Fin5 suunnistusviikko 2011 Lohjalla, kuntosarjat pv3

A-PITKA

Smart Follow

        Starttid Mål
7,0 km
 
1.   Elmeri Vähänen TP    11:09:52   52:19  
2.   Tuomas Tala Delta    13:22:00   57:12  
3.   Tero Heikkilä PR    12:19:10   59:54  
4.   Evgeniy Polaviev Yoku  RUS  10:08:50   1:04:10  
5.   Henrik Persson Tullinge S  SWE  10:06:15   1:04:32  
6.   Tero Myllymäki Vetu    11:49:35   1:05:51  
7.   Esa Kinnunen Pihkan    11:46:07   1:06:11  
8.   Vesa Koskinen Hiisi    11:05:50   1:07:27  
9.   Esa Orava RaVa    11:54:47   1:08:47  
10.   Silja Tarvonen Kalske    10:02:01   1:08:49  
11.   Jari Lindholm OK77    12:14:05   1:09:04  
12.   Tuomas Tölli LeSi    13:40:48   1:09:53  
13.   Sergey Doronin SneGoVik O  RUS  11:38:28   1:10:42  
14.   Ingemar Åkerman TullingeSK  SWE  10:04:53   1:10:47  
15.   Eeva-Liisa Hakala KortJV    11:20:47   1:10:49  
16.   Ville Koponen Lynx    10:17:44   1:11:08  
17.   Rauno Ratilainen VeVe    12:31:44   1:12:09  
18.   Seppo Laitinen Kalske    10:20:41   1:14:02  
19.   Miikka Myllymäki Vetu    12:11:44   1:14:08  
20.   Antti Lehtonen PaVi    11:20:47   1:15:09  
21.   Jarmo Koskela OK77    10:50:30   1:15:19  
22.   Seppo Koskinen Jalas    12:10:39   1:15:46  
23.   Tommi Lindeman     10:01:44   1:16:40  
24.   Jorma Kartimo KosSu    13:33:43   1:17:12  
25.   Antti Salmi HS    13:03:11   1:17:46  
26.   Antti Mattila     12:24:02   1:17:52  
27.   Pasi Raukko     13:30:32   1:20:20  
28.   Perttu Sainio KeU    11:45:05   1:20:24  
29.   Leo Hjelm Rapi    13:17:39   1:20:46  
30.   Jaakko Tervo PelPo    12:46:43   1:21:35  
31.   Osmo Ojala HS    12:37:50   1:23:38  
32.   Jari Kleemola PertPe    10:32:21   1:25:21  
33.   Antti Huovinen VIEKO    10:36:09   1:25:54  
34.   Tapani Mäkinen MU    10:36:54   1:26:21  
35.   Anton Fedosin   RUS  13:23:09   1:26:53  
36.   Ilkka Kohvakka KS    11:56:39   1:27:25  
37.   Mika Pekkonen NilsNu    13:18:00   1:28:20  
38.   Andreas Sjöholm Raseborg    11:44:48   1:29:23  
39.   Denis Fedosin   ISR  13:11:43   1:29:44  
40.   Ilkka Kuuluvainen     10:00:53   1:33:28  
41.   Fiona Kirk Tus    12:11:14   1:34:17  
42.   Ville Klinga LS-37    10:01:52   1:34:38  
43.   Tero Jukola Pihkan    13:57:23   1:36:09  
44.   Kari Sane HS    12:57:25   1:37:03  
45.   Matti Horppu PertPe    11:49:05   1:41:22  
46.   Jaakko Nurminen UU    11:30:36   1:43:34  
47.   Anne Honkanen TP    11:57:05   1:44:49  
48.   Pekka Kulmala Su-Se    10:29:08   1:46:02  
49.   Harri Lähdesmäki     12:58:04   1:47:10  
50.   Juha Paanila NAVI    10:54:55   1:47:22  
51.   Matti Sipponen PR    12:03:43   1:48:36  
52.   Anna Avramenko   RUS  11:25:23   1:49:03  
53.   Lasse Myllyaho KeuKi    10:46:24   1:49:29  
54.   Pasi Lyyluoma TeuRi    10:57:49   1:50:36  
55.   Olli Heikkinen EsSu    11:54:08   1:51:00  
56.   Tomi Suominen Delta    12:46:17   1:51:12  
57.   Jukka Sakki KS    10:34:49   1:52:38  
58.   Jukka Peltonen KR    11:09:38   1:54:09  
