FIN5 suunnistusviikko 2010, 12.7. - 17.7.2010

H55A 2. dag

Smart Follow

        Starttid Mål
6,6 km
 
1.   Raimo Hyyryläinen Juvan Urheilijat    13:17:00   58:35  
2.   Henry Nyberg Rastivarsat    12:03:00   59:50  
3.   Geoff Lawford Abominable  AUS  14:09:00   1:00:20  
4.   Hannu Kurppa Angelniemen Ankkuri    12:31:00   1:00:45  
5.   Vesa Tervo Rajamäen Rykmentti    13:07:00   1:02:25  
6.   Matti Jokinen Turun Visat    11:41:00   1:02:56  
7.   Ilkka Saarimäki Angelniemen Ankkuri    13:27:00   1:03:59  
8.   Markku Ritanotko Turun Metsänkävijät    13:21:00   1:04:05  
9.   Seppo Keltamäki Ylä-Savon Rasti    12:41:00   1:04:56  
10.   Jukka Saramäki Lynx    11:01:00   1:04:59  
11.   Rauli Helkkula Turun Metsänkävijät    11:47:00   1:05:32  
12.   Jarmo Lehto Vehkalahden Veikot    11:11:00   1:05:54  
13.   Mikhail Gryaznevich TVOC  GBR  13:57:00   1:06:03  
14.   Mikko Sani Hollolan Urheilijat -46    11:57:00   1:06:11  
15.   Oleg Popov Pihkaniskat    12:51:00   1:06:19  
16.   Heikki Liimatainen Riihimäen Suunnistajat    11:17:00   1:06:32  
17.   Matti Viirto Delta    11:09:00   1:07:06  
17.   Jarmo Jumppanen Pihkaniskat    12:15:00   1:07:06  
19.   Risto Airaksinen Oulun NMKY    11:53:00   1:07:17  
20.   Timo Hyytiäinen Juvan Urheilijat    12:17:00   1:07:54  
21.   John Laukka Rastivarsat    13:33:00   1:08:18  
22.   Timo Valkonen Rajamäen Rykmentti    11:35:00   1:08:34  
23.   Markku Vesalainen Angelniemen Ankkuri    11:33:00   1:09:21  
24.   Harri Laine Kauhajoen Karhu    12:07:00   1:09:26  
25.   Veli-Matti Heinonen Delta    12:35:00   1:09:30  
26.   Reino Sinnelä Suomusjärven Sisu    13:23:00   1:10:01  
27.   Seppo Väätäinen Espoon Suunta    12:13:00   1:10:36  
27.   Keijo Tarvonen Kangasniemen Kalske    12:45:00   1:10:36  
29.   Ari Yli-Kaatiala Lapuan Virkiä    12:47:00   1:11:19  
30.   Esko Udd Länsi-Rajan Rasti    11:05:00   1:11:36  
31.   Hannu Kokkonen Rasti-Pielinen    12:11:00   1:11:46  
32.   Timo Leppänen Raja-Karjalan Suunnistajat    12:59:00   1:12:08  
33.   Heikki Lepistö Oriveden Ponnistus    12:23:00   1:12:15  
34.   Seppo Turpeinen Kontiolahden Urheilijat    11:27:00   1:12:20  
35.   Seppo Ollikainen Juvan Urheilijat    11:13:00   1:12:40  
36.   Heikki Hulkkonen Pihkaniskat    13:45:00   1:12:57  
37.   Teuvo Tiilikainen Hämeenlinnan Suunnistajat    12:21:00   1:13:01  
38.   Risto Suominen Suomusjärven Sisu    11:49:00   1:13:05  
39.   Markku Sipponen Paimion Rasti    13:25:00   1:14:09  
40.   Tore Högnäs IF Brahe    14:03:00   1:14:25  
41.   Erkki Pulkkinen Rasti-Lukko    13:01:00   1:14:27  
42.   Martti Pihlajamaa Vetelin Urheilijat    12:57:00   1:15:20  
43.   Asko Määttä Kuusankosken Urheiluseura    11:37:00   1:16:34  
