FIN5 suunnistusviikko 2010, 12.7. - 17.7.2010

H8RR 2. dag

Smart Follow

        Starttid Mål
1,9 km
 
1.   Eetu Korhonen SK Vuoksi    12:21:00   12:29  
2.   Topias Ahola Kangasala SK    12:27:00   12:38  
2.   Niklas Ekström MS Parma    12:50:00   12:38  
4.   Eemeli Kivelä Kangasala SK    12:08:00   13:14  
5.   Seeti Salonen Valkeakosken Haka    12:18:00   13:44  
6.   Topi Laakso Suunta Jyväskylä    12:26:00   15:14  
7.   Atte Nymalm IF Nagu IF    12:06:00   15:19  
8.   Otso Hursti Espoon Suunta    12:07:00   15:34  
9.   Matias Lautamäki Hämeenlinnan Suunnistajat    12:31:00   15:41  
10.   Bolotov Alexey Orienta-Ky  RUS  12:16:00   16:19  
10.   Kristian Boström Lynx    12:22:00   16:19  
12.   Paulus Hanhijärvi Espoon Akilles    12:47:00   16:46  
13.   Taavi Kelosuo SK Vuoksi    12:45:00   17:51  
14.   Aaro Ojala Kuusankosken Urheiluseura    12:10:00   18:16  
15.   Kasimir Niinimäki Kyrös-Rasti    12:29:00   18:44  
16.   Taavi Suutari Vehkalahden Veikot    12:34:00   18:56  
17.   Antti Reiman Angelniemen Ankkuri    12:40:00   19:09  
18.   Karim Mbembela Lynx    12:54:00   19:18  
19.   Valtteri Kivelä Kangasala SK    12:44:00   19:41  
20.   Antti Sorsa Pihkaniskat    12:09:00   19:56  
21.   Juho Pekkala Keravan Urheilijat    12:14:00   20:01  
22.   Elias Pelkonen Mäntsälän Urheilijat    12:17:00   21:20  
23.   Taneli Lehtonen Tuusulan Voima-Veikot    12:25:00   21:31  
24.   Ivan Kornev Juventa  RUS  12:52:00   21:40  
25.   Miska Tähtinen Päijät-Rasti    12:46:00   21:47  
26.   Paavo Terä Sippurasti    12:36:00   21:52  
27.   Denis Osoblivetc Juventa  RUS  12:35:00   22:15  
28.   Arttu Kulmala SuuntaSepo    12:53:00   23:36  
29.   Mihkel Pais OKWest  EST  12:13:00   25:16  
30.   Hannes Lervik Solf IK    12:15:00   25:23  
31.   Matias Koponen Lynx    12:37:00   26:37  
32.   Vertti Myllärinen Lappeen Riento    12:41:00   27:31  
33.   Juuso Tervakangas Espoon Suunta    12:24:00   27:39  
34.   Simo Puupponen Espoon Suunta    12:39:00   28:02  
35.   Onni Siljander Vehkalahden Veikot    12:19:00   30:14  
36.   Alexey Bakhaev Juventa  RUS  12:20:00   31:31  
37.   Aatu Niskanen Vehkalahden Veikot    12:51:00   32:02  
38.   Aapo Hyyrynen Kuusankosken Urheiluseura    12:33:00   34:06  
39.   Kristen Rohtla Koeravere  EST  12:32:00   34:40  
40.   Elliot Dannecker OJura  FRA  12:48:00   35:03  
41.   Anton Leppämäki Viitasaaren Suunta    12:28:00   37:29  
42.   Jonne Nieminen Akilles OK    12:30:00   37:56  
   Kalle Huttunen Olavin Rasti    12:12:00   ej startad  
   Johannes Kivistö IF Sibbo-Vargarna    12:38:00   ej startad  
   Oula Pelkonen Mäntsälän Urheilijat    12:43:00   ej startad  
| Form av resultaten:
Suomi Svenska English