Fin5 suunnistusviikko 2010 Ruokolahdella, kuntosarjat pv4

PERHE

Sträcktider

    Resultat  
1   Pyry Mattila
KuUs
11:20  Pyry Mattila
2   Lotta Voutilainen
MuuRA
11:58  Lotta Voutilainen
3   Miina-Maria Tuomala
12:23  Miina-Maria Tuomala
4   Emilia Välimaa
13:12  Emilia Välimaa
5   Vappula Oskari
EsPa
14:23  Vappula Oskari
5   Laura Rossi
SK Pohjant
14:23  Laura Rossi
7   Elina Kuittinen
Pro Suomi
15:08  Elina Kuittinen
8   Emma Ilmonen
Itä-Päijänteen Rasti
15:25  Emma Ilmonen
9   Jussi Toivonen
Lammin Säkiä
15:40  Jussi Toivonen
9   Otto Keronen
SUOMI
15:40  Otto Keronen
11   Aleksi Välimaa
Rasti 88
15:50  Aleksi Välimaa
12   Anna Gorbatenkova
16:05  Anna Gorbatenkova
13   Reetu & Eemeli Inkilä
Keuruun Kisailijat
16:48  Reetu & Eemeli Inkilä
14   Veeti Vesterinen
16:49  Veeti Vesterinen
15   Hanna Martikainen
17:11  Hanna Martikainen
16   Perhe Ojanaho
17:13  Perhe Ojanaho
17   Anni Koivuranta Veera Inkilä
Keuruun Kisailijat
17:15  Anni Koivuranta Veera Inkilä
18   Mari Väänänen
Kalevan Rasti
17:27  Mari Väänänen
19   Topi Lindqvist
Kuus
18:19  Topi Lindqvist
20   Vili Lindroos
Kalevan Ra
18:23  Vili Lindroos
21   Viljami Teini
Rasti-Lukko
18:27  Viljami Teini
22   Otto, Matias, Helena Liuha
Itä-Päijänteen Rasti
18:31  Otto, Matias, Helena Liuha
23   Irene Turakainen
18:47  Irene Turakainen
24   Ilmo Haikonen
UlvilanURA
18:48  Ilmo Haikonen
25   Pihla Häkkinen
KooVee
18:57  Pihla Häkkinen
26   Simo Klemettinen
18:58  Simo Klemettinen
27   Ida Isolähteenmäki
L-LL
19:14  Ida Isolähteenmäki
28   Oskari Lindroos
Kalevan Rasti
20:18  Oskari Lindroos
29   Miska Riissanen
EsAK
20:29  Miska Riissanen
30   Helmi Koistinen
Nate
21:32  Helmi Koistinen
31   Pyry Riissanen
ESAK
21:50  Pyry Riissanen
32   Miika Mäenpää
22:15  Miika Mäenpää
33   Perhe Romun
Someron Esa
22:46  Perhe Romun
34   Luukas Länsivuori
23:13  Luukas Länsivuori
35   Jaakko Jäppinen
SK-Vuoksi
24:26  Jaakko Jäppinen
36   Jutta Kinnunen
Olavin Rasti
25:46  Jutta Kinnunen
37   Oona Larmala
EKSU
27:48  Oona Larmala
38   Sissi Oikkonen
Ounasvaaran Hiihtoseura
28:41  Sissi Oikkonen
39   Vadim Efremov
28:44  Vadim Efremov
40   Aino Vaaranmäki
SK-Vuoksi
29:35  Aino Vaaranmäki
41   Aleksi Heikkinen
PihkaNiska
30:03  Aleksi Heikkinen
42   Tami Pohjonen
IKNV
30:06  Tami Pohjonen
43   Rasmus Ruusuvuori
Vakka-Rasti
30:07  Rasmus Ruusuvuori
44   Siru Perhe Numminen
ESAk
30:09  Siru Perhe Numminen
45   Urho Ojala
Kuusankosken Urheiluseura
31:01  Urho Ojala
46   M. Perhe Nieminen
31:58  M. Perhe Nieminen
47   Maija Ranta-Puska
Espoon Akilles
32:29  Maija Ranta-Puska
48   Aura Ojala
Ulvilan Ura
36:45  Aura Ojala
49   Henri Kinnunen
Olavin Rasti
38:39  Henri Kinnunen
49   Timo Kinnunen
ORA
38:39  Timo Kinnunen
51   Hilma Lilja
Anttolan Urheilijat
48:01  Hilma Lilja
52   Inka Immonen
Leppävaaran Sisu
51:49  Inka Immonen
53   Helena Putto
55:03  Helena Putto
| Form av resultaten:
Suomi Svenska English