44.   Simo Sorsa Mäntsälän Urheilijat    11:29:00   1:17:11  
45.   Evgeny Shver Veresk-Vub  RUS  14:01:00   1:19:09  
46.   Juhani Katko Espoon Suunta    11:45:00   1:19:32  
47.   Kaj Koskinen Valkeakosken Haka    12:37:00   1:19:42  
48.   Veikko Matikainen Kuusankosken Urheiluseura    13:15:00   1:21:19  
49.   Timo Lehtovirta Rastikarhut    13:09:00   1:21:26  
50.   Hannu Seppänen Navi    12:53:00   1:21:31  
51.   Pertti Timonen RAPSU    13:49:00   1:21:49  
52.   Jorma Matilainen Suunta Jyväskylä    13:29:00   1:22:33  
53.   Anatoliy Krysanov Korolev-Bu  RUS  13:47:00   1:22:49  
54.   Tapio Tahkola Kuusamon Erä-Veikot    12:29:00   1:23:48  
55.   Eero Pasanen Kuusankosken Urheiluseura    13:35:00   1:24:36  
56.   Asko Korpijärvi Kannuksen Ura    13:55:00   1:24:58  
57.   Vesa Rajaniemi Suunta Jyväskylä    11:03:00   1:25:58  
58.   Veikko Hytönen Suunta Jyväskylä    12:55:00   1:26:47  
59.   Jouko Koskialho Rasti-Lukko    11:59:00   1:28:24  
60.   Pekka Martikainen Navi    13:59:00   1:28:49  
61.   Jorma Lindeman Rasti-Perniö    11:39:00   1:31:21  
62.   Aimo Ruohoniemi Espoon Akilles    13:03:00   1:31:53  
63.   Pentti Nykänen Rasti-Jyry    13:11:00   1:32:30  
64.   Hannu Ahlqvist Raisu Lumous    11:21:00   1:33:32  
65.   Timo Jäntti Suunta Jyväskylä    12:19:00   1:33:50  
66.   Bernardas Eimaitis Labirintas  LTU  13:39:00   1:34:14  
67.   Juhani Tarvainen Pitäjänmäen Tarmo    11:23:00   1:35:18  
68.   Martti Hakola Riihimäen Suunnistajat    12:43:00   1:36:06  
69.   Andrew Evans Dartford  GBR  13:37:00   1:37:47  
70.   Jean-Philippe Stefanini GUC-CO  FRA  13:51:00   1:38:00  
71.   Ilkka Niemi Espoon Suunta    11:07:00   1:39:22  
72.   Markku Raiko Hyvinkään Rasti    12:39:00   1:41:52  
73.   Jarmo Lylynperä Suunta-Sepot    11:15:00   1:43:06  
74.   Mikko Kekki Kuusankosken Urheiluseura    12:33:00   1:43:29  
75.   Erkki Suutarinen ViRuS    12:25:00   1:46:27  
76.   Jarmo Kapanen Riihimäen Suunnistajat    13:31:00   1:46:39  
77.   Pekka Liimatainen Turun Suunnistajat    11:55:00   1:49:59  
78.   Voitto Manninen Riihimäen Suunnistajat    12:01:00   1:51:06  
79.   Markku Hyvönen Rasti-Pielinen    13:43:00   1:51:15  
80.   Esa Lehtinen Rasti-Lukko    14:07:00   1:53:05  
81.   Halaba Miroslaw ANCO  SUI  12:05:00   1:55:02  
82.   Timo Kurki Espoon Suunta    13:13:00   2:03:50  
83.   Alexander Zhukovskiy Dialog-V:N  RUS  13:05:00   2:18:53  
   Sauli Joki Vetelin Urheilijat    11:25:00   ej startad  
   Håkan Kronberg IF Femman    11:31:00   disk  
   Lassi Kurittu Suunta Jyväskylä    11:43:00   bröt  
   Markku Jylkkä Ylivieskan Kuula    12:49:00   disk  
   Martti Pulli Lappeen Riento    13:19:00   ej startad  
   Martti Laine PuumalanSo    14:05:00   disk  
| Form av resultaten:
Suomi Svenska English