FIN5 suunnistusviikko 2010, 12.7. - 17.7.2010

H8RR 5. dag

Smart Follow

        Starttid Mål
2,1 km
 
1.   Niklas Ekström MS Parma    12:05:00   12:10  
2.   Eetu Korhonen SK Vuoksi    12:27:00   12:47  
3.   Topias Ahola Kangasala SK    12:44:00   13:01  
4.   Topi Laakso Suunta Jyväskylä    12:36:00   13:40  
5.   Eemeli Kivelä Kangasala SK    12:26:00   14:05  
6.   Seeti Salonen Valkeakosken Haka    12:46:00   14:15  
7.   Otso Hursti Espoon Suunta    12:41:00   14:58  
8.   Kristian Boström Lynx    12:31:00   15:17  
9.   Kasimir Niinimäki Kyrös-Rasti    12:38:00   15:21  
10.   Taneli Lehtonen Tuusulan Voima-Veikot    12:01:00   15:47  
11.   Aaro Ojala Kuusankosken Urheiluseura    12:21:00   15:53  
12.   Valtteri Kivelä Kangasala SK    12:11:00   16:06  
13.   Antti Sorsa Pihkaniskat    12:45:00   16:22  
14.   Paulus Hanhijärvi Espoon Akilles    12:34:00   16:24  
15.   Matias Lautamäki Hämeenlinnan Suunnistajat    12:13:00   17:18  
16.   Elliot Dannecker OJura  FRA  12:18:00   17:25  
17.   Miska Tähtinen Päijät-Rasti    12:10:00   17:29  
18.   Jonne Nieminen Akilles OK    12:07:00   17:43  
19.   Vertti Myllärinen Lappeen Riento    12:40:00   18:23  
20.   Antti Reiman Angelniemen Ankkuri    12:12:00   18:33  
20.   Karim Mbembela Lynx    12:16:00   18:33  
22.   Taavi Kelosuo SK Vuoksi    12:04:00   19:34  
23.   Matias Koponen Lynx    12:02:00   19:51  
24.   Juuso Tervakangas Espoon Suunta    12:06:00   20:03  
25.   Elias Pelkonen Mäntsälän Urheilijat    12:15:00   20:55  
26.   Ivan Kornev Juventa  RUS  12:08:00   20:58  
27.   Oula Pelkonen Mäntsälän Urheilijat    12:39:00   21:08  
28.   Hannes Lervik Solf IK    12:03:00   22:23  
29.   Paavo Terä Sippurasti    12:48:00   23:02  
30.   Bolotov Alexey Orienta-Ky  RUS  12:33:00   23:51  
31.   Aatu Niskanen Vehkalahden Veikot    12:17:00   26:35  
32.   Denis Osoblivetc Juventa  RUS  12:42:00   26:42  
33.   Samuel Kalenius Lahden Suunnistajat-37    12:09:00   26:46  
34.   Aapo Hyyrynen Kuusankosken Urheiluseura    12:43:00   27:47  
35.   Alexey Bakhaev Juventa  RUS  12:24:00   28:19  
36.   Anton Leppämäki Viitasaaren Suunta    12:30:00   37:15  
37.   Mihkel Pais OKWest  EST  12:22:00   37:18  
38.   Onni Siljander Vehkalahden Veikot    12:32:00   38:45  
39.   Kristen Rohtla Koeravere  EST  12:20:00   40:54  
40.   Simo Puupponen Espoon Suunta    12:23:00   48:20  
   Johannes Kivistö IF Sibbo-Vargarna    12:14:00   ej startad  
   Veeti Pellinen Joutsenon Kullervo    12:28:00   ej startad  
   Kalle Huttunen Olavin Rasti    12:29:00   ej startad  
   Atte Nymalm IF Nagu IF    12:37:00   ej startad  
| Form av resultaten:
Suomi Svenska English