Fin5 suunnistusviikko 2010 Ruokolahdella, kuntosarjat pv4

Resultat

Region i Finland / land  och
Media  och
Förening  och
Bästa  

  
  5325
  AnttolanU
  Anttu
  Ardf-spb
  Argentina
  ASUB
  ASUB BELGI
  Azimut Rus
  Azimut SpB
  Baltisky B
  Baltiysk
  Baltiysky
  Belie Noch
  BelyeNotch
  Canada
  DELTA
  EKSU
  Es Su
  EsAK
  EsPa
  ESSU
  ESSW
  Everest-Ru
  FOTON
  Golfstzim
  Gulfstream
  HBM OK SPB
  HBM UK SPB
  HC Unssi
  HCS
  HIISI
  HIKI
  Hirutte6
  HIS
  HIT
  HKOC, HKG
  HLS
  HLT
  Honka
  Hzimut SPB
  IF Falken
  IF Femman
  IKNV
  ILU
  Joku
  JPS-15
  JPS-75
  Juventa
  KA-RA
  Kalevan Ra
  Kang SK
  KangasalaS
  KangasSK
  KangSk
  Kansu
  KARA
  KAUKA
  Kekara
  KenKi
  Keu
  KEUKI
  Kika
  Kirishi-La
  KOOVEE
  KOS
  Koura
  KSK
  Kuosu
  Kuus
  KY-RA
  KYRA
  Kyrösrasti
  KYS
  KÄRKV
  L-LL
  LipTai
  LIT
  Litkarino
  LYNX
  Maasotakou
  MEKO
  MiLe-sport
  MiVi
  MS Parma
  MuuRA
  MÄNTSÄLÄ
  Nate
  NAVI
  NF Linz
  NordWest
  Northern W
  NorthernWi
  NorthWind
  NortWind
  O.Ural.RU
  O.Ural.th
  O.Ural.tn
  OK Kristin
  OK Orient
  OkRaseborg
  OLG SAAR
  OM6
  OMega-MOS
  Ora
  OUHU
  OW
  PaVi
  PERHKI
  Pihkam
  Pihkaniska
  Polar Star
  Pro Suomi
  Ra-Ju
  Ra-Vi
  RaKas
  Ramenskoje
  RAN
  Rapi
  Raske
  Rasti 88
  Rastitykki
  Ratta
  Ropazi6
  RosavtobaN
  RossijaSpB
  RUS
  Russia
  RussiaKiro
  RussiaKunt
  S-Ikl
  SAHKU
  SASU
  SK Kananta
  SK Pohjant
  Sk Teurast
  SK Vuoksi
  SK-Vuoksi
  SKAinaHuka
  Skrum
  SOLF IK
  Solfik
  SPB
  Stora Enso
  SuJy
  SUOMI
  Suomi MSP
  SuRa
  SUSE
  Suunta JKL
  Suunta-JKL
  SäySa
  TE-RI
  Team Austr
  TeksasinTa
  TEU-RI
  Transinkas
  TUME
  Tus
  ULV URA
  UlvilanUra
  VAASU
  Venäjä
  Vesta
  Vesta-Russ
  VIPA
  VirNuMiToV
  ViRus
  WREKIN S.B
  YK
  YLLRA
  ZMZ
Etelä-Pohjanmaa
  Kortesjärven Järvi-Veikot
  Kuortaneen Kunto
  Rasti-Kurikka
  Rastiketut
  Teuvan Rivakka
  Vaasan Suunnistajat
Häme
  Epilän Esa
  Kyrös-Rasti
  Lounais-Hämeen Rasti
  Rasti-Nokia
  Tampereen Pyrintö
  Urjalan Urheilijat
  Valkeakosken Haka
Kaakko
  Anttolan Urheilijat
  Joutsenon Kullervo
  Kuusankosken Urheiluseura
  Kymin Suunnistajat
  Lappeen Riento
  Luumäen Rasti
  Navi
  Olavin Rasti
  Rantasalmen Urheilijat
  Vehkalahden Veikot
Kainuu
  Kajaanin Suunnistajat
  Kuhmon Peurat
  Rasti-Hyry
  Sotkamon Jymy
Keski-Pohjanmaa
  Kokkolan Suunnistajat
  Nivalan Urheilijat
  Perhon Kiri
  Vetelin Urheilijat
Keski-Suomi
  Itä-Päijänteen Rasti
  Jämsän Retki-Veikot
  Kangasniemen Kalske
  Keuruun Kisailijat
  Lohimaan Rasti
  Saarijärven Pullistus
  Suunta Jyväskylä
Lahti
  Asikkalan Raikas
  Iitin Pyrintö
  Lahden Suunnistajat-37
  Lammin Säkiä
Lappi
  Keminmaan Urheilijat
  Lapin Veikot
  Ounasvaaran Hiihtoseura
  Suunta 2000
Pohjois-Pohjanmaa
  Kuusamon Erä-Veikot
  Saloisten Reipas
  SK Pohjantähti
  Vaalan Karhu
Satakunta
  Hiisirasti
  Kankaanpään Suunnistajat
  Rasti-Lukko
  Suunta-Sepot
  Ulvilan Ura
Savo-Karjala
  Kalevan Rasti
  Kuopion Suunnistajat
  Nilsiän Nujakka
  Rasti-Pielinen
  Savon Suunta
  Siilin Rasti
Uusimaa
  Delta
  Espoon Akilles
  Helsingin Suunnistajat
  Hiidenkiertäjät
  Järvenpään Palo
  Keravan Urheilijat
  Leppävaaran Sisu
  Lynx
  Mellunkylän Kontio
  Mesikämmenet
  Mäntsälän Urheilijat
  Otaniemen Jyllääjät
  Pihkaniskat
  Rajamäen Rykmentti
  Rasti-Jyry
  Rasti-Vihti
  Riihimäen Suunnistajat
  Suunta-Veikot
  Tuusulan Voima-Veikot
Varsinais-Suomi
  Angelniemen Ankkuri
  Paimion Rasti
  Rasti 88
  RastiPiikkiö
  Someron Esa
  Suomusjärven Sisu
  Turun Suunnistajat
  Vakka-Rasti
FSO
  Akilles OK
  IF Sibbo-Vargarna
  OK Botnia
Utvalda föreningar och

| Form av resultaten:
Suomi Svenska English