Fin5 suunnistusviikko 2011 Lohjalla, kuntosarjat pv2

C-LYHYT

Smart Follow

        Starttid Mål
3,1 km
 
1.   Marko Raunio SK Aina Hu    13:35:20   25:08  
2.   Jyrki Ylipulli     10:52:34   26:25  
3.   Rihko Haarlaa HS    12:51:37   30:05  
4.   Heikki Halla-aho SK Aina hu    13:29:25   35:03  
5.   Anu Soini KYS    11:48:18   36:13  
6.   Saara Oripelto kalvke    11:48:37   36:49  
7.   Jutta Kinnunen Ol rA    13:50:51   36:51  
8.   Ulla Klemettinen Suunta-i    12:55:28   39:09  
9.   Elena Bogopoldkaya   RUS  12:18:27   39:23  
10.   Topias Arola PR    12:17:47   39:39  
11.   Sanna Parhomenko   Rus  13:07:49   40:32  
12.   Anita Somppi LauhLu    10:44:14   40:52  
13.   Mauri Järvinen KanSu    10:00:52   41:24  
14.   Heidi Hernesaho KS    13:22:37   41:54  
15.   Nina Hernesaho KS    13:22:32   41:59  
16.   Olavi Luurila MEKO    11:04:38   42:37  
17.   Britt-Mari Näsman-Knip IFFemman    13:12:24   44:19  
18.   Maria Muravnik   RUS  11:42:05   44:21  
19.   Sara Mäkelä KyRa    12:42:50   44:26  
20.   Aino Mähönen Lave    11:38:34   44:34  
21.   Niklas Enlund IFFemman    11:44:09   45:23  
22.   Minna Malinen MeKO    12:18:02   45:51  
23.   Katrimaija Luurila MeKo    12:17:55   45:58  
24.   Irmeli Isotalo Rasti88    12:32:31   47:26  
25.   Maritta Nurmi Raske    12:31:33   48:00  
26.   Anu Lakanen Perhki    10:27:51   48:10  
27.   Saila Salonen-Ahtola JRV    10:25:27   51:25  
28.   Roosa-Mari Salonen JRV    10:25:21   51:27  
29.   Anni Inkilä KeuKi    10:26:24   51:33  
30.   Päivi Rötsä     10:17:25   52:53  
31.   Birgit Ahola KangSK    13:36:46   53:15  
32.   Eija Tani     11:21:24   54:23  
33.   Pentti Heikkilä Kort JV    11:51:18   54:24  
34.   Susanna Kallinen     10:05:44   54:51  
35.   Tiina Mäenpää Kalke    10:20:04   55:57  
36.   Ritva Mikkilä NIVU    12:50:32   56:22  
37.   Riitta Koponen Essu    11:34:33   56:59  
38.   Aku Ali-Rekola Suomi    11:15:43   57:08  
39.   Kaija Laine KauKa    10:05:05   58:11  
40.   Svetlana Polianskaya Skrum  RUS  11:29:09   1:00:30  
41.   Raakel Markki EsSU    11:51:42   1:00:53  
42.   Timo Sairanen MS Parma    10:00:54   1:01:52  
43.   Hilkka Savolainen Siira    11:22:17   1:02:26  
44.   Pirjo Pulkkinen RaLu    10:04:51   1:02:31  
45.   Ellamari Ojala UlvUra    11:15:46   1:03:40  
46.   Juhani Rautio JoKu    10:12:13   1:04:25  
47.   Sari,Valtteri Kotaniemi KoskRi    11:33:50   1:04:49  
48.   Elina,Mika Mahlberg FIN    11:34:57   1:06:06  
49.   Mirja Salo HS    11:04:21   1:06:35  
50.   Katariina Roininen HS    10:53:48   1:07:02  
51.   Masha Kuznetsova Belienohi  RUS  12:24:09   1:07:54  
52.   RitvaLamppu Irva Mattila RaVa    12:40:30   1:08:07  
53.   Eija Pulkki     12:06:03   1:08:35  
54.   Päivi Laine KauKa    11:53:58   1:11:09  
55.   Kaija Heittola Rasku    11:58:51   1:11:16  
56.   Tatiana Smirnova Spb Azimut  RUS  11:38:25   1:11:22  
57.   Marja Kämä OH    12:35:56   1:11:41  
58.   Päivi Ruusuvuori VaRa    13:07:07   1:12:09  
59.   Heli Jurvakainen Suunta-JKL    11:24:13   1:14:41  
60.   Eeva Luoma Rasti Karh    11:51:10   1:14:42  
61.   Arttu Asikainen NAVI    11:09:59   1:16:58  
62.   Raija Iitti     11:55:12   1:18:02  
63.   Aumo Heikki Kalv Ke    13:31:17   1:26:34  
64.   Raija Kuula SUOMI    12:20:22   1:28:05  
65.   Tarja Karamo RaHa    12:20:17   1:28:08  
66.   Tuulikki Luurila MEKO    12:09:12   1:29:10  
67.   Laura Vuorinen     11:06:17   1:39:54  
68.   Lasarus Mitrofanoff Saloisen R    11:06:17   1:39:55  
69.   Dmitrij Boronov   RUS  10:49:59   1:44:04  
70.   Anastasia Mitenkova   RUS  13:33:34   2:25:27  
   A Partanen Delta          
   Minna Malinen Me-Ko          
   Tatiana Zakharchuk Spb 31kp  RUS        
   Kauko Seitsonen Kajo          
   Leijola Väkevä,           
   Ossi Säylä           
   Elias Aaltonen           
   Netta Tammisalo KangSK          
   Linda Sainio KangSK          
   Jaana Jolkkonen           
   Reeta Karvinen OH          
   Minna Pajula Tampere          
   Inka Väisänen Kuosu       bröt  
   Johanna Lindroth           
   Sari Ylipulli VAASU          
   Jukka Heinonen        bröt  
   Vuokko Rajamäki HS          
   Anne-Mari Pohjanleho           
   Maija Kronström           
   S, Stender L Struckmann   GER        
   Enni Lindholm PerhKi          
   Eija Tervaoja           
   Pentti Tahvanainen LS-37          
   Oskari Rötsä     10:19:19   bröt  
   Petri Autio KaRa    10:32:24   bröt  
   Sanna Leppämäki Viisu    11:34:12   bröt  
   Nikolay Episanov   RUS  13:48:35   disk  
| Form av resultaten:
Suomi Svenska English