FIN5 suunnistusviikko 2010, 12.7. - 17.7.2010

H8RR 3. dag

Smart Follow

        Starttid Mål
1,9 km
 
1.   Topias Ahola Kangasala SK    11:16:00   13:45  
2.   Aaro Ojala Kuusankosken Urheiluseura    11:36:00   14:27  
3.   Eemeli Kivelä Kangasala SK    11:32:00   14:43  
4.   Niklas Ekström MS Parma    11:20:00   14:50  
5.   Eetu Korhonen SK Vuoksi    11:22:00   15:01  
6.   Topi Laakso Suunta Jyväskylä    11:46:00   15:34  
7.   Paulus Hanhijärvi Espoon Akilles    11:08:00   15:37  
8.   Matias Lautamäki Hämeenlinnan Suunnistajat    11:05:00   15:52  
9.   Bolotov Alexey Orienta-Ky  RUS  11:01:00   16:21  
10.   Seeti Salonen Valkeakosken Haka    11:33:00   16:24  
11.   Karim Mbembela Lynx    11:07:00   16:34  
12.   Otso Hursti Espoon Suunta    11:31:00   16:39  
13.   Jonne Nieminen Akilles OK    11:34:00   16:49  
14.   Kristian Boström Lynx    11:37:00   16:50  
15.   Elias Pelkonen Mäntsälän Urheilijat    11:00:00   17:41  
16.   Valtteri Kivelä Kangasala SK    11:44:00   17:43  
17.   Kasimir Niinimäki Kyrös-Rasti    11:17:00   17:47  
18.   Antti Sorsa Pihkaniskat    11:30:00   18:01  
19.   Miska Tähtinen Päijät-Rasti    11:29:00   18:48  
20.   Ivan Kornev Juventa  RUS  11:27:00   19:58  
21.   Taavi Kelosuo SK Vuoksi    11:45:00   20:39  
22.   Antti Reiman Angelniemen Ankkuri    11:39:00   21:06  
23.   Paavo Terä Sippurasti    11:19:00   21:47  
24.   Juho Pekkala Keravan Urheilijat    11:06:00   22:19  
25.   Mihkel Pais OKWest  EST  11:03:00   22:30  
26.   Denis Osoblivetc Juventa  RUS  11:10:00   22:49  
27.   Juuso Tervakangas Espoon Suunta    11:43:00   22:57  
28.   Simo Puupponen Espoon Suunta    11:15:00   23:22  
29.   Oula Pelkonen Mäntsälän Urheilijat    11:26:00   24:02  
30.   Elliot Dannecker OJura  FRA  11:02:00   24:20  
31.   Hannes Lervik Solf IK    11:40:00   24:39  
32.   Arttu Kulmala SuuntaSepo    11:09:00   25:13  
33.   Alexey Bakhaev Juventa  RUS  11:41:00   26:00  
34.   Atte Nymalm IF Nagu IF    11:11:00   26:06  
35.   Vertti Myllärinen Lappeen Riento    11:21:00   26:51  
36.   Taneli Lehtonen Tuusulan Voima-Veikot    11:35:00   27:59  
37.   Matias Koponen Lynx    11:23:00   31:03  
38.   Aatu Niskanen Vehkalahden Veikot    11:13:00   31:19  
39.   Kristen Rohtla Koeravere  EST  11:38:00   33:01  
40.   Onni Siljander Vehkalahden Veikot    11:28:00   35:07  
41.   Anton Leppämäki Viitasaaren Suunta    11:14:00   38:33  
   Kalle Huttunen Olavin Rasti    11:12:00   ej startad  
   Johannes Kivistö IF Sibbo-Vargarna    11:25:00   ej startad  
| Form av resultaten:
Suomi Svenska English