Korson Kaiku 50v. juhla MTB Marathon XCM Cupin osakilpailu

MT

Startlista

1Kimmo KananenVelositorM12:00:00 
2Juha KangaskokkoCC PicaroM12:00:00 
3Juho SaarinenTWDM12:00:00 
4Riivo SchumannInvestment Agency teamM12:00:00 
5Mikko VastarantaTeam ContinentalM12:00:00 
6Aki KorpelaKaupin KanuunatM12:00:00 
7Paavo HiltunenTeam ContinentalM12:00:00 
8Mauri ViitamaaKaupin KanuunatM12:00:00 
9Samuel PökäläAsikkalan RaikasM12:00:00 
10Jarkko PakkanenKaupin KanuunatM12:00:00 
11Teemu SelveniusTeam Skins /HypyM12:00:00 
12Antti KuittoTeam Skins /HypyM12:00:00 
13Vallo KärboLahtiM12:00:00 
14Veljo KärboLahtiM12:00:00 
15Alexander LomakinPietariM12:00:00 
16Konstantin NemetskiyPietariM12:00:00 
17Andrey KolobovPietariM12:00:00 
18Vitalii LukinPetroskoiM12:00:00 
19Denis KabanenPetroskoiM12:00:00 
20Micael HeinoKorson KaikuM12:00:00 
21Jani TurtiainenKorson KaikuM12:00:00 
22Erik KaarlampiKouvolaM12:00:00 
24Ari AutioKaupin KanuunatM12:00:00 
25Ian CorfeTikkurilan AjomiesM12:00:00 
26Tommi EspoJYPSM12:00:00 
28Miikka HakariMTBCFM12:00:00 
29Jari HeinikainenTWDM12:00:00 
30Olli HimanenCycling El BurroM12:00:00 
31Pekka HämäläinenVastapaine RiihimäkiM12:00:00 
32Daniel HärginenMTBCFM12:00:00 
33Jukka IsotaloKaupin KanuunatM12:00:00 
35Jouni KattilakoskiCycling El BurroM12:00:00 
36Juha KauppinenJyPyM12:00:00 
37Kari KettunenMTBCFM12:00:00 
38Jouni KinnunenJyväskyläM12:00:00 
39Esa KortetjärviKorson KaikuM12:00:00 
40Antti KosonenTaipalsaaren VeikotM12:00:00 
41Petteri KuittinenZeusM12:00:00 
42Mika KukkonenCC PicaroM12:00:00 
43Jukka-Pekka KunnariCC PicaroM12:00:00 
44Juho KyllönenVo2MagnumM12:00:00 
45Jussi LaatikainenHelsinkiM12:00:00 
46Tuomas LaineHlTarmoM12:00:00 
47Aki LappalainenHyvinkään PyöräilijätM12:00:00 
48Jarkko LappalainenTawast Cycling ClubM12:00:00 
49Mika LehtonenTurkuM12:00:00 
50Lasse MoisioTeam SlowM12:00:00 
51Kimmo NiemiJytkyventureM12:00:00 
52Heikki NurmelaCycling El BurroM12:00:00 
53Risto ParviainenHelsinkiM12:00:00 
54Antti PeltolaHelsinkiM12:00:00 
55Sebastian PeltonenSibbo VargarnaM12:00:00 
56Mikko PetäjämäkiKaupin KanuunatM12:00:00 
57Sauli PihamaaSysmän SisuM12:00:00 
58Valtteri RepoCC PicaroM12:00:00 
59Sami RintalaArsenalM12:00:00 
60Jan RäsänenCycling El BurroM12:00:00 
63Erno SuominenTeam SlowM12:00:00 
64Ossi TaavitsainenVarkausM12:00:00 
65Juha TiittaTWDM12:00:00 
66Antti TikkanenImatran urheilijatM12:00:00 
67Ville ToivonenTaipalsaaren VeikotM12:00:00 
68Petri TuominenMTBTurkuM12:00:00 
69Sami TyyneläTWDM12:00:00 
70Riku VaahteraMTBCFM12:00:00 
71Niko VironenTWDM12:00:00 
72Juha VäyliöMaskuM12:00:00 
73Perttu TurkuCycle Center TeamM12:00:00 
74Timo VesaloKuopionPyöM12:00:00 
75Luis FraileZeusM12:00:00 
76Jere KeskiahoKorson KaikuM12:00:00 
77Petri LindströmKoilM12:00:00 
78Christian EllingerM12:00:00 
79Aki AuvinenHelsinkiM12:00:00 
80Arto KainulainenTeam SlowM12:00:00 
81Samuli VisuriCCHM12:00:00 
82Jukka HelakallioMTBJärvenM12:00:00 
83Simo SohkanenTeam Skins /HypyM12:00:00 
84Juha LeinonenVantaaM12:00:00 
85Antti VähäläKorson KaikuM12:00:00 
86Rainer NeiraSpordiklubi Rakke/FUJI TeamM12:00:00 
87Siim EiloSpordiklubi Rakke/FUJI TeamM12:00:00 
114Heikki PärssinenCycling El BurroM12:00:00 
136Jaakko SorvintoCC PicaroM12:00:00 
137Lauri SiukkolaHyPyM12:00:00 
138Niko LaurilaPorvoon AkillesM12:00:00 
141Sami PaajanenKorson KaikuM12:00:00 
143Samppa AhmaniemiMetso MTBm12:00:00 
144Heikki KöykkäTSV-Taipalsaaren VeikotM12:00:00 
145Ville MäkeläEspooM12:00:00 
146Arto VartiainenMTBJärvenM12:00:00 
147Reijo RoininenLupus ExtremeM12:00:00 
149Kasperi KarhapääHolilo BCKM12:00:00 
150Teemu LomanVantaaM12:00:00 
151Petri KutinlahtiXtri-LahtiM12:00:00 
153Tuomas KlockarsPorvoon Ikämiehet metsässsäM12:00:00 
154Ville KivinenLahtiM12:00:00 
157Marcel KeppelsCCHM12:00:00 
166Tuomas MalinenHTHM12:00:00 
167Ville MiettinenMTBCFM12:00:00 
169Mäkelä JaakkoTampereM12:00:00 
170Pasi PyykönenTampereen pyöräunioniM12:00:00 
172Simo-Viljami OjanenKallesportM12:00:00 
175Hansi KeijonenHaarajoki SSM12:00:00 
176Janne ArponenHTHM12:00:00 
178Sami PuumalainenRekolan PullaposketM12:00:00 
180Johannes RaunioRekolan PullaposketM12:00:00 
181Tommi VuorinenTuusulaM12:00:00 
182Vesa UusitaloTeam VälikuolemaM12:00:00 
184Samuli SaarelaKokkolaM12:00:00 
185Ari TölliKorson KaikuM12:00:00 
189Anssi TervonenSeinäjoen pyöräpojatM12:00:00 
191Mika RinneVantaaM12:00:00 
192Antti ArtimoEspooM12:00:00 
193Mikko DaavittilaEspooM12:00:00 
194Janne LantelaEspooM12:00:00 
| Form av resultaten:
Suomi Svenska English