FIN5 suunnistusviikko 2010, 12.7. - 17.7.2010

H50AL 3. dag

Smart Follow

        Starttid Mål
4,8 km
 
1.   Arvo Paulin Delta    13:15:00   41:08  
2.   Tuomo Lusa Tampereen Pyrintö    12:55:00   46:12  
3.   Ari Mikkonen Olavin Rasti    13:29:00   46:54  
4.   Juha Korhonen Olavin Rasti    12:43:00   46:58  
5.   Ari MÄntynen Kymin Suunnistajat    13:07:00   48:14  
6.   Esa Huhtanen Rasti-Jussit    12:03:00   48:17  
7.   Timo Halla-Aho Ylä-Savon Rasti    12:35:00   48:38  
8.   Raimo Summanen Helsingin Suunnistajat    13:23:00   48:49  
9.   Petri Nurmela Raja-Karjalan Suunnistajat    12:47:00   49:05  
10.   Jouni Markku Mustalammen Pallo    12:59:00   49:40  
11.   Jussi Kauppinen Suomussalmen Rasti    12:27:00   49:49  
12.   Jouni Tourunen Rastivarsat    13:03:00   49:57  
13.   Alexander Borachneko St.-Petersburg  RUS  12:29:00   50:23  
14.   Alexandr Levichev VereskSPb  RUS  13:27:00   51:29  
15.   Maris Zalaiskalns Toktaka  LAT  12:31:00   53:01  
16.   Jukka Toikkanen Porvoon Urheilijat    12:09:00   53:36  
17.   Seppo Hurri Navi    12:17:00   53:43  
18.   Esa Kuukka Tampereen Pyrintö    12:37:00   54:46  
19.   Kauko Parkkinen Rajamäen Rykmentti    13:19:00   55:27  
20.   Mikko Viinikainen Espoon Suunta    12:13:00   55:38  
21.   Mikhail Semenov Gulfstream  RUS  13:25:00   56:00  
22.   Kari Nuuttila Kauhajoen Karhu    12:15:00   58:16  
23.   Jouko Rautasalo Kalevan Rasti    12:11:00   58:30  
24.   Erkki Huhtala MS Parma    13:09:00   59:02  
25.   Christoph Trachsel OLGThun  SUI  12:57:00   1:00:55  
26.   Ari Lahtinen Päijät-Rasti    13:17:00   1:00:56  
27.   Seppo Linjakumpu Kuusamon Erä-Veikot    12:49:00   1:01:00  
28.   Ari Virekunnas Tampereen Pyrintö    13:13:00   1:02:09  
29.   Jan Enegren Solf IK    13:05:00   1:04:04  
30.   Jouko Paaso Oulun NMKY    13:21:00   1:04:28  
31.   Pentti Viitanen RastiPiikkiö    12:33:00   1:08:25  
32.   Sergei Murskij Inus    12:53:00   1:08:59  
33.   Alexander Ivanov Olimp-Vidn  RUS  12:45:00   1:11:10  
34.   Simo Nieminen Tampereen Pyrintö    12:07:00   1:15:57  
35.   Simo Keltamäki Oulun Tarmo    12:21:00   1:20:18  
36.   Kenneth Nygård Solf IK    12:19:00   1:47:52  
   Sergei Stulov Inus    12:05:00   disk  
   Kristian Forsell OK Raseborg    12:25:00   ej startad  
   Ari Linna Hauhon Sisu    12:39:00   disk  
   Pekka Valkonen Kangasniemen Kalske    12:51:00   ej startad  
   Kari Pajunen Navi    13:01:00   ej startad  
   Seppo Ojanen Kangasala SK    13:31:00   disk  
   Mikko Kosonen Anttolan Urheilijat    13:33:00   ej startad  
| Form av resultaten:
Suomi Svenska English