59.   Regina Kalenius KarjUra    13:56:51   1:54:35  
60.   Veikko Paulin FU-47    10:33:28   1:54:37  
61.   Eero Hietanen OH    11:42:40   1:55:03  
62.   Heimo Jumppanen Pihkan    10:00:58   1:56:10  
63.   Chau Polok   HKG  10:01:11   1:56:38  
64.   Tomi Mahlamäki EsSu    11:35:50   1:57:15  
65.   Julia Strelchenko Gulfstream  RUS  11:03:42   1:57:20  
66.   Pertti Saarinen     11:17:24   1:58:23  
67.   Jari Vainikka Raus    10:02:15   2:00:36  
68.   Reima Turtiainen R-P    13:22:06   2:03:56  
69.   Oscar Lindholm OK77    12:14:56   2:08:50  
70.   Tuomas Helin PaVi    11:13:20   2:08:51  
71.   Mikko Mäenpää KooVee    12:24:14   2:12:03  
72.   Mika Valorinta Pirhi    12:07:23   2:16:18  
73.   Vesa Lahtinen Delta    11:37:42   2:17:11  
74.   Marja-Liisa Salonen HauSi    12:49:38   2:18:21  
75.   Seppo Riippi TeuRi    10:09:30   2:18:36  
76.   Matti Taskinen Lynx    10:10:44   2:21:52  
77.   Jorma Juvonen EsSu    11:43:13   2:23:15  
78.   Erkki Välttilä SF    12:45:37   2:24:03  
79.   Kaj Kattilakoski     10:13:51   2:26:24  
80.   Olavi Heino HiKi    11:36:02   2:29:00  
81.   Tapio Rauhala     10:56:44   2:30:10  
82.   Pentti Salo HS    10:23:46   2:38:01  
83.   Kari Kiili TeuRi    10:14:58   2:41:09  
84.   Maria Sukura JäPa    11:25:53   3:00:34  
85.   Seppo S     12:44:42   3:09:38  
86.   Tuulia Pohjolainen     11:27:44   3:48:41  
   Elina Itkonen LapVE          
   Mika Malinen HS          
   Juha Meronen OC Puisto          
   Tuomas Hakkarainen MS Parma          
   Maria Itkonen Es SU          
   Rami Niemistö Örnen          
   Timo Salin           
   Matti Toivonen EsSu          
   Kari Ovaskainen Örnen          
   Henrik Palmen Essu          
   Tuomas Sainio KangSK          
   Pasi Kortelainen Rakas          
   Raisa Sell OK77          
   Ari Kauhanen OK77          
   Marko Roth OC Puisto          
   Reijo Mäkelä KanSu          
   Timo Rantanen           
   Pekka Kurki Espoon Tap          
   Hannu Lehto HS          
   Simo Pöyhönen Raus          
   Pekka Hakulinen Essu          
   Stefan Lillandt OK Kristin          
   Heikkinen Jarmo HyRa          
   Alexei Burazo NorthernWi  RUS        
   Sofia Haajanen SK Pohjant          
   Auvo Viita-aho SuVe          
   Jarmo Rantanen           
   Joonas Rantanen           
   Matti Tikka Rakas          
   Peter Ivars IFFemman          
   Matti Vuori HiKi       disk  
   Helena Soinila TeuRi          
   Erkki Raimovaara HS          
   Timo Savelainen HS          
   Pontus Backlund Närpes OK          
   Timo Talvitie KeU          
   Paul Galode   FRA        
   Jesper Honkonen OK Orient          
   Jarmo Koivuniemi SomEsa          
   Alexey Arzoumanov   RUS        
   Aki Sirén Vantaa          
   Leena Linjama EsSu          
   Pihla Otsamo HS          
   Timo Laurila Jalja          
   Kim Slotte Botnia          
   Juho Walinen     10:05:21   disk  
| Form av resultaten:
Suomi Svenska English