FIN5 suunnistusviikko 2010, 12.7. - 17.7.2010

H50A 5. dag

Smart Follow

        Starttid Mål
5,7 km
 
1.   Ari Anjala Tampereen Pyrintö    10:00:00   47:09  
2.   Taito Jeskanen Ilomantsin Urheilijat    11:32:00   48:07  
3.   Kyösti Kukonlehto Valkeakosken Haka    10:32:00   48:30  
4.   Timo Asikainen Hiisirasti    10:21:56   48:33  
5.   Markku Helle Saarijärven Pullistus    11:34:00   48:45  
6.   Jussi Silvennoinen Kalevan Rasti    10:25:20   49:28  
7.   Juhani Jetsonen Kuopion Suunnistajat    10:29:39   49:55  
8.   Jyrki Routsi Hiisirasti    10:33:00   50:10  
9.   Tapio Markki Espoon Suunta    10:29:10   51:04  
10.   Kari-Veli Niemi Lappeen Riento    10:34:00   51:31  
11.   Timo Hyppänen Etelä-Kymen Suunnistajat    11:38:00   51:45  
12.   Heikki Hakala Kortesjärven Järvi-Veikot    11:26:00   52:16  
13.   Arvo Ahola Rasti-Kurikka    10:39:00   52:31  
14.   Arto Niemi Rajamäen Rykmentti    10:26:59   52:43  
15.   Jouko Karamo Helsingin Suunnistajat    10:40:00   52:52  
16.   Esko Pensas Laihian Luja    11:31:00   53:17  
17.   Jorma Kauppila Vehkalahden Veikot    10:47:00   53:19  
18.   Rein Rooni Hiisirasti    10:42:00   53:50  
19.   Almir Safin Moscow  RUS  11:28:00   54:38  
20.   Teijo Laasanen Navi    10:36:00   55:05  
21.   Stefan Stubb IK Falken    10:45:00   55:18  
22.   Reima Liikkanen Rastivarsat    10:37:00   55:41  
23.   Jari Mahlamäki Teuvan Rivakka    11:37:00   56:12  
24.   Björn-Erik Wickholm OK Raseborg    10:49:00   57:06  
25.   Jouni Hakala Raision Kuula    10:43:00   57:10  
26.   Jukka Pajunen Navi    10:48:00   57:16  
27.   Kari Maijala Epilän Esa    11:27:00   57:42  
28.   Jouko Malinen Helsingin Suunnistajat    10:35:00   57:55  
29.   Aimo Aalto Rasti-Nokia    10:46:00   59:07  
30.   Kauko Jylhä Kälviän Tarmo    11:11:00   59:13  
31.   Ilpo Seppänen Vaalan Karhu    11:30:00   59:40  
32.   Ari Honkimaa Espoon Suunta    11:22:00   59:57  
33.   Hannu Arki Turun Metsänkävijät    10:38:00   1:00:08  
34.   Reino Kurkela Ounasvaaran Hiihtoseura    10:52:00   1:00:18  
35.   Ivan Shlykov Tambov  RUS  10:51:00   1:00:41  
36.   Kyösti Kämä Ounasvaaran Hiihtoseura    10:59:00   1:00:46  
37.   Jari Järvinen Hämeenlinnan Tarmo    11:03:00   1:01:00  
38.   Mauri Toppari Delta    11:06:00   1:01:03  
39.   Antti Uotila Oriveden Ponnistus    10:55:00   1:01:34  
40.   Sergey Bondarev Baltiyskiy  RUS  11:01:00   1:01:37  
41.   Jouni Volotinen Ilomantsin Urheilijat    10:58:00   1:02:09  
42.   Juha Lahti Valkeakosken Haka    10:53:00   1:02:13  
43.   Roy Parnetti Hyvinkään Rasti    11:42:00   1:02:31  
44.   Henrik Karlsson Kuusankosken Urheiluseura    11:13:00   1:03:08  
45.   Jukka Alho Rajamäen Rykmentti    11:00:00   1:03:38  
46.   Viktor Rylov St.-Petersburg  RUS  10:56:00   1:03:45  
47.   Timo Herranen Rasti-Jyry    11:05:00   1:04:39  
48.   Jakke Mänttäri Inkeroisten Terho    11:15:00   1:04:48  
49.   Konstantin Smirnov VALMO  FRA  10:54:00   1:04:52  
50.   Erkki Tamminen Suunta Jurva    11:08:00   1:04:55  
51.   Kenneth Reinikka Hyvinkään Rasti    11:39:00   1:05:32  
52.   Esko Turkka Kouvolan Rasti-72    11:14:00   1:08:00  
53.   Kari Rintaluoma Teuvan Rivakka    11:10:00   1:08:41  
54.   Tarmo Pietilä Lounais-Hämeen Rasti    11:24:00   1:08:49  
55.   Jari Jurvakainen Suunta Jyväskylä    11:04:00   1:09:10  
56.   Hannu Peni Sippurasti    11:16:00   1:10:52  
57.   Esa Saarela Kokkolan Suunnistajat    11:02:00   1:14:37  
58.   Kari Laukkarinen Tuusulan Voima-Veikot    11:07:00   1:14:48  
59.   Leonid Molotkov Voronezh  RUS  11:23:00   1:16:47  
60.   Heikki Tamminen Suunta Jurva    11:12:00   1:21:25  
61.   Timo Glad Rasti-Jyry    11:29:00   1:25:54  
62.   Jarmo Laakso Helsingin Suunnistajat    11:35:00   1:30:52  
63.   Markus Karjalainen Kuopion Suunnistajat    11:17:00   1:38:57  
64.   Jacques Hofmans ASUBOrient  BEL  11:19:00   1:51:10  
65.   Josep M Dedeu Catalonia Team  CAT  11:20:00   1:59:50  
   Jukka-Pekka Rantio Hauhon Sisu    10:31:00   bröt  
   Pekka Partanen Kalevan Rasti    10:41:00   ej startad  
   Heikki Korppi Ounasvaaran Hiihtoseura    10:44:00   ej startad  
   Jukka Heikura Tuupovaaran Sepot    10:50:00   ej startad  
   Stanislav Kazus Energotran  RUS  10:57:00   ej startad  
   Pertti Räihä Mäntsälän Urheilijat    11:09:00   ej startad  
   Kari Papinsaari Kangasala SK    11:18:00   disk  
   Risto Vairinen Kontiolahden Urheilijat    11:21:00   ej startad  
   Hannu Kosonen Olavin Rasti    11:25:00   ej startad  
   Kari Vuorio Rajamäen Rykmentti    11:33:00   ej startad  
   Jorma Nissilä Kokkolan Suunnistajat    11:36:00   ej startad  
   Velu Sipola Suunta 2000    11:40:00   ej startad  
   Timo Partanen Rasti-Hyry    11:41:00   ej startad  
   Pekka Pulkkinen Joutsenon Kullervo    11:43:00   ej startad  
| Form av resultaten:
Suomi Svenska English