FIN5 suunnistusviikko 2010, 12.7. - 17.7.2010

H50AL 2. dag

Smart Follow

        Starttid Mål
5,2 km
 
1.   Arvo Paulin Delta    11:05:00   47:07  
2.   Tuomo Lusa Tampereen Pyrintö    12:29:00   48:22  
3.   Juha Korhonen Olavin Rasti    11:01:00   52:12  
4.   Esa Huhtanen Rasti-Jussit    11:49:00   53:34  
5.   Alexander Borachneko St.-Petersburg  RUS  12:27:00   54:38  
6.   Jouni Markku Mustalammen Pallo    11:43:00   54:47  
7.   Seppo Linjakumpu Kuusamon Erä-Veikot    11:59:00   54:58  
8.   Ari Mikkonen Olavin Rasti    11:47:00   55:48  
9.   Ari MÄntynen Kymin Suunnistajat    11:23:00   56:48  
10.   Maris Zalaiskalns Toktaka  LAT  12:21:00   57:01  
11.   Petri Nurmela Raja-Karjalan Suunnistajat    11:03:00   58:36  
12.   Kauko Parkkinen Rajamäen Rykmentti    11:13:00   1:00:30  
13.   Ari Virekunnas Tampereen Pyrintö    11:17:00   1:00:55  
14.   Jouni Tourunen Rastivarsat    11:11:00   1:01:47  
15.   Jouko Rautasalo Kalevan Rasti    11:55:00   1:01:56  
16.   Esa Kuukka Tampereen Pyrintö    11:57:00   1:02:41  
17.   Jussi Kauppinen Suomussalmen Rasti    11:09:00   1:03:08  
18.   Mikko Viinikainen Espoon Suunta    11:35:00   1:04:30  
19.   Erkki Huhtala MS Parma    11:53:00   1:06:50  
20.   Ari Linna Hauhon Sisu    12:09:00   1:07:56  
21.   Kari Nuuttila Kauhajoen Karhu    11:39:00   1:08:22  
22.   Jouko Paaso Oulun NMKY    12:19:00   1:10:03  
23.   Mikhail Semenov Gulfstream  RUS  12:07:00   1:10:28  
24.   Simo Keltamäki Oulun Tarmo    11:15:00   1:11:05  
25.   Seppo Hurri Navi    11:31:00   1:11:47  
26.   Ari Lahtinen Päijät-Rasti    12:17:00   1:11:48  
27.   Sergei Stulov Inus    12:15:00   1:12:51  
28.   Timo Halla-Aho Ylä-Savon Rasti    11:21:00   1:13:22  
29.   Christoph Trachsel OLGThun  SUI  11:07:00   1:15:21  
30.   Pentti Viitanen RastiPiikkiö    11:45:00   1:17:44  
31.   Simo Nieminen Tampereen Pyrintö    11:37:00   1:22:52  
32.   Jan Enegren Solf IK    12:05:00   1:27:10  
33.   Alexander Ivanov Olimp-Vidn  RUS  12:31:00   1:27:46  
34.   Seppo Ojanen Kangasala SK    11:33:00   1:31:43  
35.   Sergei Murskij Inus    11:25:00   1:32:54  
36.   Kenneth Nygård Solf IK    11:19:00   2:03:28  
   Alexandr Levichev VereskSPb  RUS  11:29:00   disk  
   Raimo Summanen Helsingin Suunnistajat    11:51:00   ej startad  
   Jukka Toikkanen Porvoon Urheilijat    12:03:00   disk  
   Kristian Forsell OK Raseborg    12:11:00   bröt  
   Mikko Kosonen Anttolan Urheilijat    12:13:00   ej startad  
   Kari Pajunen Navi    12:23:00   ej startad  
   Pekka Valkonen Kangasniemen Kalske    12:33:00   ej startad  
| Form av resultaten:
Suomi Svenska English