FIN5 suunnistusviikko 2010, 12.7. - 17.7.2010

H9RR 1. dag

Smart Follow

        Starttid Mål
1,1 km
 
1.   Juho Koivisto Kortesjärven Järvi-Veikot    12:17:00   8:08  
2.   Eemeli Tusa Lynx    12:30:00   8:32  
3.   Matias Maijala Lapin Veikot    12:02:00   8:44  
4.   Joona Lindgren Kauhavan Wisa    12:11:00   8:48  
5.   Eetu Lakanen Perhon Kiri    12:15:00   9:03  
6.   Sampo-Tapio Raivio Suunta Jyväskylä    12:18:00   9:20  
7.   Otto Haataja Ounasvaaran Hiihtoseura    12:31:00   9:22  
8.   Iiro Kyllästinen Rasti-Lukko    12:05:00   9:26  
9.   Kalle Kinnala Turun Suunnistajat    12:29:00   9:30  
10.   Veikka Heikkilä Järvenpään Palo    12:04:00   9:35  
11.   Lauri Syrjäläinen Navi    12:33:00   9:54  
12.   Ville Nisula Teuvan Rivakka    12:01:00   10:14  
13.   Aaro Takanen Vehkalahden Veikot    12:40:00   10:24  
14.   Mikko Turtiainen Olavin Rasti    12:14:00   10:39  
15.   Elias Lyytinen SulkU    12:20:00   10:47  
16.   Andrey Zdradovskiy Saint-Pete  RUS  12:36:00   10:50  
17.   Matti Mäkinen Keravan Urheilijat    12:10:00   11:02  
18.   Severi Oikkonen Ounasvaaran Hiihtoseura    12:12:00   11:11  
19.   Mikhail Ushakov Juventa  RUS  12:09:00   11:15  
20.   Vladislav Vikentiev Kalinka  RUS  12:24:00   11:20  
21.   Matti Laasanen Laihian Luja    12:34:00   11:52  
22.   Ilari Mäkelä Kyrös-Rasti    12:38:00   11:55  
23.   Alexander Ena IK Falken    12:41:00   12:07  
24.   Kuisma Vesisenaho Liperin Taimi    12:42:00   12:37  
25.   Lauri Puupponen Espoon Suunta    12:06:00   13:06  
26.   Eeka Husu SK Vuoksi    12:23:00   13:23  
27.   Saku Lahtinen Delta    12:07:00   14:03  
28.   Elias Nurmi Rastiketut    12:37:00   14:09  
29.   Niilo Saarlemo SK Vuoksi    12:00:00   14:21  
30.   Alexey Kozika Ramenskoye  RUS  12:27:00   15:12  
31.   Henrik Peltonen Lappeen Riento    12:32:00   17:04  
32.   Teemu Haakana Tarpian Suunta    12:19:00   17:34  
33.   Lauri Isokallio Rasti-Nokia    12:16:00   17:41  
34.   Robin Gustafsson Rajamäen Rykmentti    12:08:00   18:59  
35.   Taneli Teini Rasti-Lukko    12:26:00   27:58  
36.   Victor Dannecker OJura  FRA  12:21:00   28:20  
   Aaro Kulmala Suunta-Sepot    12:25:00   ej startad  
   Aarne Vepsäläinen Espoon Akilles    12:28:00   ej startad  
   Vilhelm Toivonen Kangasala SK    12:39:00   ej startad  
| Form av resultaten:
Suomi Svenska English