Kainuun Rastiviikko 3.-8.7.2011 Kuhmossa

D16E 1. dag

Smart Follow

        Starttid Mellantid
2,5 km
Mellantid
4,7 km
Mål
5,2 km
 
1.   Suvi Heittola Rasti-Kurikka  FIN  13:53:00   25:29 (3)  46:30 (1)  51:00  
2.   Eliisa Alatalo Tampereen Pyrintö  FIN  13:35:00   24:30 (1)  47:07 (2)  52:17  
3.   Hanna Lehto Lapuan Virkiä  FIN  14:13:00   25:08 (2)  50:30 (3)  56:19  
4.   Venla Heikkilä Mäntsälän Urheilijat  FIN  13:07:00   29:11 (6)  53:07 (4)  58:32  
5.   Liisa Sassi-Päkkilä SK Pohjantähti  FIN  13:03:00   28:52 (5)  53:10 (5)  59:32  
6.   Noora Räisänen Saloisten Reipas  FIN  13:17:00   30:45 (10)  57:26 (7)  1:02:41  
7.   Jenna Lehto Lapuan Virkiä  FIN  13:37:00   29:50 (7)  57:23 (6)  1:03:29  
8.   Essi Rautasalo Kalevan Rasti  FIN  13:15:00   26:52 (4)  59:50 (9)  1:05:46  
9.   Pinja Antikainen Mäntsälän Urheilijat  FIN  13:41:00   32:25 (11)  59:46 (8)  1:06:53  
10.   Emmi Jokela Suunta-Sepot  FIN  13:31:00   29:57 (8)  1:00:57 (10)  1:07:11  
11.   Maria Kontoniemi Tampereen Pyrintö  FIN  14:03:00   33:17 (13)  1:02:59 (12)  1:09:20  
12.   Petra Huttunen Koovee  FIN  14:09:00   32:42 (12)  1:02:26 (11)  1:09:59  
13.   Agneta Boxström IF Sibbo-Vargarna  FIN  13:33:00   33:31 (14)  1:03:03 (13)  1:10:17  
14.   Emmi Santamäki Kangasala SK  FIN  14:11:00   34:24 (15)  1:09:47 (16)  1:15:56  
15.   Anniina Simonen Kalevan Rasti  FIN  13:55:00   39:20 (17)  1:10:52 (18)  1:16:59  
16.   Terhi Heiskanen Sonkajärven Pahka  FIN  13:05:00   42:23 (25)  1:10:48 (17)  1:17:12  
17.   Veera Koski-Säntti Rasti-Kurikka  FIN  13:13:00   34:35 (16)  1:09:14 (15)  1:17:17  
18.   Laura Sinisalo Mäntsälän Urheilijat  FIN  13:23:00   30:43 (9)  1:04:18 (14)  1:18:27  
19.   Netta Rajamäki Kangasala SK  FIN  13:27:00   39:34 (18)  1:11:25 (19)  1:18:55  
20.   Tiina Tähtinen Rasti-Nokia  FIN  13:25:00   41:48 (23)  1:13:33 (20)  1:20:50  
21.   Aino Väyrynen Kymin Suunnistajat  FIN  13:11:00   42:48 (26)  1:14:39 (21)  1:21:13  
22.   Jenna-Maria Nivala Ylivieskan Kuula  FIN  13:19:00   42:19 (24)  1:15:18 (23)  1:21:34  
23.   Nea Koivunen Mäntsälän Urheilijat  FIN  13:59:00   41:08 (20)  1:14:43 (22)  1:21:36  
24.   Teija Heiskanen Sonkajärven Pahka  FIN  13:49:00   45:07 (27)  1:16:46 (25)  1:22:56  
25.   Hilla Antikainen Mäntsälän Urheilijat  FIN  14:07:00   40:55 (19)  1:17:49 (26)  1:24:56  
26.   Jemina Kokkinen Jämsän Retki-Veikot  FIN  13:29:00   41:24 (22)  1:16:33 (24)  1:25:40  
27.   Anna-Kaisa Isolahti SK Pohjantähti  FIN  13:45:00   49:22 (29)  1:19:02 (27)  1:26:54  
28.   Karoliina Ukskoski Perhon Kiri  FIN  13:51:00   41:12 (21)  1:22:46 (28)  1:28:03  
29.   Marianne Pinola Rasti-Nokia  FIN  14:05:00         1:39:26  
30.   Henna Jylhä Kokkolan Suunnistajat  FIN  13:39:00   47:58 (28)  1:34:14 (29)  1:40:50  
   Tanja Moser Tampereen Pyrintö  FIN  13:09:00         ej startad  
| Form av resultaten:
Suomi Svenska English