FIN5 suunnistusviikko 2010, 12.7. - 17.7.2010

H8RR 4. dag

Smart Follow

        Starttid Mål
1,5 km
 
1.   Topias Ahola Kangasala SK    14:17:00   8:09  
2.   Niklas Ekström MS Parma    14:25:00   9:19  
3.   Eetu Korhonen SK Vuoksi    14:10:00   10:56  
4.   Seeti Salonen Valkeakosken Haka    14:33:00   11:30  
5.   Bolotov Alexey Orienta-Ky  RUS  14:52:00   11:36  
6.   Topi Laakso Suunta Jyväskylä    14:20:00   11:53  
7.   Matias Lautamäki Hämeenlinnan Suunnistajat    14:23:00   12:54  
8.   Eemeli Kivelä Kangasala SK    14:46:00   12:59  
9.   Otso Hursti Espoon Suunta    14:19:00   13:03  
10.   Jonne Nieminen Akilles OK    14:44:00   13:07  
11.   Kristian Boström Lynx    14:37:00   13:12  
12.   Antti Sorsa Pihkaniskat    14:43:00   13:15  
13.   Paulus Hanhijärvi Espoon Akilles    14:22:00   13:21  
14.   Aaro Ojala Kuusankosken Urheiluseura    14:12:00   13:25  
15.   Kasimir Niinimäki Kyrös-Rasti    14:47:00   13:54  
16.   Atte Nymalm IF Nagu IF    14:45:00   14:30  
17.   Paavo Terä Sippurasti    14:11:00   15:02  
18.   Mihkel Pais OKWest  EST  14:42:00   15:12  
19.   Vertti Myllärinen Lappeen Riento    14:30:00   15:19  
20.   Taavi Kelosuo SK Vuoksi    14:35:00   15:22  
21.   Karim Mbembela Lynx    14:21:00   15:42  
22.   Juuso Tervakangas Espoon Suunta    14:49:00   15:45  
23.   Denis Osoblivetc Juventa  RUS  14:41:00   15:54  
24.   Valtteri Kivelä Kangasala SK    14:32:00   16:24  
25.   Miska Tähtinen Päijät-Rasti    14:14:00   16:30  
26.   Antti Reiman Angelniemen Ankkuri    14:16:00   16:45  
27.   Ivan Kornev Juventa  RUS  14:24:00   17:14  
28.   Taneli Lehtonen Tuusulan Voima-Veikot    14:51:00   17:20  
29.   Elias Pelkonen Mäntsälän Urheilijat    14:53:00   17:59  
30.   Matias Koponen Lynx    14:50:00   18:23  
31.   Oula Pelkonen Mäntsälän Urheilijat    14:31:00   18:32  
32.   Väinö Ristimäki Kalvolan Keihäs    14:27:00   19:04  
33.   Kristen Rohtla Koeravere  EST  14:38:00   19:31  
34.   Alexey Bakhaev Juventa  RUS  14:09:00   19:50  
35.   Anton Leppämäki Viitasaaren Suunta    14:08:00   20:19  
36.   Aatu Niskanen Vehkalahden Veikot    14:29:00   20:33  
37.   Elliot Dannecker OJura  FRA  14:34:00   20:48  
38.   Hannes Lervik Solf IK    14:26:00   21:02  
39.   Simo Puupponen Espoon Suunta    14:36:00   21:47  
40.   Onni Siljander Vehkalahden Veikot    14:15:00   24:13  
41.   Paavo Koskinen Hämeenlinnan Suunnistajat    14:48:00   29:08  
   Johannes Kivistö IF Sibbo-Vargarna    14:13:00   ej startad  
   Kalle Huttunen Olavin Rasti    14:28:00   ej startad  
   Samuel Kalenius Lahden Suunnistajat-37    14:40:00   bröt  
| Form av resultaten:
Suomi Svenska English