14:18  
71.   Josep M Dedeu Catalonia Team  CAT  13:52:00   1:17:17  
72.   Hannu Peni Sippurasti    12:24:00   1:28:02  
   Velu Sipola Suunta 2000    11:12:00   ej startad  
   Roy Parnetti Hyvinkään Rasti    11:16:00   disk  
   Kari Vuorio Rajamäen Rykmentti    11:28:00   ej startad  
   Timo Partanen Rasti-Hyry    11:30:00   ej startad  
   Pekka Pulkkinen Joutsenon Kullervo    12:02:00   ej startad  
   Hannu Kosonen Olavin Rasti    12:16:00   ej startad  
   Risto Vairinen Kontiolahden Urheilijat    12:56:00   disk  
   Tarmo Pietilä Lounais-Hämeen Rasti    13:04:00   disk  
   Jorma Nissilä Kokkolan Suunnistajat    13:26:00   bröt  
| Form av resultaten:
Suomi Svenska English