FIN5 suunnistusviikko 2010, 12.7. - 17.7.2010

H55A 4. dag

Smart Follow

        Starttid Mål
5,1 km
 
1.   Raimo Hyyryläinen Juvan Urheilijat    12:57:00   36:28  
2.   Markku Piironen Kalevan Rasti    12:53:00   37:14  
3.   Seppo Keltamäki Ylä-Savon Rasti    13:53:00   37:18  
4.   Rauli Helkkula Turun Metsänkävijät    12:55:00   38:37  
5.   Timo Valkonen Rajamäen Rykmentti    12:17:00   38:45  
6.   Heikki Liimatainen Riihimäen Suunnistajat    13:19:00   38:54  
7.   Jarmo Lehto Vehkalahden Veikot    11:47:00   38:57  
8.   Risto Airaksinen Oulun NMKY    12:35:00   39:02  
9.   Geoff Lawford Abominable  AUS  12:21:00   39:41  
10.   Seppo Ollikainen Juvan Urheilijat    11:57:00   40:29  
11.   Veli-Matti Heinonen Delta    13:37:00   40:31  
12.   Mikko Sani Hollolan Urheilijat -46    13:51:00   40:37  
13.   Jukka Saramäki Lynx    13:57:00   40:39  
14.   Ilkka Saarimäki Angelniemen Ankkuri    12:09:00   41:04  
15.   Henry Nyberg Rastivarsat    13:55:00   41:09  
16.   Tapio Tahkola Kuusamon Erä-Veikot    12:05:00   41:10  
16.   Esko Udd Länsi-Rajan Rasti    13:35:00   41:10  
18.   Matti Jokinen Turun Visat    13:07:00   41:12  
19.   John Laukka Rastivarsat    12:29:00   41:21  
20.   Jarmo Jumppanen Pihkaniskat    13:11:00   41:59  
21.   Hannu Kurppa Angelniemen Ankkuri    11:05:00   42:35  
22.   Juhani Katko Espoon Suunta    13:13:00   42:49  
23.   Risto Suominen Suomusjärven Sisu    12:47:00   43:18  
24.   Markku Ritanotko Turun Metsänkävijät    11:31:00   43:24  
25.   Keijo Tarvonen Kangasniemen Kalske    11:13:00   43:33  
26.   Asko Määttä Kuusankosken Urheiluseura    13:15:00   43:45  
27.   Tore Högnäs IF Brahe    11:35:00   44:02  
28.   Heikki Hulkkonen Pihkaniskat    11:43:00   44:50  
29.   Eero Pasanen Kuusankosken Urheiluseura    11:15:00   45:01  
30.   Mikhail Gryaznevich TVOC  GBR  13:23:00   45:08  
30.   Timo Hyytiäinen Juvan Urheilijat    13:47:00   45:08  
32.   Markku Jylkkä Ylivieskan Kuula    11:41:00   45:29  
33.   Seppo Väätäinen Espoon Suunta    12:03:00   45:36  
34.   Asko Korpijärvi Kannuksen Ura    11:29:00   46:19  
35.   Veikko Matikainen Kuusankosken Urheiluseura    11:45:00   46:37  
35.   Heikki Lepistö Oriveden Ponnistus    13:01:00   46:37  
37.   Erkki Pulkkinen Rasti-Lukko    11:33:00   46:55  
38.   Timo Leppänen Raja-Karjalan Suunnistajat    13:43:00   47:00  
39.   Vesa Rajaniemi Suunta Jyväskylä    12:27:00   47:04  
40.   Martti Pihlajamaa Vetelin Urheilijat    12:13:00   47:08  
40.   Evgeny Shver Veresk-Vub  RUS  12:19:00   47:08  
42.   Pertti Timonen RAPSU    11:53:00   47:15  
43.   Simo Sorsa Mäntsälän Urheilijat    12:45:00   47:36  
44.   Harri Laine Kauhajoen Karhu    11:01:00   47:55  
45.   Markku Sipponen Paimion Rasti    11:55:00   48:14  
46.   Anatoliy Krysanov Korolev-Bu  RUS  13:27:00   48:42  
47.   Seppo Turpeinen Kontiolahden Urheilijat    12:15:00   49:00  
48.   Ari Yli-Kaatiala Lapuan Virkiä    12:07:00   49:14  
49.   Reino Sinnelä Suomusjärven Sisu    11:19:00   51:16  
50.   Juhani Tarvainen Pitäjänmäen Tarmo    13:21:00   51:49  
51.   Hannu Ahlqvist Raisu Lumous    13:09:00   52:53  
52.   Hannu Seppänen Navi    13:29:00   53:25  
53.   Erkki Suutarinen ViRuS    14:01:00   53:27  
54.   Pentti Nykänen Rasti-Jyry    12:43:00   53:46  
55.   Martti Hakola Riihimäen Suunnistajat    11:49:00   53:47  
56.   Martti Laine PuumalanSo    13:49:00   54:02  
57.   Timo Lehtovirta Rastikarhut    11:09:00   54:10  
58.   Pertti Puro Epilän Esa    11:27:00   55:14  
59.   Jean-Philippe Stefanini GUC-CO  FRA  12:33:00   55:15  
60.   Ilkka Niemi Espoon Suunta    13:59:00   55:42  
61.   Markku Hyvönen Rasti-Pielinen    12:41:00   55:47  
62.   Pekka Liimatainen Turun Suunnistajat    13:03:00   56:53  
63.   Voitto Manninen Riihimäen Suunnistajat    12:39:00   57:44  
64.   Veikko Hytönen Suunta Jyväskylä    13:33:00   57:52  
65.   Bernardas Eimaitis Labirintas  LTU  13:17:00   57:53  
66.   Alexander Zhukovskiy Dialog-V:N  RUS  12:37:00   57:55  
67.   Hannu Kokkonen Rasti-Pielinen    11:07:00   58:09  
68.   Jarmo Lylynperä Suunta-Sepot    13:45:00   58:33  
69.   Pekka Martikainen Navi    11:37:00   58:36  
70.   Esa Lehtinen Rasti-Lukko    12:25:00   58:37  
71.   Timo Kurki Espoon Suunta    13:05:00   1:00:00  
72.   Sauli Joki Vetelin Urheilijat    13:41:00   1:04:32  
73.   Halaba Miroslaw ANCO  SUI  13:39:00   1:05:22  
74.   Jarmo Kapanen Riihimäen Suunnistajat    14:03:00   1:05:42  
75.   Andrew Evans Dartford  GBR  12:49:00   1:09:28  
76.   Markku Raiko Hyvinkään Rasti    11:03:00   1:10:19  
77.   Håkan Kronberg IF Femman    12:01:00   1:13:59  
78.   Mikko Kekki Kuusankosken Urheiluseura    12:11:00   1:17:37  
   Teuvo Tiilikainen Hämeenlinnan Suunnistajat    11:17:00   ej startad  
   Timo Jäntti Suunta Jyväskylä    11:21:00   ej startad  
   Martti Pulli Lappeen Riento    11:23:00   ej startad  
   Pekka Palttala Turengin Sarastus    11:39:00   ej startad  
   Lassi Kurittu Suunta Jyväskylä    11:51:00   ej startad  
   Jorma Matilainen Suunta Jyväskylä    12:59:00   ej startad  
   Jouko Koskialho Rasti-Lukko    13:25:00   ej startad  
| Form av resultaten:
Suomi Svenska English